18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pułapki Kobiet

as...........90 • 2013-05-12, 14:47
Buszowałem sobie w internecie. Wk***iają mnie non stop spekulacje na temat "kobieta jest taka i taka, a facet taki i taki".
Jako iż jestem facetem chciałem przedstawić wam schemat który przygotowali naukowcy z Australijskiego Uniwersytetu.

Badali zachowania kobiet. Nie raz chodziłeś wk***iony bo na imprezie lub w innym miejscu zwodziła Cię laska.
Myślisz, że jest zajebiście a tak naprawdę robi Cię w wała i droczy się - co jest irytujące.
I stąd mój temat.
Co te kobity mają w głowach i jak nas uwodzą ?
Schemat jest następujący.



Podstawowa sztuczka to USS - Uniwersalne sygnały seksualne.
Najpierw Kobieta daje mężczyźnie do zrozumienia, że go zauważa i że jest dla niej atrakcyjny. Wilgotne usta, spojrzenia spod rzęs, odchylona szyja, kokieteryjnie odgarnięty kosmyk włosów – stare kobiece sztuczki, które rozpalają wyobraźnię mężczyzny.


I ani się nie obejrzysz i jesteś w jej sidłach.

Na włosy

Cytat:

Na sztuczki z włosami dajemy się podejść jak chłopcy. W czasie, gdy toczycie inteligentny dyskurs o piłce lub innych sytuacjach, ona od niechcenia zbiera w obie dłonie włosy formując z nich koński ogon, unosi je lekko i rozpuszcza z powrotem. A ty tracisz wątek i głowę…

O co chodzi ?
W ten sposób ona sygnalizuje Ci, że ma ochotę poszaleć. Falujące włosy natychmiast nasuwają Twojej podświadomości obrazy mocno erotyczne – nabierasz ochoty na małe co nie co i chce Ci się po prostu j***ć. Przy okazji takie wachlowanie włosami powoduje, że dociera do Ciebie fala jej perfum i… feromonów - o ile się takimi spryska :amused:





Na rzęsy

Cytat:

Ona patrzy na ciebie, czekając, aż zwrócisz na nią uwagę. Gdy tylko wasze spojrzenia się spotykają, natychmiast opuszcza wzrok, lub spogląda w bok, trzepocząc długimi rzęsami z delikatnym uśmiechem - To odwracanie wzroku to tzw. Bitch Mode

O co chodzi ?
Stosując zasadę „wcale na ciebie nie patrzę” ona rozpoczyna z Tobą grę w gonienie króliczka. Im bardziej ona nie patrzy, tym bardziej pragniesz uchwycić jej wzrok. Im bardziej ona udaje brak zainteresowania, tym bardziej Ty to zainteresowanie wykazujesz. I zaczynasz gonić. I w ten sposób wpieprzasz się w jej sidła jak dupa knura w sidła Pana Henia Myśliwego. Dla podświadomości ten gest ma jeszcze jedno znaczenie – jest kojarzony z podglądaniem i byciem podglądanym, co wielu mężczyzn bardzo podnieca - k***a dziwne ale taka prawda :roll:




Na nadgarstki

Cytat:

W trakcie waszej pogawędki ona wciąż robi coś z dłońmi na wysokości Twojego wzroku – pali papierosa, bawi się serwetką, przesuwa palcami po bransoletce, opiera brodę na dłoni. Twój wzrok wciąż kieruje się na jej odsłonięte nadgarstki, a Twój wacek zaczyna się budzić do życia.

O co chodzi ?
Odsłonięte nadgarstki to jeden z najsilniejszych sygnałów erotycznych, działających na podświadomość. Delikatna, jedwabista skóra nadgarstków to niezwykle czuła strefa erogenna kobiety – odsłaniając ją pokazuje, że ma ochotę na pieszczoty. Podobne działanie ma odsłanianie przez kobietę szyi – czy to przez odrzucenie włosów czy wręcz dotykanie jej mimochodem.





Na szklankę

Cytat:

Ona patrzy na ciebie (lub udaje, że nie patrzy, jak już ustaliliśmy) i opuszkiem palca przesuwa po krawędzi szklanki lub innego dowolnego przedmiotu, który wpadnie jej w ręce. Wykonuje okrągłe, delikatne ruchy, rytmiczne i falujące. Jeśli właśnie miałeś wygłosić jakąś mądrość, to lepiej sobie k***a odpuść bo zaczniesz się jąkać jak Owsiak .


