18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Puchar Nissana Micry

TT4 • 2016-05-18, 13:14
zimna krew i ładnie wyminął chaos


Driv3rFiat126

2016-05-18, 20:32
kolejny który nie zna nazw jakie sie stosuje w kodeksie ruchu drogowym wymijanie to jest aut które jadą przeciw sobie na drodze dwukierunkowej, omijanie stałej nieruchomej przeszkody na naszym pasie ruchu która przeszkadza w normalnym ruchu, wyprzedzanie odbywa się gdy inny pojazd lub kolumna pojazdów porusza się w tym samym kierunku co nasz pojazd ale z mniejszą prędkością.

A pamiętam to gdyż za to oblałem egzamin na prawo jazdy. Więc jeśli autor tego postu ma prawo jazdy to właśnie widać jak znasz kodeks ruchu drogowego i pojęcia w nim stosowane.

kampton

2016-05-18, 23:31
mitrus80 . k***a musiałem to napisać ekspercie . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, bo nie mam zamiaru tłumaczyć takiemu słabiakowi czemu nie jeździ i czemu tak się stało . Bo na F1 to Ty się na 100 % nie znasz !

maurycy_zych

2016-05-19, 00:04
@kampton

Serio, ja się nie znam w ogóle, ale jak widzę taki komentarz, to mnie aż słabi. Jak już czytam wypociny obu stron, to oczekuję jakiejś dyskusji. A nie argumentów "jesteś tak słaby, że się nie wypowiem". :(

jaca551

2016-05-19, 08:27
Hejko, a powiedzcie jak to jest? Że jest to puchar czyli wszystkie auta są identyczne a gościu z kamerką na pokładzie jadący w tłumie i na prostej wyraźnie zaczyna wyprzedzać?? Umiejętności umiejętnościami no ale bez przesady.... czy to po prostu Rosja i są równi i równiejsi ;)


pozdrawiam

RYZY1981

2016-05-19, 10:20
To może ja się wypowiem. Kubica dostał szanse w F1 tylko z jednego powodu i nie były to umiejętności, tak jak się to kilku osobom tutaj wydaje.
Tajemnicą poliszynela było, że F1 ze względu na restrykcyjne przepisy stało się mniej widowiskowe.
Oglądalność wyścigów od lat spadała, a jak wiadomo F1 to reklamy, reklamy to pieniądze.
Jednym z elementów promocji F1, próbą podniesienia oglądalności było ściągnięcie kierowców z krajów których przedstawicieli nigdy wcześniej w F1 nie było, tutaj pojawia się Robert Kubica, beztalencie które "nie czuje strachu i potrafi zapie**alać" ale nic poza tym. Takich kierowców jak Kubica w F1 pojawiło się kilku, aby podsycić zainteresowanie pieprzą, że to talenty i tak szybko jak się pojawiają tak szybko znikają.