18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzianowski

aparacik • 2016-05-12, 10:44
Knockout of the Day: Mariusz Pudzianowski Clubs Rolles Gracie at KSW 31

grubystefan

2016-05-12, 10:47
Coś tak za bardzo ten drugi nie chciał walczyć. Po wypłatę tylko wpadł. Też mi k***a nokaut! W ogóle to ja tam pudziana lubię, ale te jego mma to jest żenada :D

PatrolZG

2016-05-12, 11:30
Nie pie**ol, taką bułę przyjąć to człowiek nie wie jak się nazywa i jaki ma kolor skóry. Mistrzem nie będzie, ale jakieś tam show robi.

janlew

2016-05-12, 11:32
PatrolZG napisał/a:

Nie pie**ol, taką bułę przyjąć to człowiek nie wie jak się nazywa


Racja.
PatrolZG napisał/a:

... i jaki ma kolor skóry.


Nie racja.

The_Generat

2016-05-12, 11:37
zajebiste, nie jestem jakimś tam fanem Mariusza ale k***a cepa zaj***ł aż miło

cys23

2016-05-12, 11:42
Cytat:

Coś tak za bardzo ten drugi nie chciał walczyć. Po wypłatę tylko wpadł. Też mi k***a nokaut! W ogóle to ja tam pudziana lubię, ale te jego mma to jest żenada :D



Pudzian nie musi byc mistrzem swiata i nie mysle, zeby to byl jego cel. Cale zycie dzwigal ciezary, to teraz ponapie**ala kelnerow za dolary i zapewniam cie, ze ch*j wbija w twoje zdanie.

KO piekne, siadla mu ta bula na calego.

grubystefan

2016-05-12, 11:58
Up. nadal twierdzę, że pudzian nie ma siły uderzenia:D Siłę to on ma, żeby w martwym ze 400kg zrobić, ale mogę się założyć o każdą kasę, że każdy bokser wagi półciężkiej czy niech będzie junior ciężkiej bije mocniej od niego a to będzie ze 30kg różnicy wagi. Po prostu prędzej z fightera zrobisz kulturystę czy strongmana niż ze strongmana fightera. Jak mówiłem ja tam go lubię, ale te jego gadki o mistrzostwie wszystkiego to zdecydowanie było przedawkowanie testosteronu :D . Tyle miał pudzian szczęścia, że to był początek walki. Potem jak mięcho nabija mu się krwią to już całkiem sztywnieje i staje w miejscu. Jak to pisali kiedyś! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść....

@cys23 Myślisz, że to nie był jego cel? To sobie oglądnij filmiki na yt jak zaczynał :D Mistrz mistrzów był z niego i nie pogadasz :D Ja tam mu też przecież nie żałuje :) Jak są ludzie, którzy za to płaca i on na tym zarabia to pozostaje mi się tylko z tego cieszyć.

tarcer123

2016-05-12, 15:08
up wiesz co piszesz kochana.

orion123123

2016-05-12, 15:13
dobry z niego wojownik mma niż strongman xd

Ahmeden

2016-05-12, 15:22
@up

a teraz po polsku proszę :)

Bartolomeo92

2016-05-12, 15:36
Problemem Pudziana jest to, że nie potrafi poprawnie uderzać - jego ciosy są pchane. To pamięć mięśniowa z czasów gdy był strongmanem i tylko napie**alał ciężary, wykonując monotonne ruchy - kilkanaście lat spędzone w ten sposób nie idzie zmienić w kilka, szczególnie że nie jest już młodzieniaszkiem. Tutaj mu się udało zarzucić łapą, trafił i nara, jego przeciwnik jak widać stał jak kołek w momencie uderzenia, z opuszczoną gardą. Nie tyle powaliło go trafienie w punkt (bo wtedy by był znokautowany na sztywno), tylko po prostu impet łapy :D

E: @Grubystefan dobrze gada. Zarówno w kwestii kondycji (myślę że kilka takich zamachnięć i już by zaczynał zdychać), jak i przechwałek Pudziana. W 2010 albo 2011 roku gadał, że daje sobie 2 lata i będzie mistrzem świata :amused:

dzikijohny4

2016-05-12, 15:45
Ależ soczyście mu zapie**olił w caban. Piwerko się należy za naszego byka.