18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy zakłócają nagrywanie przeboju

phrontch • 2018-04-24, 00:44
Psy bezwstydnie zakłóciły nagranie kto wie, może przyszłego największego przeboju w całej Brazylii?


ValvePlsFix

2018-04-24, 21:22
@Pimplepooper ale pie**olisz. Sprawdź sobie jaka jest poprawna waga dla danego wzrostu. Pierwszy lepszy link z googli:
"Dla podanego wzrostu (182 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 61 a 83 kg".
Z innej strony: "Your suggested healthy weight range 61.3 - 82.5kg".
Te najseksowniejsze kobiety plasują się blisko dolnej granicy poprawnego BMI.

Pimplepooper

2018-04-25, 08:07
HiHtitmamnan napisał/a:

@Pimplepooper ale pie**olisz. Sprawdź sobie jaka jest poprawna waga dla danego wzrostu. Pierwszy lepszy link z googli:
"Dla podanego wzrostu (182 cm) prawidłowa waga wynosi pomiędzy: 61 a 83 kg".
Z innej strony: "Your suggested healthy weight range 61.3 - 82.5kg".
Te najseksowniejsze kobiety plasują się blisko dolnej granicy poprawnego BMI.



Jak ktos lubi r*chac kosci to czemu nie... Ja na brak atencji nie narzekam, a waze 71 kg. Swego czasu zdarzylo mi sie, ze waga pokazywala 65 i wygladalam okropnie. Poza tym to cale BMI, o ktorym piszesz to jedno wielkie pie**olenie. Wystarczy miec troche wiecej miesnia czy cycka i juz pokazuje duzo. Najlepiej zwazyc sie na silowni na specjalnej wadze, wtedy wiadomo co i jak, bo masz tam wypisana zawartosc tluszczu, miesni, kosci i rozmieszczenie tego na ciele. A z innej strony, o ktorej piszesz sama budowa ciala - miednica, klatka piersiowa, sama w sobie juz generuje rodzaj sylwetki. Waskie biodra vs szerokie biodra na przyklad ( i nie mowcie, ze to glupoty i wymysly, bo wiekszosc modelek na zywo ma budowe sledzia - waskie i dlugie). Ja mam swoje 99/70/95 i o wiele wiecej czerpie przyjemnosci z seksu kiedy jednak jest chociaz za co porzadnie poszarpac.

ValvePlsFix

2018-04-25, 21:44
Pimplepooper napisał/a:



Jak ktos lubi r*chac kosci to czemu nie... Ja na brak atencji nie narzekam, a waze 71 kg. Swego czasu zdarzylo mi sie, ze waga pokazywala 65 i wygladalam okropnie. Poza tym to cale BMI, o ktorym piszesz to jedno wielkie pie**olenie. Wystarczy miec troche wiecej miesnia czy cycka i juz pokazuje duzo. Najlepiej zwazyc sie na silowni na specjalnej wadze, wtedy wiadomo co i jak, bo masz tam wypisana zawartosc tluszczu, miesni, kosci i rozmieszczenie tego na ciele. A z innej strony, o ktorej piszesz sama budowa ciala - miednica, klatka piersiowa, sama w sobie juz generuje rodzaj sylwetki. Waskie biodra vs szerokie biodra na przyklad ( i nie mowcie, ze to glupoty i wymysly, bo wiekszosc modelek na zywo ma budowe sledzia - waskie i dlugie). Ja mam swoje 99/70/95 i o wiele wiecej czerpie przyjemnosci z seksu kiedy jednak jest chociaz za co porzadnie poszarpac.


Jeśli jesteś z siebie zadowolona i nie masz kompleksów, to spoko. Jednak "Jak ktos lubi r*chac kosci to czemu nie..." brzmi jakbyś właśnie je miała. Ty narzekasz, że one są chude, a faceci je uwielbiają. To ty przegrywasz, nie one :) Uroda to nie tylko masa, jednak niska masa sprzyja urodzie. Grube dziewczyny są z reguły brzydkie, np. dlatego, że sporo tłuszczu mają na twarzy, grube policzki, podwójne / potrójne podbródki itp.

Pimplepooper

2018-04-25, 23:11


To jest pani, ktorej raczej nikomu nie trzeba przedstawiac. Mam od niej 10 cm wiecej z kazdej strony i jestem wyzsza o 3 cm. I wierz mi jestem raczej szczupla osoba, po prostu mam troche tylka i cycka, bo nie jestem rownie wychudzona. Nie wiem gdzie masz tutaj jakakolwiek przegrana, nie mam powodu zeby miec kompleksy, bo dbam o swoja sylwetke. Powinnam zamiescic jeszcze zdjecie jak objetosciowo jesli chodzi o kilogramy wyglada tluszcz a jak miesnie, ale mysle, ze sam mozesz sobie poszukac. Bycie szczuplym wcale nie jest rownoznaczne z niska waga... Jak dla Ciebie bycie grubym to normalny wyglad, bez zadnych podwojnych podbrodkow czy jakiegos tluszczu na twarzy to ja juz nie mam wiecej pytan.

ValvePlsFix

2018-04-26, 03:22
To wrzucaj swoją fotkę :) Jest od tego odpowiedni temat. A ta pani nigdy mi się nie podobała. Wygląda jak ćpunka, ale ciało i tak ma fajniejsze niż 90% kobiet :)

Dzikiżółw

2018-04-27, 14:18
Psy się przytulają przy romantycznym akompaniamencie, a na sadolu gówno burza...