18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pudzian zagra księdza

markop4321 • 2013-12-07, 20:25
Wiadomość ta prawdopodobnie zostanie okrzyknięta największym wydarzeniem 2013r. To nie sen.


Mariusz Pudzianowski ostatnio coraz częściej widywany jest w telewizji. Niektórzy uważają, że były strongman zaczyna chałturzyć... Tymczasem Pudzianowski dostał rolę w polskim filmie najnowszej produkcji Grzegorza Królikiewicza pod tytułem "Sąsiady".

"Pudzian" w filmie zagra u boku takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk. W filmie wcieli się w rolę księdza. Ostatni klaps na planie zdjęciowym padnie 18 grudnia. Jego premiera planowana jest na 2014 rok, a Pudzianowski już postanowił się podzielić zdjęciami z planu... Zamieścił je na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

- Akcja dzieje się w powojennym światku Łodzi. Gram księdza, który stara się nawrócić różnych złodziejaszków i innych grzeszników. Moja postać to duchowny, ale też twardziel, który nie boi się postawić bandziorom. Jest wesoło - powiedział Mariusz Pudzianowski "Super Expressowi".

Za: Pudzian.pl (Facebook) i "Super Express"

Rakiet

2013-12-08, 11:56
Spowiadasz się w konfesjonale, dochodzisz do najgorszego uczynku tego miesiąca a tu piącha przez ścianę rozdaje Ci pokutę lewym prostym :D

miko1990

2013-12-08, 13:03
Film o ksiedzu który kościoły przestawiał....

ks.Zenon

2013-12-08, 14:57
super Pan Pudzianowski to mój idol!

Polemon

2013-12-08, 15:01
Pasuje mu ta sutanna jak k***ie majtki, ale wy i tak się będziecie podniecać i lizać smietane.

lajtek12

2013-12-08, 15:06
jak mam wybierac miedzy pudzianem a mamedem wole pudzina co z tego ze jest j***nym celebryta no ale szacunek za to ze jako Polak byl tym mistrzem swiata w SM

a jesli chodzi o mameda to jest to p*zda ktora walczy na p*zdy tez celebrytow do tego mamed jest ciapata p*zda arab j***ny ktory wielbi islam jego zona i dzieci tez sa w islamie , sa to j***ni emigranci co atakuja europe

dlatego wole polaka celebryte niz kozojebce

peace ;D

p47

2013-12-08, 15:08
Sutanna XXXL pomieści aż 3 ministrantów ^.^

PiotrekMMA

2013-12-08, 15:09
Piździan w roli księdza będzie spuszczał wpie**ol w imie Boga

lajtek12

2013-12-08, 15:49
"spuszczał wpie**ol" nabiera nowego znaczenia if u know what i mean xD

Prokurator

2013-12-08, 15:55
Kościelne sprawy czyli perypetie proboszcza oraz wikarych na parafii
Jaki to psalm konkurs w którym księża odgadują psalm po konkretnej ilości nutek zagrany przez organistę
Walka o zakrystie
Churchchef

Podawajcie swoje pomysły na kościelne programy

MonroeHutchen

2013-12-08, 16:05
"takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk." jak to ironicznie brzmi

Purgen

2013-12-08, 16:07
Pudzian jest zarobiony, wygrał tyle że inni mogą o tym pomarzyć. Przeszedł na sportową emeryturą, ustatkował się i teraz sobie szuka jakiś rozrywek jak przystało na 36 letniego "emeryta" który już raczej do końca swoich dni nie musi martwić się o to co włoży do garnka.

pi...........in

2013-12-08, 16:34
tihomax napisał/a:

pie**olony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został k***ą medialną.



Raz, że był mistrzem świata, a dwa to od tych ton żelastwa, które musiał przerzucić, to już mu kręgosłup zaczął wysiadać. Każdy ma jakieś granice wytrzymałości.

ni...........go

2013-12-08, 16:56
Na pewno dobra taca jest.

prawiebezglowy

2013-12-08, 17:27
Ja Wam mówie, on skończy jak Schwarzenegger :D

St...........ke

2013-12-08, 17:31
tihomax napisał/a:

pie**olony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został k***ą medialną.



Trzeba sobie radzić w życiu, Polska ma w dupie byłych mistrzów świata, czy złotych medalistów olimpijskich i jak się taka osoba inaczej kasy nie dorobi, to na starość z ręką w nocniku zostanie.