18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pussy Passes Denied #52

~Angel • 2020-10-29, 12:47
Kolejna część kompilacji pokazująca jak skutecznie uciszyć babę


Cloverface

2020-10-29, 13:42
"you hit the girl?" :-D i to dostałą w łeb :-D no piękne te kompilacje. Jednak bardziej białorycerzyki ryją banie, baba się drze, atakuje, niszczy mienie - dostaje w łeb i nagle zbiega się chmara stulejek

intermag

2020-10-29, 14:16
Mozecie mnie k***a zjechać... uwielbiam te serię

pytolsky

2020-10-29, 14:28
Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek

Asuritta

2020-10-29, 14:34
Ja pie**ole ale mam zaciesz ! zajebiste te filmy k***a jakbym miał jaja bym wyszedł na ulice i tak samo feminazistce zaj***ł .... ale wiem że to ustawione i bym na ługo trafił do pierdla... ale zajebiste zaraz wrócę i oglądam jeszcze raz :D

Hyyc

2020-10-29, 14:42
cos pięknego

cz...........ek

2020-10-29, 14:52
To nie są kobiety tylko zwyczajne k***iska

trebles121

2020-10-29, 14:59
ale mnine wkurrrwia te denajd

plastic

2020-10-29, 16:02
facet zasługuje na wpie**ol, dostaje wpie**ol, wszyscy są zadowoleni

kobieta zasługuje na wpie**ol, dostaje wpie**ol, wszystkim jest jej żal :(

nie mówię, że to źle, bo to naturalny mechanizm, czysta biologia, ale tak strasznie nie pasuje do dzisiejszych standardów... to dlatego lewica musi postulować kierunki typu: ZMIENIĆ BIOLOGIE i to wszystko co Z NIEJ WYNIKA.

Kupie Pełną Zbroję Płytową. oferty na pw.

sa...........el

2020-10-29, 16:04
Już niebawem na ulicach naszych miast. Plan działa jak w zegarku, było u nas względnie spokojnie, ale jak widać na nas też się znalazł sposób. Będzie rozpie**ol podobny jak w USA i to nie tylko w PL. Piątek i sobota będą ciekawe. Niejedna drąca się głupia idiotka dostanie w ryj od polskiego zomo i narodowców. :D Pozostaje nam wziąć popcorn i czekać na materiały.

Geigi

2020-10-29, 16:43
moja ulubiona seria :D

Budrys2000

2020-10-29, 16:46
plastic napisał/a:

facet zasługuje na wpie**ol, dostaje wpie**ol, wszyscy są zadowoleni
kobieta zasługuje na wpie**ol, dostaje wpie**ol, wszystkim jest jej żal



Wszyscy jestesmy zadowoleni ;-)

sard

2020-10-29, 17:49
p*zda opluła typa i zdziwiona, że wywalił ją z autobusu, a ta druga pindzia idzie jej z pomocą... co za skuriwałe dziurawce. A ta ostatnia patolka... klasyczna Karyna dresiara najpierw się rzuca, a jak przegrywa to dzwoni na psiarnię.

borelli

2020-10-29, 18:28
Ostatnia to taka typowa protestująca pipa.

szarastrefa

2020-10-29, 19:10
pytolsky napisał/a:

Z niecierpliwością oczekujemy odcinka specjalnego z październikowymi oklepami polskich feminazistek



Nie rozumiem aluzji... To nie jest walka feministek, tylko walka o to, żeby Polska nie była Białorusią. Dziwi mnie ilość piw... Na prawdę nie kumacie powagi sytuacji?

satariel napisał/a:

Już niebawem na ulicach naszych miast. Plan działa jak w zegarku, było u nas względnie spokojnie, ale jak widać na nas też się znalazł sposób. Będzie rozpie**ol podobny jak w USA i to nie tylko w PL. Piątek i sobota będą ciekawe. Niejedna drąca się głupia idiotka dostanie w ryj od polskiego zomo i narodowców. Pozostaje nam wziąć popcorn i czekać na materiały.



Powinieneś być na ulicy i bronić siostry, matki, sądiadki przed narodowcami. Nie wstyd ci pisać o setkach tysiecy ludzi, że to idiotki?