18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pułapki Kobiet

as...........90 • 2013-05-12, 14:47
Buszowałem sobie w internecie. Wk***iają mnie non stop spekulacje na temat "kobieta jest taka i taka, a facet taki i taki".
Jako iż jestem facetem chciałem przedstawić wam schemat który przygotowali naukowcy z Australijskiego Uniwersytetu.

Badali zachowania kobiet. Nie raz chodziłeś wk***iony bo na imprezie lub w innym miejscu zwodziła Cię laska.
Myślisz, że jest zajebiście a tak naprawdę robi Cię w wała i droczy się - co jest irytujące.
I stąd mój temat.
Co te kobity mają w głowach i jak nas uwodzą ?
Schemat jest następujący.



Podstawowa sztuczka to USS - Uniwersalne sygnały seksualne.
Najpierw Kobieta daje mężczyźnie do zrozumienia, że go zauważa i że jest dla niej atrakcyjny. Wilgotne usta, spojrzenia spod rzęs, odchylona szyja, kokieteryjnie odgarnięty kosmyk włosów – stare kobiece sztuczki, które rozpalają wyobraźnię mężczyzny.


I ani się nie obejrzysz i jesteś w jej sidłach.

Na włosy

Cytat:

Na sztuczki z włosami dajemy się podejść jak chłopcy. W czasie, gdy toczycie inteligentny dyskurs o piłce lub innych sytuacjach, ona od niechcenia zbiera w obie dłonie włosy formując z nich koński ogon, unosi je lekko i rozpuszcza z powrotem. A ty tracisz wątek i głowę…

O co chodzi ?
W ten sposób ona sygnalizuje Ci, że ma ochotę poszaleć. Falujące włosy natychmiast nasuwają Twojej podświadomości obrazy mocno erotyczne – nabierasz ochoty na małe co nie co i chce Ci się po prostu j***ć. Przy okazji takie wachlowanie włosami powoduje, że dociera do Ciebie fala jej perfum i… feromonów - o ile się takimi spryska :amused:





Na rzęsy

Cytat:

Ona patrzy na ciebie, czekając, aż zwrócisz na nią uwagę. Gdy tylko wasze spojrzenia się spotykają, natychmiast opuszcza wzrok, lub spogląda w bok, trzepocząc długimi rzęsami z delikatnym uśmiechem - To odwracanie wzroku to tzw. Bitch Mode

O co chodzi ?
Stosując zasadę „wcale na ciebie nie patrzę” ona rozpoczyna z Tobą grę w gonienie króliczka. Im bardziej ona nie patrzy, tym bardziej pragniesz uchwycić jej wzrok. Im bardziej ona udaje brak zainteresowania, tym bardziej Ty to zainteresowanie wykazujesz. I zaczynasz gonić. I w ten sposób wpieprzasz się w jej sidła jak dupa knura w sidła Pana Henia Myśliwego. Dla podświadomości ten gest ma jeszcze jedno znaczenie – jest kojarzony z podglądaniem i byciem podglądanym, co wielu mężczyzn bardzo podnieca - k***a dziwne ale taka prawda :roll:




Na nadgarstki

Cytat:

W trakcie waszej pogawędki ona wciąż robi coś z dłońmi na wysokości Twojego wzroku – pali papierosa, bawi się serwetką, przesuwa palcami po bransoletce, opiera brodę na dłoni. Twój wzrok wciąż kieruje się na jej odsłonięte nadgarstki, a Twój wacek zaczyna się budzić do życia.

O co chodzi ?
Odsłonięte nadgarstki to jeden z najsilniejszych sygnałów erotycznych, działających na podświadomość. Delikatna, jedwabista skóra nadgarstków to niezwykle czuła strefa erogenna kobiety – odsłaniając ją pokazuje, że ma ochotę na pieszczoty. Podobne działanie ma odsłanianie przez kobietę szyi – czy to przez odrzucenie włosów czy wręcz dotykanie jej mimochodem.





Na szklankę

Cytat:

Ona patrzy na ciebie (lub udaje, że nie patrzy, jak już ustaliliśmy) i opuszkiem palca przesuwa po krawędzi szklanki lub innego dowolnego przedmiotu, który wpadnie jej w ręce. Wykonuje okrągłe, delikatne ruchy, rytmiczne i falujące. Jeśli właśnie miałeś wygłosić jakąś mądrość, to lepiej sobie k***a odpuść bo zaczniesz się jąkać jak Owsiak .


O co chodzi ?
Ten ruch kojarzy się wyłącznie z jednym – z obsługą Twojego sprzętu. I z niczym innym nie ma prawa się kojarzyć. Ten gest ma spowodować, że z twojej głowy znikną wszystkie inne myśli i będziesz od tej pory niewolnikiem tego jedynego i j***nego obrazu, robiąc wszystko, by - uwaga będzie wzniośle - powierzyć swój SKARB w jej dłonie 8-)






Naukowcy pisali to jakimś NAUKOWYM dialektem , więc przepisując takie gówno nikt by nic nie zrozumiał, tak więc przetłumaczyłem kilka rzeczy na język potoczny.

