18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzianowski

aparacik • 2016-05-12, 10:44
Knockout of the Day: Mariusz Pudzianowski Clubs Rolles Gracie at KSW 31

kurwiduplo

2016-05-12, 15:49
@up up up... znawcy mma ksw i chgw - to ustawcie sie z nim na sparing. Tylko pamiętajcie, żeby ktoś z rodziny lub znajomych wrzucił waszą walkę na sadistic, bo na oiomie nie będziecie mieli neta. Co do Pudziana, to epicko zapie**olił.

Medrc40PL

2016-05-12, 16:02
Za Pudziana zawsze piwo.

neonline

2016-05-12, 16:25
Też tak potrafie i bardzo mocno bym ich bum bum ale nie moge bo kobiety są w internecie :(

Ahmeden

2016-05-12, 16:37
k***iduplo napisał/a:

@up up up... znawcy mma ksw i chgw - to ustawcie sie z nim na sparing. Tylko pamiętajcie, żeby ktoś z rodziny lub znajomych wrzucił waszą walkę na sadistic, bo na oiomie nie będziecie mieli neta. Co do Pudziana, to epicko zapie**olił.



Ale chłopaki mimo wszystko mają trochę racji. W poprzednich walkach Pudzian udowodnił, że potrafi walczyć maksymalnie 30 sekund, po których nie jest w stanie nawet mówić ze zmęczenia. Nie mam nic do niego i w dupie mam czy osiągnie sukces czy nie. Po prostu nie podoba mi się jego styl walki (jeżeli to można nazwać stylem) i już. Co do ustawiania się z nim na sparing... wiesz komentatorzy nie zawsze są byłymi sportowcami, a potrafią skrytykować czyjąś walkę/grę. Ich też j***ć, niech ustawią się na sparing? Nie trzeba walczyć z Pudzianem, żeby ocenić, że to co robi jest ch*jowe. Bonus ch*jowo rapował, zarapuj lepiej od niego! Chociaż to niekoniecznie trafna analogia... no ale wiecie :D

Max Ibuprom

2016-05-12, 16:46
Ten knockout śmierdzi ustawką na kilometr.. Zwolnijcie sobie film na yt i obejrzyjcie. Ta pieść nawet nie doszła, a gość przewracał się w "pełni świadomości" asekurując się rękoma. Knockouty tak nie wyglądają.... Już nie wspominając że miał mnóstwo czasu na unik/garde... dziwne to wszystko :/

maciuch2

2016-05-12, 17:19
myślałem, że Liroy sędziuje

dabster

2016-05-12, 17:30
A tam gadacie, luj doszedł bo aż się głowa zatrzęsła, widać w ostatnim ujęciu, a gardy Gracie nie miał bo Marian mu ją zgarnął lewą ręką tuż przed wyprowadzeniem luja. Przyświećcie dokładnie. Tym razem wyszedł mu szatański plan, luj siadł i koniec gadania ;)

shiters

2016-05-12, 19:02
dostał tego luja zaraz za uchem, troche w szyje, troche w glowe. Ogolnie nieprzyjemne miejsce na uderzenie. Kazdy by sie poskladal, tak mysle

.Piotrek

2016-05-12, 19:33
Max Ibuprom napisał/a:

Ten knockout śmierdzi ustawką na kilometr.. Zwolnijcie sobie film na yt i obejrzyjcie. Ta pieść nawet nie doszła, a gość przewracał się w "pełni świadomości" asekurując się rękoma. Knockouty tak nie wyglądają.... Już nie wspominając że miał mnóstwo czasu na unik/garde... dziwne to wszystko :/


Pierwsze pchniecie go cofneło, dodatkowo chciał odskoczyć od luja. Gdyby odskoczyl o 10cm dalej to by go pudzian ledwo musnął D:

SirMajkel

2016-05-12, 21:02
strzał strzałem, ale typ nawet nie ruszał się za bardzo, żeby Mariusz mógł trafić.

kaiel

2016-05-12, 22:58
bo Mariusz żle się za to zabiera,on powinien do tego podejść jak do koła od kamaza...z krzyżakiem i rurką

waloos

2016-05-12, 23:15
Tak jak ktoś tu napisał, lata na siłowni i w jego wieku ciężko mu się oduczyć wzorców ruchowych.
On trenuje te sztuki walki już z ponad 5 lat, a poprawy w technice wielkiej nie widać. Ten cios to był zwykły remizowy cep.

Ciekawe czy to kwestia wieku, nieudolności trenerów, czy zwyczajnie Mariusz był koordynacyjnie upośledzony, a jedyne co umiał robić to przerzucać klamoty.
Wiecie, chodzi mi o taki typ gościa co ma siłę, ale problemem jest złapać lecącą piłkę.

Szkoda, że mu się niezbyt udało. Życzyłem mu dobrze, ale wątpiłem w jego zapowiedzi.

noir

2016-05-12, 23:50
Ciekawe ile dostał aby się podłożyć. Tak tylko puytam.