18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pure Evil walczą z obesrańcami

Robster • 2011-12-28, 22:54
Był już filmik z DJ'em bez słuchawek, teraz będzie nieco o pieskach.


CzlowiekKupa

2011-12-29, 11:26
Bardziej akcja przeciwko właścicielom, którzy tego gówna nie podnoszą, co, wymagasz od psów żeby po sobie gówno zbierały?

longinus

2011-12-29, 11:52
akcja ze słuchawkami była w miarę ale to już jest mega suchar... ściska mi dupę od oglądania takich betonów... ShinShu - dokładnie, masz piwko

Esz

2011-12-29, 12:26
moj pies nigdy nie wysra się na chodniku. Zawsze szuka miejsca na trawie. Nie widze problemu, żeby psy srały na trawnik, w miejscach gdzie ludzie nie chodzą. Ludzie się chyba różnią od zwierząt między innymi tym, że zapie**alają chodnikami, a nie poprzez kałuże, dziury, trawniki i tym podobne.
Szczerze, to Ci z Pure Evil są charakterystyczni, wiec napewno bym ich po paru godzinach spotkal jakby mi odj***li takie cos, a jak bym zaczął leszczyków karać, to raczej by w ten dzien nie nagrywali.

Nililgard

2011-12-29, 12:57
Ehh, internetowi napinacze, zaraz sami się zesracie, tak się bulwersujecie.

pi...........ka

2011-12-29, 13:20
zalosne ;p ostatnia akcja fejk jak h*j ;p nikt normalny by nie gasil kapciem palacego sie scierwa . a po 2 akcja oklepana jak mialem 9 lat to widzialem to w jakiejs bajce o ludwiczku.

Roggio

2011-12-29, 13:29
Niech sp***alają, po trawie chodzić się nie powinno więc jakim ch*jem psie kupy im przeszkadzają. Te ich wieśniackie maski będę się dłużej rozkładać, aniżeli dobra nawozowa psia kupa.

WolF

2011-12-29, 13:49
vass napisał/a:

Lepsza akcja zdecydowanie, od naklejania karnych ku*asów za parkowanie.



Czyżbyś miał problemy z parkowaniem??? :beka: Choć fakt, że nie którzy rozklejający za bardzo czepiają się szczegółów.

A akcja bardzo słuszna. Trawnik to nie jest publiczny kibel.

vajron

2011-12-29, 14:19
Niech gonią sarny po laach bo srają... Jak już mają taką inicjatywę.

lasach*

Takewon

2011-12-29, 14:34
Roggio napisał/a:

Niech sp***alają, po trawie chodzić się nie powinno więc jakim ch*jem psie kupy im przeszkadzają. Te ich wieśniackie maski będę się dłużej rozkładać, aniżeli dobra nawozowa psia kupa.



Zima idzie, niechajże Cie śnieg zastanie, a potem na wiosnę zajebista woń starego psiego klocka o poranku.

Pacios

2011-12-29, 15:22
ch*jowe mają te maski.

Pyton (_) )==D

2011-12-29, 16:02
ch*jowa akcja zgrywają szeryfów a tak naprawdę atakują tylko starszych ludzi, reszta akcji jest ustawiona i używają sztucznych kup... banda kretynów.

kolejny

2011-12-29, 16:11
i tak nic nie kupie w cropie :mrgreen:

rozrewolwerowany

2011-12-29, 16:25
za film pjona bo jak ide na osiedlu i wchodzę w gówno NA CHODNIKU, tak, na chodniku to ch*j mnie strzela. Mam ochotę przywalić pierwszej lepszej osobie idącej z psem, która nie sprząta po swoim "pupilku". Jak masz psa to do cholery naucz się po nim sprzątać bo to jest Twoją prawną odpowiedzialnością. Największa złość mnie wzięła gdy panowie policjanci wypisywali mi 100 zł mandatu za oddawanie moczu pod drzewkiem na trawniku nikomu nie szkodząc. Gdy zapytałem dlaczego nie piszą tak chętnie dla ludzi z psami to zaoferowali mi 200 za pyskowanie i koniec tematu.

sosik

2011-12-29, 16:31
Najbardziej wk***ia mnie ta dziewczyna. ShinShu ma rację ten program jest tak sk***iony jak jego fani ;F

Ogólnie te Croppy i inne ch*je zeszły na psy i są teraz strasznie "młodzieżowe" tj. k***a wszędzie jakieś róże fiolety i inne ku*asy.

Esz

2011-12-29, 16:47
Jak chca robic jakies akcje, to niech k***a na jesien grabia liscie, a w zimie snieg odgarniaja, to im sie w glowach naprawi, bo chyba w zyciu zadnej fizycznej pracy nie doznali.