18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy Passes Denied #52

~Angel • 2020-10-29, 12:47
Kolejna część kompilacji pokazująca jak skutecznie uciszyć babę


sa...........el

2020-10-30, 01:57
Belweder napisał/a:

Protestują Ci, którzy mają czas czyli jakieś ch*jowe zawody jak muzycy, kelnerzy, kucharze, sprzątaczki itp. Niektórzy pracują do późna, żeby utrzymać firmę w tym trudnym czasie i nie zostawić wielu pracowników na lodzie bez środków do życia No ale lepiej robić gnój, bo julka po imprezie nie zrobi sobie aborcji na żądanie. A aborcje z tego co wiem, w przypadku zagrożenia życia kobiety albo z gwałtu można legalnie usuwać. Jak się ktoś boi, że jego dziecko będzie miało downa i nie będzie takie super jak dziecko sąsiadki to niech sobie dzieci nie robi, gdzie problem.



Powtórzyłem to już innym idiotom i dla ciebie nie zrobię wyjątku. Jak zlikwidujesz kilka grup zawodowych, to ich podatki pójdą się j***ć i nie będzie na policję, lekarzy itp. Jakim trzeba być niedorobionym, żeby tego nie rozumieć? Likwidacja knajp, kultury, sportu itp to powrót do cuchnącej komuny, gdzie nikt biznesów nie prowadził. Dla takich jak ty powinny być otwarte biedronki i byleby coś w tv puścili, żeby się można było nażreć i pójść spać. Protest rolników ostatni to wg ciebie też grupa zawodowa, która się opie**ala?

AlbertRammstein

2020-10-30, 02:42
pytolsky napisał/a:

Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek



Na protestach są nie tylko feministki. Są tam nasze siostry, nasze córki, a może i nawet nasze matki. Jak ci matkę oklepią to też będziesz z niecierpliwością filmiku oczekiwał?

pytolsky

2020-10-30, 08:02
AlbertRammstein napisał/a:

Na protestach są nie tylko feministki. Są tam nasze siostry, nasze córki, a może i nawet nasze matki. Jak ci matkę oklepią to też będziesz z niecierpliwością filmiku oczekiwał?



Nie oklepią, gdyż:

1. Nie chodzą na te spędy ćwierćmózgów z tego prostego względu, ponieważ mają dodatnie IQ, powyżej 15 lat i nie farbują włosów na niebiesko.
2. Nawet gdyby jakimś cudem tam się znalazły - już dawno temu kupiłem im po gazie łzawiącym, głównie po to żeby miały jakieś szanse w spotkaniu z takim agresywnym i niedorozwiniętym umysłowo motłochem jak ten z marszu feministek. Tak więc z chęcią bym obejrzał filmik, jak próbują.

Marsz organizowany przez feministki w celu realizacji programu feministycznego jest marszem feministycznym, na który przyszły inne feministki, a nie "kobiety". Na nazistowskie marsze organizowane przez nazistów w celu realizacji programu nazistowskiego też przychodzili naziści, a nie "niemcy", nie ośmieszaj się chłopcze wmawiający innym, że jest inaczej. Sobie możecie wmawiać, że wcale nie odchylacie w lewo, ale każdy rozumny człowiek wie, że za chwilę zobaczy was z tęczową flagą z nabazgranym "refjudżis łelkom".

Reszcie frustratów nie chce mi się odpowiadać - kupcie se maść na ból odbytu i morda tam :D

kosarzek

2020-10-30, 10:20
Praktycznie zawsze są to czarni, przypadek? Nie sądzę!

dominator76

2020-11-01, 19:11
pytolsky napisał/a:

Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek



hmm a ja tam jestem ciekawy ilu z was rurkowcy dzieki temu zj***nemu rzadowi wyladuje w moim prosektorium. Taka prosba weźcie sobie cos wytatuujcie to powrzucam was genetyczne odpady chociaz po smierci zabłysniecie.