18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pure Evil walczą z obesrańcami

Robster • 2011-12-28, 22:54
Był już filmik z DJ'em bez słuchawek, teraz będzie nieco o pieskach.


ryzu

2011-12-29, 17:27
przynajmniej jeziorko nad balatonem czyste

alicexx13

2011-12-29, 17:44
żebyście się nie posrali z oburzenia jak te wasze jebiące kloce psy. :evil:

pikpok

2011-12-29, 17:55
@ShinShu
"w ch*j nie lubie charakteru tego programu widać że jest robiony pod bogatą młodzież ze sk***ionym poczuciem humoru"

Wdepniesz w kupę zmienisz zdanie...

PapierowyUmysł

2011-12-29, 18:05
mloodzian napisał/a:

"Pure Evil" co to za sk***iale gimbusy? Jakby mi ktos robil cos takiego pod domem to bym zastrzelil albo odznaczyl mu jakis piekny slad na plecach metalowa rurka. Mysla ze kreca sobie kamerka to sa ponad wszelkimi normami? Albo to jest pod publike albo jeszcze sie nie nacieli na kogos kto im pokaze gdzie ich miejsce. Lamerski projekt.





masz psa?

Esz napisał/a:

moj pies nigdy nie wysra się na chodniku. Zawsze szuka miejsca na trawie. Nie widze problemu, żeby psy srały na trawnik, w miejscach gdzie ludzie nie chodzą. Ludzie się chyba różnią od zwierząt między innymi tym, że zapie**alają chodnikami, a nie poprzez kałuże, dziury, trawniki i tym podobne.
Szczerze, to Ci z Pure Evil są charakterystyczni, wiec napewno bym ich po paru godzinach spotkal jakby mi odj***li takie cos, a jak bym zaczął leszczyków karać, to raczej by w ten dzien nie nagrywali.




naucz psa srać do kibla... nie będziesz miał problemu.

blaszanykaszel

2011-12-31, 01:11
ShinShu napisał/a:

w ch*j nie lubie charakteru tego programu widać że jest robiony pod bogatą młodzież ze sk***ionym poczuciem humoru



Czy my wszyscy tu nie mamy sk***ionego poczucia humoru? Jestem nie-bogatą nie-młodzieżą i pomimo sponsoringu croppa podoba mi się to co robią. Jest chamsko, prosto i na temat.