18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puchar Nissana Micry

TT4 • 2016-05-18, 13:14
zimna krew i ładnie wyminął chaos


Derwin

2016-05-18, 13:48
facet tym jedzie jak bym miał podwójny zapas mocy w porównaniu do reszty...

mi...........80

2016-05-18, 13:51
Czy tylko mnie rozbawił tytuł?

Gościu rozegrał to jak ten cebulak Kubica którego osiągnięcia powodowane były kraksami innych zawodników. Do dzisiaj powinien Hamiltona po butach całować...

the_p

2016-05-18, 13:53
Świetne :) niby małe piździdzwonki z silniczkami od kosiarek, ale po dopracowaniu na tor mogą już trochę frajdy dać :) no i książkowe (o ile ktoś kiedyś to usystematyzował :P ) wyminięcie kotła. Niestety mnie pozostaje Forza do takich wyczynów :P

woli123

2016-05-18, 15:11
mitrus80 napisał/a:

Czy tylko mnie rozbawił tytuł?

Gościu rozegrał to jak ten cebulak Kubica którego osiągnięcia powodowane były kraksami innych zawodników. Do dzisiaj powinien Hamiltona po butach całować...



Od Kubicy to Ty się odpie**ol ! :badyl:

nervel123

2016-05-18, 16:00
@up taka prawda. Zaczęły się jego zabawy z "WuErCe" to chyba nie ma wyścigu żeby on dzwona nie przypie**olił. Ja rozumiem że to całkowicie inne wyścigi, maszyny, sytuacje itd. ale do k***y nędzy instynkt kierowy chyba ten sam, a ten koleś go najwidoczniej nie posiada.

snetrip

2016-05-18, 17:19
@up jak dobrze ze Ty posiadasz i osiagasz cos w "wuErCe" :)

exfon

2016-05-18, 17:29
Kubica i tak by z F1 odleciał, tak jak ostatnio Maldonado. Był zbyt niepewny w swojej jeździe.
A co do filmu, to wygląda zabawnie jak w wewnątrz auta jest radio pełna tapicerka itp a koleś w kasku i ubraniu wyścigowym :D

dobra_kawa

2016-05-18, 18:24
No widzę że mamy zajebistych ekspertów, komentatorów, byłych kierowców i kierujących zespołami F1. Jak czytam wasze wypociny to mam wrażenie że wodogłowie zbyt mocno was uciska.

"Kubica i tak by z F1 odleciał" no chyba k***a na Twoją starą.

Gość był uważany za jednego z najlepszych kierowców w czasach kiedy jeździł dla BMW i Renault. Trzecim a może i czwartym bolidem w stawce potrafił walczyć o pole position i podium. Do dziś pamiętam komentarze "o zwycięstwo w kwalifikacjach powalczą zapewne McLaren, Ferrari i Robert Kubica". I nie, nie oglądam F1 na Polsacie gdzie Borowczyk bełkocze jak menel po dwóch mamrotach tylko angielskie stacje, bo tam znają się na rzeczy.

Kubica to jeden z największych talentów ostatnich lat. A dla tych "ekspertów" powyżej wrzucam ch*jowe okrążenie Roberta w Monaco :roll:


mi...........80

2016-05-18, 18:34
@up Kubica to ch*ja warty patałach który na własne życzenie zaprzepaścił swoją największą życiową szansę, ot tyle w temacie pana Roberta.

Wielka nadzieja F1 k***a jego kariera nawet się nie zaczęła bo się skończyła na początku a jakieś ch*jowe okrążenie sprzed 100 lat tego nie zmienia...

eveis

2016-05-18, 18:40
Najlepsze są komentarze ekspertów, którzy pie**olą coś o WRC nazywając to "wyścigami".

Kubica w pierwszym swoim sezonie w WRC2 wyjął z miejsca mistrzostwo świata. Od pierwszego sezonu w WRC potrafił nawiązać walkę z najlepszymi, którzy mieli od niego o wiele lepszy samochód. Nie raz wygrywał oesy. Kraksy, kraksami. Miał ich sporo, ale wynika to z braku doświadczenia. Chłop jeździl całe życie po asfalcie, a tu przyszło mu pędzić 200km/h między drzewami po szutrze. Także czas na zebranie doświadczenia jest niezbędny. Nie mówiąc już o tym, że tam gdzie kierowcy z zespołów fabrycznych jechali na 90%, kubica musiał cisnąć na 110%, żeby swoim autem nawiązać walkę. Także nie pie**olcie eksperci, że Kubica się do niczego nie nadaje, bo cały Motorsportowy świat nim się zachwyca i Nam go zazdroszczą.

MexicoCojonez

2016-05-18, 19:24
mitrus80 ty zakało na wszystko musisz narzekać. W dupie byłeś i gówno widziałeś

exfon

2016-05-18, 19:36
@dobra Kawa
Kubica? Ogromnym talentem? Chyba tylko temu że w top gear tak powiedzieli...
Jeśli byłby tak wyjebisty i ochy i achy, to by się nie kisił w jak to uznałeś trzecio czy czwartorzędnym aucie i zespole w klasyfikacji. Jakoś jak Vettel zabłysnął w Red bullu to go nagle ferrari zachciało. Jak Hamilton w McLarenie wygrywał to go Mercedes wychaczył. Verstapen zapowiadał się dobrze, to go wj***li na lepszy team, i to za kogo? Za Kviata, który jest dla mnie trzecim Kubicą (drugim był Maldonado). Zapie**ala jak poj***ny? Prawda. Tylko rozpie**ala się co raz. I nie raz było tłumaczone przez inżynierów z zespołów, że wolą kierowce który dojedzie 2-3 ale co każdy wyścig, niż taki co zapie**ala po pierwsze i kończy co 3 wyścig na ścianie lub innym pojeździe.

dobra_kawa

2016-05-18, 19:50
@up
Sam człowieczku nie widzisz co piszesz.
"jak Vettel zabłysnął w Red bullu to go nagle ferrari zachciało". Tak k***a NAGLE po 4 mistrzowskich sezonach w RBR i 5 słabym gdzie przegrał z Ricciardo.
"Jak Hamilton w McLarenie wygrywał to go Mercedes wychaczył". Ze co? Hamilton przeszedł z UPADAJĄCEGO McLarena bo wiedział że Merc to przyszłość głownie dzięki silnikowi, który opracowywali pod zmianę jednostek napędowych. Później lizali dupę RBR przez 2 sezony i jedynie nielegalne testy z oponami pozwoliły mu wygrywać.

Vettel błysnął w 2008 roku zwyciężając na Monzy a przeszedł do Ferrari po sezonie 2014. "Nagle Ferrari zachciało" go k***a, po 6 latach :-D

exfon

2016-05-18, 20:04
Vettela chciały inne zespoły po pierwszym jego mistrzostwie, tylko Red bull żądał takiej kasy za zerwanie umowy z nimi, że nikt się nie godził
A McLareny nie tyle co upadły, co nie przystosowały się do nowych zasad. Odkąd bolidy nie są tankowane podczas wyścigów, i po zmianie silników na v6, McLareny pokazują się słabo. I to nie Hamilton wybrał Mercedesa tylko Oni jego. Równie dobrze mogli wziąć Buttona, ale był słabszy.