18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Punkt widzenia.

Qunda • 2012-03-07, 07:14
Na jednym z portali z tematu o małej Magdzie z Sosnowca w komentarzach wyczytałem taki oto wiersz: :roll:
Mamo czy mnie słyszysz ? Mamusiu idziemy na spacer?Oj jak bardzo sie cieszę. Ubierasz mnie jak codzień Ja też się bardzo spieszę. Będziemy razem spacerować w mrożny zimowy dzień Znajome ruchy wózka znów ukołysza mnie . Nareszcie idziemy mamo.Jesteś gotowa ja też Musimy wziąc mój wózek więc tato też się spiesz. Już jesteśmy na dole.Kochana mamusiu dziekuję. Zawsze o mnie pamiętasz z troską mile i czule. A tatuś gdzie idzie?Nie z nami? Wiem ma wazne sprawy wiec pójdziemy sami. Czemu się wracasz mamo już wózek mnie kołysze. A ja znów twe kroki na klatce schodowej słyszę. Acha my tylko na chwile i zaraz wychodzimy Mój wózek został na dole więc szybko chodz schodzimy. Ała mamuniu ratuj główka boli mnie. Ten ból przeszył me ciałko mamusiu proszę Cię. Biegnij szybko co sił pan doktor nam pomoże. Ale co ty robisz mamuniu zostawiasz mnie na dworze. Mamuniu nie odchodz proszę i nie zostawiaj mnie Choc oczka mam zamkniete ja Zyję słyszę Cię. Lecz nie mam siły płakać wszystko jak we śnie . Bardzo jest tu ciemno okropnie boję sie. Krzyku z siebie nie wydam swiat jest jak za mgłą Wiec proszę Cie mamusiu podaj mi swoją dłoń. Ja wiem ty zaraz przyjdziesz i stąd zabierzesz Mnie Pobiegłaś tylko po pomoc czuje to we snie. Mamuniu już długo nie wracasz me ciałko juz nie boli. Czuje ,że moja duszyczka uchodzi z niego powoli. Mróz ścina moją krew,zabiera ze mnie Zycie A ja mimo wszystko mamo kocham za Tobą krzyczę. Odeszłam w bólu i ciszy czekając na Ciebie mamo. Mróz zabrał mi myśli i duszę zostawił tu tylko ciało. Myślałam ,że kochasz mnie dla Ciebie zniosłabym cierpienia. Ale mnie porzuciłaś niszcząc Moje marzenia.

pawel-jwe

2012-03-08, 10:26
Cholera... różne życzy w życiu widziałem i do różnych jestem już przyzwyczajony (krew, trupy itp.), ale jak przeczytałem ten wierszyk to autentycznie aż dreszczy dostałem... jedno muszę przyznać, taki tekst musiał wypłynąć z autentycznie "porytego" umysłu.

Valdrake

2012-03-08, 10:46
Powinni na dożywocie tą k***ę wsadzić! Ale w naszym kraju za takie show ustawili ja do końca życia

groober124

2012-03-08, 11:45
Nie powiem...ale ruszyło mnie to.

Powinni wytatuować ten wiersz matce na całym ciele. Żeby nigdy o tym nie zapomniała.
Pewnie zostanę zbluzgany itp itd. ale mam swoje zdanie na temat tej "kobiety".

elda1987

2012-03-08, 12:25
wierszyk jest ok, matce i ojcu - im obojgu się należy taki tatuaż na czole kurna, do tego pisany drukowanymi literami. A co do pieprzenia, że takie sprawy odwracają uwagę od innych, ważniejszych rzeczy... no cóż. Jak wasz umysł potrafi chłonąć tylko jedną informację raz na jakiś czas to tylko idzie wam współczuć i tyle.

