18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian zagra księdza

markop4321 • 2013-12-07, 20:25
Wiadomość ta prawdopodobnie zostanie okrzyknięta największym wydarzeniem 2013r. To nie sen.


Mariusz Pudzianowski ostatnio coraz częściej widywany jest w telewizji. Niektórzy uważają, że były strongman zaczyna chałturzyć... Tymczasem Pudzianowski dostał rolę w polskim filmie najnowszej produkcji Grzegorza Królikiewicza pod tytułem "Sąsiady".

"Pudzian" w filmie zagra u boku takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk. W filmie wcieli się w rolę księdza. Ostatni klaps na planie zdjęciowym padnie 18 grudnia. Jego premiera planowana jest na 2014 rok, a Pudzianowski już postanowił się podzielić zdjęciami z planu... Zamieścił je na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

- Akcja dzieje się w powojennym światku Łodzi. Gram księdza, który stara się nawrócić różnych złodziejaszków i innych grzeszników. Moja postać to duchowny, ale też twardziel, który nie boi się postawić bandziorom. Jest wesoło - powiedział Mariusz Pudzianowski "Super Expressowi".

Za: Pudzian.pl (Facebook) i "Super Express"

O_Co_Ci_Chodzi

2013-12-07, 20:37
RozQrwiator napisał/a:

ministranci mieli przej***ne



I nie weź od takiego snickersa na plebanii...

dextress

2013-12-07, 20:53
A za pokutę zrobisz 3 serie po 20 powtórzeń

ti...........ax

2013-12-07, 21:02
pie**olony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został k***ą medialną.

PoMaluchu

2013-12-07, 21:04
Panie Pudzianowski, jak skończą się zdjęcia to odkupię na pamiątkę kostium...ale pewnie Pan tanio sutanny nie sprzeda? :)

cys23

2013-12-07, 21:23
W sumie to mogę sobie przedstawić nawet Brunejkę w filmie. Zagrałby Kaczyńskiego. Ostatnia scena filmu wyglądałaby tak, że pilot mówi że widzi jakieś drzewo, chyba lipę. Potem wpadłby kadr zbliżenie na morde koksa a ten by powiedział 'leć, nie ma lipy!' I miał rację, bo to była brzoza.

contracts

2013-12-07, 21:27
@tihomax, dobra już nie zazdrość

Fiki

2013-12-07, 22:03
Ateiści, bójcie się! Użyje on naprawdę silnych argumentów w obronie wiary chrześcijańskiej w postaci prawego sierpowego. :D

Ko...........ę

2013-12-07, 22:17
tihomax napisał/a:

pie**olony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został k***ą medialną.



Tak, a ty k***a kim jesteś cebulaku? Jemu przynajmniej coś w życiu wyszło, a tobie? Nic tylko krytyka i ból dupy :roll:

Leet

2013-12-07, 22:45
pudzian satanista

CorT7

2013-12-07, 22:51
Jeszcze brakuje żeby w tym filmie rolę jakiegoś gangstera grał Karolak...

Ziaba

2013-12-07, 22:57
tihomax napisał/a:

pie**olony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został k***ą medialną.




Albo mnie pamięć zawodzi... albo on BYŁ MISTRZEM SWIATA...
Nawet 5 razy + druzynowym mistrzem swiata 3 razy... i Europy 6 razy. I superserii 5 razy... a o innych zawodach nie wspomne. Więc o czym Ty pie**olisz.




PS: ch*j Ci hejterze w dupe

Majesty

2013-12-07, 23:35
""Pudzian" w filmie zagra u boku takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk." - aż mnie oślepiło od tych gwiazd :D