18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psychol w Warszawie

T3rror • 2014-03-17, 22:59
Warszawiaki/Bemowiaki, znacie typa?

Koleś nie zdzierżył, że ktoś przed niego wjechał. Psycho sie do auta chciał wbić na swiatłach, napie**alała drzwiami, a w aucie dziecko siedziało. Rejestracja WA 62411.

Maek

2014-03-18, 21:37
mare30ks napisał/a:


skodziarze nigdy nie grzeszyli w sumie madroscia :)



Hoho odezwał się, no nie mogę k***a zdzierżyć takiego generalizowania, skodziarze to takie ch*je, ci z beemek to takie ch*je, a z audi jeszcze inne, co za k***a matoł.

btw. nieee, nie mam skody

----------
a co do filmiku to jak już tu kilka osób napisało na początku filmiku widać, że skoda jedzie pasem na który wbija się autor nagrania. Niestety nie widać czy zajeżdża mu drogę czy tamten ze skody po prostu chce być pierwszy, więc ch*j wie tak naprawdę :(

T-Will

2014-03-18, 21:53
Jeżdżę tamtędy codziennie i nie raz widziałem takich baranów jak ty. Ewidentnie wymusiłeś pierwszeństwo i ciesz się, że wpie**ol nie dostałeś.

frapsik

2014-03-18, 21:54
ja tu widzę tak:

"190 § 1 k.k. kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."


"Art. 288 KK

§ 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"

dodatkowo gośc wyszedl z samochodu na skrzyżowaniu co jest niedozwolone.. mogę się tak rozpisywac..

allah84

2014-03-18, 22:19
szkoda ze na mnie ten lysy cherlak nietrafil.... tez bym trzasnal jego drzwiami kilkakrotnie a jego glowa byla by pomiedzy listwa a rantem drzwi ;]

T3rror

2014-03-18, 23:00
Jak ktoś zauważył przyspieszyłem, żeby zmienić pas i wjechałem _przed_ kolesia.
Dzwieku nie ma, bo rejestrator sie zj***ł i nie daje sobie włączyć mikrofonu, nie migałem kolesiowi światłami, bo jak jadę z dzieckiem/po dziecko nie kozaczę. Kto ma dzieci zrozumie. Po h*j problemy. Koleś, jak zatrzymałem się obok niego ślepił na mnie a jak tylko na niego spojrzałem zaczął wymachiwać rekoma i wyskoczył z auta. Tyle o historii.
Za radą kogoś tu w aucie wylądował gaz pieprzowy, a napie**alać się z kolesiem mogłem. Ważę 100kg i mogę przyj***ć, ale nie na środku skzyzowania, jak dziecko w aucie siedzi.

karinawaw

2014-03-18, 23:59
Nie ma oryginalnego głosu to nie można sądzić. Coś napewno miałeś do ukrycia skoro wykasowałeś oryginalną ścieżkę dźwiękową. Masz taką zajebista kamerkę to nie możesz ściemnić ,że nie ma dobrego mikrofonu. Możliwe ,że kierowca z kamerką puścił wiązankę jak stali na światłach i tamtego już rozniosło.

gorck

2014-03-19, 08:36
Czy tylko mi sie wydaje czy "operator kamerki" specjalnie nie dal dz**eku zeby ukryc fakt ze nie dal migacza i wj***l sie typowi na pas ?

T3rror

2014-03-19, 15:13
@karinawaw nie ściemniam. Rejestrator ma półtora miesiąca i się parę dni temu wywalił dźwięk. Nie daje się włączyć, ale ponoc pomaga sflashowanie softu.