Plecionkarz

2012-03-08, 12:52
Czuję się jak na jakimś zj***nym języku polskim na którym przytaczany jest lichy wiersz jakiegoś pedałka a nauczycielka prawie orgazmu dostaje jak go czyta.

solarik13

2012-03-08, 13:18
Plecionkarz napisał/a:

Czuję się jak na jakimś zj***nym języku polskim na którym przytaczany jest lichy wiersz jakiegoś pedałka a nauczycielka prawie orgazmu dostaje jak go czyta.



jak dorośniesz to zrozumiesz

Plecionkarz

2012-03-08, 13:23
@up dorosłem i rozumiem ten wierszyk ale nie zmienia to faktu, że jest on ch*jowy i napisał go jakiś nawiedzony zjeb który myśli, że utożsamia się z tym dzieckiem. Jak ty dorośniesz to zrozumiesz o czym piszę i nie będziesz gadał bzdet w stylu: jestem dorosły bo podobają mi się takie wiersze.

Ha...........ng

2012-03-08, 13:41
pie**ole to, że jestem sadystą. Przyznam, ze uśmiechnąłem się, gdy przeczytałem najlepszy komentarz i pomyślałem, że jak można się wzruszyć. A tu łzy mi w oczach stanęły.

Kakutniaczek

2012-03-08, 14:45
Mam nadzieję że matka przeczyta ten wierszyk.
Swoją drogą ładnie poj***na - cała Polska się tym podniecała.
Ją powinni tam zakopać. A Pan miami vice jeszcze rozdmuchał jaka to ona biedna pokrzywdzona - fakt, faktem pomógł znaleźć ale k***a starczy.Wille 150m3 ?


Teraz niech żyje z tym przekleństwem bo naj***ła zdrowo i ch*j mnie obchodzi czy poczytalna była czy nie.

Na świecie tyle dzieci umiera choćby w Afryce - a poj***ni płaczą za stevem jobsem bo k***a jajpada zrobił geniusz w ch*j.
Wszyscy Ci zamiast się skupić na ratowaniu ludzi, poprawie standardu życia, napie**alaja tylko w JEDNO - KONSUMPCJA.

Szamać, kimać, tyrać.

Nie, nie spinam dupy.

Tylko wk***iają mnie takie k***y małoduszne przej***ne przez bagna.

konował

2012-03-08, 17:05
Litości, nie zdziwił bym się jak by ten dzieciak nigdy się nie narodził. pie**olone Media co nie którym już całkowicie mózg zjadły. Jedna taka tragedia która na bank zdarza się w Polsce więcej niż 10 razy na rok i już cała Polska w żałobie i w ogóle. Ciekawe tylko czemu nie mówią o ludziach którzy zginęli np wypadku drogowym tyle ile o tej Madzi i czemu ich rodziny nie dostają nic od rządu ??? Bo ta cała ,,sprawa" która jarali się wszyscy jest zwykła k***a przykrywką, tak jak afera hazardowa itp.

antekolek

2012-03-08, 20:21
Widze tutaj pełno kozaków... ze wierszyk Ch.... ze wierszyk do du... Który Twardziel napisze lepszy ? Albo lepiej nie piszcie , po pojade wam ze Ch...

.:...........:.

2012-03-08, 21:05
Cytat:

Widze tutaj pełno kozaków... ze wierszyk Ch.... ze wierszyk do du... Który Twardziel napisze lepszy ? Albo lepiej nie piszcie , po pojade wam ze Ch...



Co to za rebus? :wtf:

Nap_Limak

2012-03-08, 21:18
antekolek napisał/a:

Widze tutaj pełno kozaków... ze wierszyk Ch.... ze wierszyk do du... Który Twardziel napisze lepszy ? Albo lepiej nie piszcie , po pojade wam ze Ch...


Niеbieski napisał/a:

Co to za rebus? :wtf:


no nie wiem, może rozwiązaniem całego rebusu są wyrazy zakropkowane... mi wyszło "duch" :-/

astaldi

2012-03-08, 21:37
To jest lepsze niż moherowe wierszyki o aborcji :-)