Sytuacje najbardziej pospolite zdarzają się na imprezach - nie tylko , ale najlepsze okazje na bzykanko lub podryw są w klubach , bo przecież na ulicy nie podejdziesz do pierwszej lepszej, podniesiesz jej sukienkę i zapniesz konkretnie .


Tak więc nie dajcie się Panowie, kiedy Wy myślicie, że je podrywacie i jesteście do przodu to tak naprawdę jesteście w czarnej dupie rudego , Ty sądzisz, że jest Twoja a ona robi Cię w ch*ja :emo:

Kuriki

2013-05-12, 15:03
Odnośnie tego tematu nasuwa mi się takie oto stwierdzenie (skrót od niego to NSS):
Noł Szit, Sherlock!!! :amused:

A tak realnie to wystarczy zwykła rozmowa albo i przysłowiowe "dwa słowa" by wiedzieć "o co kaman" bo jak ktoś jest rzeczywiście napalony to się nie pie**oli z kokietowaniem by połechtać swoje ego i polepszyć samopoczucie tylko idzie do łóżka (i tu akurat podziału płci czy orientacje nie ma, ewentualnie na osobowości bo ktoś może rzeczywiście woli kokietować niż r*chać) :nietoperz:

walusss

2013-05-12, 15:07
ciekawe jak taki schemat u pedałow wyglada?

Moby_Dick

2013-05-12, 15:08
My się nie dajemy zwieść! Temu faceci też mają swoje sztuczki na USS. Np metoda na "oczytanego"
udajesz, że czytasz książkę, czasopismo i tak ją wabisz:

Na ten wabik każdej miękko się w kolanach robi :krejzi:

wowka01

2013-05-12, 15:14
walusss napisał/a:

ciekawe jak taki schemat u pedałow wyglada?



A co, nie możesz żadnego poderwać? :amused:

pumba

2013-05-12, 15:20
Z tymi nadgarstkami to trochę przesadzają, przecież wystarczyłoby trochę więcej cyca pokazać. Zabawy mniej, a efekt i tak lepszy. :lol:

____

2013-05-12, 16:45
"opiera brodę na dłoni" - już wiadomo na jakich kobietach były badania :) później pewnie jeszcze taka kobitka poprawia jajka w swoich spodniach....

vajron

2013-05-12, 17:08
A to k***y!

mash52

2013-05-12, 17:33
Widać ktoś wczoraj na imprezie nie pomoczył :D Aspire nie załamuj się...

słodka_trzpiotka

2013-05-12, 17:55
Ale pie**olenie, jestem kobietą i wcale tak sie nie zachowuję. 4 lata temu poznałam faceta, który nie powalił mnie wyglądem, ale oczarował swoim charakterem. Zakochana bez pamięci nie bawiłam sie w żadne uwodzenie tylko po prostu przyparłam go do muru i zaczełam całować (byłam jeszcze wtedy dziewicą). Jego miny nie zapomnę nigdy :D Ciągle mi sie chce z nim bzykać, nie lece na kase bo sama się utrzymuje i nie wyglądam jak kaszalot ;)

Życzę wszystkim Użytkownikom wspaniałych kobiet z którymi naprawdę warto się związać.

Aragon1988

2013-05-12, 18:06
Aspire, może Cię zaskoczę, ale nie dla wszystkich język "naukowy' jest wyzwaniem...

Cyrkowiec

2013-05-12, 19:11
A mi po przeczytaniu tego tekstu stanął i chyba sobie zwale, a baby to ch*je, proszę księdza i k***a często mnie kokietują a żadna nie chce się r*chać!

Tak k***a nie r*chałem już 2,5 roku odkąd mnie moja była zdradziła i uwielbiam takie teksty odnośnie "kobiet" - szmat.

Peter-Norivotset

2013-05-12, 19:14
słodka_trzpiotka napisał/a:

Ale pie**olenie, jestem kobietą i wcale tak sie nie zachowuję. 4 lata temu poznałam faceta, który nie powalił mnie wyglądem, ale oczarował swoim charakterem. Zakochana bez pamięci nie bawiłam sie w żadne uwodzenie tylko po prostu przyparłam go do muru i zaczełam całować (byłam jeszcze wtedy dziewicą). Jego miny nie zapomnę nigdy :D Ciągle mi sie chce z nim bzykać, nie lece na kase bo sama się utrzymuje i nie wyglądam jak kaszalot ;)

Życzę wszystkim Użytkownikom wspaniałych kobiet z którymi naprawdę warto się związać.


Aż musiałem sobie zwalić taka hardcorowa historyjka :orgazm:

as...........90

2013-05-12, 19:23
słodka_trzpiotka napisał/a:

po prostu przyparłam go do muru i zaczełam całować (byłam jeszcze wtedy dziewicą). Jego miny nie zapomnę nigdy :D Ciągle mi sie chce z nim bzykać




altruistka

2013-05-12, 20:34
A to ciekawe. Część z tech gestów sama wykonuję rozmawiając z mężczyznami, ale nigdy nie myślałam, że to zawiera takie informacje. Muszę to dokładniej sprawdzić :P