O co chodzi ?
Ten ruch kojarzy się wyłącznie z jednym – z obsługą Twojego sprzętu. I z niczym innym nie ma prawa się kojarzyć. Ten gest ma spowodować, że z twojej głowy znikną wszystkie inne myśli i będziesz od tej pory niewolnikiem tego jedynego i j***nego obrazu, robiąc wszystko, by - uwaga będzie wzniośle - powierzyć swój SKARB w jej dłonie 8-)






Naukowcy pisali to jakimś NAUKOWYM dialektem , więc przepisując takie gówno nikt by nic nie zrozumiał, tak więc przetłumaczyłem kilka rzeczy na język potoczny.

Sytuacje najbardziej pospolite zdarzają się na imprezach - nie tylko , ale najlepsze okazje na bzykanko lub podryw są w klubach , bo przecież na ulicy nie podejdziesz do pierwszej lepszej, podniesiesz jej sukienkę i zapniesz konkretnie .


Tak więc nie dajcie się Panowie, kiedy Wy myślicie, że je podrywacie i jesteście do przodu to tak naprawdę jesteście w czarnej dupie rudego , Ty sądzisz, że jest Twoja a ona robi Cię w ch*ja :emo:

Sanitarjusz

2013-05-12, 20:40
@up a to oznacza, że każda kobieta ma w sobie coś czym dąży do kontroli nad facetami.
I zgadzam się, każda kokietuje, a potem nie chce się r*chać prosze księdza

Moogli

2013-05-12, 20:48
to co przedstawiłeś to po prostu tzw "miękkie piłki" (z and. IOI - indication of interest), zwrot używany w społeczności sztukmistrzów (mistrzów podrywu) oznaczający najprzeróżniejsze świadome i nieświadome gesty kobiet wskazujące na jej zainteresowanie. Dla zainteresowanych napalonych nieudaczników odsyłam do czegoś co jest dobrym wstępem do tematu (między innymi) Neil Strauss-The Game. nie ma za co.

In...........eo

2013-05-12, 21:25
Dałem piwo, a ch*j tam, niech baby wiedzą, że znamy już ich sztuczki. :D

mr W

2013-05-12, 22:53
Żadna z dziewczyn, które poznałem tak nie robiła. Może dlatego, że są w jpg i avi.

Gl0BaL

2013-05-12, 23:22
Dobrze że jestem tak brzydki że mnie nawet kijem boją się dotknąć, jeden problem z głowy :amused:








PS. Wyprzedzę sadystów i powiem że miałem na myśli kij w sensie dosłownym, a nie ku*asa.

Gienek2

2013-05-13, 08:21
k***a jakie pranie mózgu, po rzęsach dałem sobie siana

no_co_Ty

2013-05-13, 12:43
Jestem kobietą i nic co kobiece nie jest mi obce ;) ;P

Jąder

2013-05-13, 15:49
zajeliby sie ci "naukowcy" wazniejszymi rzeczami, a nie takimi pierołami

iron.the.great

2013-05-14, 03:20
Czytałem kiedyś taką książkę "Mowa Ciała" Allena i Barbary Pease i tam był cały rozdział poświęcony właśnie tym jak kobiety chcą zwrócić na siebie i uwagę i jakie wykonują gesty zalotne. Lektura dość ciekawa i do znalezienia na chomiku. Macie tu fragment innej książki Allena Pease, który traktuje o wspomnianym temacie. Nie chciało mi się poprawiać błędów w tekście, ale czytanie nie powinno sprawić wam problemu.

Cytat:

KOBIECE ZALOTNE SYGNAtY I GESTY
Kobiety używają zazwyczaj tych samych zalotnych gestów co mężczyźni, a więc poprawiają włosy, wygładzają ubranie, kładą jedną lub obie ręce na biodrach, stopy i całe ciało przesuwają w kierunku mężczyzny, przedłużając intymne spojrzenie i wzmacniając kontakt wzrokowy. Mogą też zaadoptować na swoje potrzeby wkładanie kciuków za pasek, który to gest, choć jest typowym męskim zachowaniem agresywnym, kobiety wykorzystują z wrodzonym sobie wdziękiem; tylko jeden kciuk wsuwają za pasek lub wystawiają z torebki lub kieszeni. Podekscytowanie powoduje również rozszerzenie źrenic i rumieńce na po-liczkach. A oto jeszcze inne kobiece sposoby na „złapanie ryby".
Odrzucanie głowy w tył

Głowa odchyla się do tyłu, zaś włosy spadają na plecy albo odsuwają się od twarzy. Nawet kobiety mające krótkie włosy stosują ten gest.


