18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Punki robią rozpierduche w Montrealu

Alixo • 2010-11-17, 23:21
Punki się wściekły po tym jak odwołano koncert Exploited i Total Chaos.
Ci to potrafią się bawić :psycho:

Muzyka:
The exploited - chaos is my life

Wyimaginowany Esteta

2010-11-19, 00:21
miedziak napisał/a:

Jeśli nazywasz dezertera gniotem, to go po prostu nigdy nie słuchałeś albo jakieś marnie zgrywane kawałki z koncertu. Zresztą nick wyimaginowany esteta sam mówi że na bank nie masz gustu, a jak masz to na pewno jakiś stronniczy.!


Nic z tych rzeczy, przesłuchałem bodajże dwie części Kolaboracji i był to niestety dla mnie czas stracony. Zresztą, na jakiej podstawie wywnioskowałeś (pomijając kwestię mojego nicku, bo to już czysty absurd), że mam 'stronniczy gust' (cokolwiek to znaczy)? Uprzedzając ewentualne zarzuty i uszczypliwości: mam bardzo szerokie spektrum zainteresowań i słucham począwszy od avant-proga, przez awangardowy jazz, na neofolku, atmosferycznym sludge'u, szeroko pojętej muzyce elektronicznej i indie popie kończąc.

yarzapp

2010-11-19, 00:23
Dezerter, Defekt Muzgó no i przede wszystkim stary dobry Big Cyc z pierwszej połowy lat 90.
To, że coś jest nieskomplikowane, wcale nie musi oznaczać, że jest prymitywne i beznadziejne!

miedziak

2010-11-19, 00:50
Wyimaginowany Esteta napisał/a:


Nic z tych rzeczy, przesłuchałem bodajże dwie części Kolaboracji.



Ja tak generalnie mam że zanim się próbuję rzeczowo wypowiadać o jakimś zespole to najpierw słucham całą dyskografię a dopiero w tedy dyskutuję. O ile przyznaję, te 2 pierwsze płytki są raczej trochę słabe, o tyle cała reszta urywa dupę. Skoro przesłuchałeś tylko te dwie płytki przesłuchałeś i tylko na tej podstawie wydałeś ocenę to jestem skłonny ci wybaczyć tylko się popraw i wejdź na jutuba i przesłuchaj parę kawałków z innych płyt.

yarzapp

2010-11-19, 02:13
Najlepiej gościnnie z Nosowską.

miedziak

2010-11-19, 02:19
niewolnik albo ku przyszłości.

yarzapp

2010-11-19, 02:23
Dobra, bo się produkujemy, a chłop tu pewnie więcej nie zajrzy.

Pajoresko

2010-11-19, 11:23
Jak by mi takie krejzi pancury auto rozwaliły, to chyba bym z siekierą do nich wystartował : P

Wyimaginowany Esteta

2010-11-19, 14:34
miedziak napisał/a:

Ja tak generalnie mam że zanim się próbuję rzeczowo wypowiadać o jakimś zespole to najpierw słucham całą dyskografię a dopiero w tedy dyskutuję.


Całkowicie nie rozumiem takiego podejścia. Muzyka ma mi sprawiać przyjemność, ma poszerzać moje horyzonty i wywoływać określone emocje, dlaczego więc oczekujesz, że stracę część swojego cennego czasu i przesłucham coś na siłę tylko dlatego, że wśród punkowego społeczeństwa uzyskało statusową aprobatę?

elLosiu

2010-11-19, 16:14
heeheh lubie takie rozp***uchy
"...chce zamieszek, białych zamieszek
czy nadejdzie na nie czas..." Oi! Oi! Oi! :zielonakula:

shadowflame

2010-11-19, 17:23
Jak na moje oko to Krzysztof Ibisz z kolesiami przechodzą okres dojrzewania :lodowka:

Badluck13

2010-11-19, 18:31
Piwko za wrzaski Wattiego.

*grOOby*

2010-11-19, 19:16
pie**olone bydło

Konford

2010-11-19, 23:14
Się naucza że koncertów nienależny odwoływać zwłaszcza jeśli jest dla glanostopych.

Kociodup

2010-11-20, 00:44
Przech*j nagranie. Zajebiście być pancurem. Piwo, k***a, piwo.
PS. j***ć prog-rock.

POGOdynka

2010-11-20, 17:33
wubepe napisał/a:


Przyszły brudasy, rozj***ły Montreal i po sprawie.



BRUDASY ?! Czy każda subkultura która nosi, glany, trampki, irokezy, długie włosy, dredy są BRUDASAMI ?! :idzwch*j:
No fakt nie ma to jak żeluś na włosy i jazda na tekno tekno party...

joorass napisał/a:

A morał jest krótki i niektórym znany
Nie odwołuje się koncertów, bo punkersi mają glany :szczerbaty:

Nic dodać nic ująć.

Laska siedząca na dachu samochodu rozwalająca glanami przednią szybę jest moją BOGINIĄ :D