Odsłanianie nadgarstków
Kobieta zainteresowana mężczyzną stopniowo odsłania przed nim delikatną skórę swoich nadgarstków. Ten obszar od dawna uważany jest za jedno z najbardziej erogennych miejsc kobiecego ciała. Odsłania również dłonie, gdy rozmawia z potencjalnym partnerem. Kobiety palące papierosy mają nieco ułatwione zadaniu w stosowaniu tych uwodzicielskich gestów. Eksponowanie nadgarstków i odrzucanie głowy są także stosowane przez homoseksualistów, którzy chcą jak najmocniej upodobnić się do kobiet.

Odsłonięte i rozsunięte nogi
Gdy pojawi się mężczyzna, większość kobiet odsłania i rozsuwa swoje nogi moc¬niej niż w innych okolicznościach. Nie ma tu znaczenia, czy kobieta siedzi czy stoi. To zachowanie pozostaje w kontraście z nastawionymi obronnie kobietami, które w takiej sytuacji krzyżują nogi i trzymają je tak cały czas.

Kołysanie biodrami
Kołysanie biodrami w czasie chodzenia ma za zadanie zwrócenie uwagi mężczyzn na obszar miednicy.
Niektóre z bardziej subtelnych kobiecych gestów zalotnych (opisuję je poniżej), były stosowane przez wieki, by zareklamować i lepiej sprzedać towary i usługi.

Zerkanie z boku
Z częściowo opuszczonymi powiekami kobiety zatrzymują na mężczyźnie spojrzenie wystarczająco długo, aby potencjalny partner je zauważył, a wtedy szybko odwracają oczy. Daje to zwodnicze wraże¬nie podglądania i bycia podglądanym, w efekcie rozpala ogień w sercach i ciałach większości mężczyzn.

Lekko otwarte usta, wilgotne wargi
Dr Desmond Morris określa to mianem „samoimitacji", bowiem intencją takiego zachowania jest stworzenie symbolicznego obrazu żeńskich genitaliów. Aby wargi były wilgotne, kobiety wykorzystują ślinę albo kosmetyki. Jest to seksualne zaproszenie ze strony kobiety.


Szminka
Gdy kobieta zaczyna być pobudzona seksualnie, jej usta, piersi i narządy płciowe stają się większe i zaróżowione od na¬pływającej krwi. Stosowanie szminki jest staraj jak świat metodą, która służy do nadania ustom wyglądu pobudzonych kobiecych genitaliów.

Pieszczenie przedmiotów o cylindrycznym kształcie
Pieszczenie papierosa, nóżki kieliszka, palca lub jakiegokolwiek drugiego, cienkiego przedmiotu jest nieświadomą prezentacją tego, o czym myśli kobieta.

Zerkanie ukradkiem nad uniesionym ramieniem
Ten gest to naśladowanie krągłości ko¬biecej piersi. Kobieta na rys. 119 ma także poszerzone źrenice, odchyloną głowę, wy¬eksponowane nadgarstki, rzuca spojrzenie z ukosa, uwodzicielsko zatrzymuje wzrok, jej wargi są mokre, unosi i pieści cylin-dryczny kształt - wszystko to ma wzbudzić pragnienie kupienia określonej marki pa¬pierosów.

Krzyżowanie nóg przez kobiety
Mężczyźni często siedzą w agresywnej pozie z rozstawionymi nogami, a natomiast kobiety krzyżują nogi, co ma chronić deli¬katny obszar ich narządów płciowych. W grze zalotów kobiety wykorzystują trzy rodzaje krzyżowania nóg.
Eksponując kolana wsuwają jedną nogę pod drugą i obracają się w stro¬nę osoby, która je zainteresowała. To bar¬dzo relaksująca pozycja, która czyni rozmowę mniej formalną i daje możliwość przelotnego wyeksponowania ud. Zabawa butem także stwarza luźniejszą atmosferę. Wpychając stopę do buta i wyciągając ją z niej naśladują ruchy fallusa w czasie stosunku, co rozpala do białości większość mężczyzn.
Większość mężczyzn zgodzi się, że zaplatanie nóg jest najbardziej po¬ciągającą pozycją, jaką może przyjąć sie¬dząca kobieta. Panie stosują ją świadomie, aby wzbudzić zainteresowanie płci prze¬ciwnej. Dr Schcflcn zauważył, że jedna noga jest mocno opleciona wokół drugiej, co powoduje napięcie mięśni, które, jak już mówiłem wcześniej, jest stanem przyjmo¬wanym przez ciało, gdy znajdzie się w sta¬nic gotowości do kontaktu seksualnego.
Inne tego rodzaju gesty to powolne krzyżowanie i rozkładanie nóg w obecności mężczyzny i delikatne gładzenie ud, będące nie¬werbalna informacją, że kobieta chce być dotykana. Takiemu zachowaniu często towarzyszy mówienie niskim głosem.