18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy zakłócają nagrywanie przeboju

phrontch • 2018-04-24, 00:44
Psy bezwstydnie zakłóciły nagranie kto wie, może przyszłego największego przeboju w całej Brazylii?


ValvePlsFix

2018-04-24, 01:14
Pewnie podnieciły się na widok tego wieprza.

~Velture

2018-04-24, 07:07
No tego to ja nie pojmę jak ludzie mogą być tak upasieni.
Robią to k***a z własnej woli przecież. Nie ma żadnego niemca z pistoletem przyłożonym do ich głów co mówi "żryj suko jak pie**olona świnia... taaaak! dobra świnka! szamaj ty k***o pie**olona!".

Ja rozumiem ogólnie nadwagę i samemu mógłbym zrzucić coś ale tak się spaść jak pie**olona locha to k***a wymaga j***nej determinacji... Przecież to trzeba wpie**alać tyle żarcia co j***na maciora.

No a potem jeszcze taka powie, że nie jest gruba tylko ma krągłości... tak, masz krągłości. Ze 100 sztuk.

Chociaż jakby pojechała do usa to możnaby powiedzieć, że jest normalna bo tam to są lepsze okazy.

phrontch

2018-04-24, 07:25
Do tego ta j***na nowomowa na portalach randkowych typu tinder czy badoo. Figura: duża i piękna, kilka dodatkowych kilogramów.
Jak kobieta waży 90 kilogramów, to dodatkowych kg jest kilkadziesiąt, nie kilka. Duża i piękna?? Przetłumaczy to ktoś na polski?

~Velture

2018-04-24, 07:37
phrontch napisał/a:

Duża i piękna?? Przetłumaczy to ktoś na polski?


Już lecę!
"Duża i piękna" - coś w stylu "jestem spasiona i szukam desperata któremu wystarczy dziura do zamoczenia i ma dużą lodówkę"

Tafariel

2018-04-24, 10:12
phrontch napisał/a:

Duża i piękna??



Dla amazońskich plemion wpie**alających ludzi na pewno :amused:

InsanityMotion

2018-04-24, 13:02
Velture napisał/a:

No tego to ja nie pojmę jak ludzie mogą być tak upasieni.

Ja rozumiem ogólnie nadwagę i samemu mógłbym zrzucić coś ale tak się spaść jak pie**olona locha to k***a wymaga j***nej determinacji... Przecież to trzeba wpie**alać tyle żarcia co j***na maciora.



Poród, jeden, drugi, trzeci (różnie bywa może np. cesarka), choroby różnej maści (np. sama tarczyca...) i różne inne możliwe opcje. No, ale dla zjeba ze zmywaka to proste, że gąbka = praca. Otyłość = jedzenie. Czasem warto spojrzeć na świat pod szerszym kątem i pozwolić sobie wpuścić do pustego łba, że od zmywania rozumu nie przybywa, więc możesz skończyć zgrywać wszechwiedzacego oburzonego.

:idzwch*j:

odgrujahad

2018-04-24, 13:18
@up I mamy pierwszego "dużego i pięknego"

InsanityMotion

2018-04-24, 13:38
odgrujahad napisał/a:

@up I mamy pierwszego "dużego i pięknego"



204cm/96kg więc w sumie racja ;)

boli kuśka, że nawet takie grube baby z filmików zaliczają a wy dalej nie :D

bocianoff

2018-04-24, 14:43
@up

Od samej choroby się nie spasiesz, jedynie dużo bardziej trzeba uważać na żarcie, bo tyje się łatwiej. A że się tłuściochom nie chce ani ruszyć dupy, ani trzymać diety, to chodzą i obrzydzają ludzi.

Rozumiem jeszcze osoby starsze, po 50/60, z cukrzycą czy innymi tam wymysłami - im może się już po prostu nie chcieć i mają wyj***ne. Ale młode, kobietopodobne stwory ważące po 100kilogramów przed trzydziestką zamiast wziąć dupę w troki to wpie**alają makdonaldy i płaczą, że tarczyca. Tfu.

phrontch

2018-04-24, 15:08
ja wolę walić własną rękę, niż takiego wieloryba płci żeńskiej. Do 70 kg można jeszcze jakoś wytłumaczyć, ale te bezdzietne singielki powyżej 80 kilo patykiem bym nie tknął. Wiem, kto wybrzydza, ten nie r*cha

ValvePlsFix

2018-04-24, 15:13
bocianoff napisał/a:

@up

Od samej choroby się nie spasiesz, jedynie dużo bardziej trzeba uważać na żarcie, bo tyje się łatwiej. A że się tłuściochom nie chce ani ruszyć dupy, ani trzymać diety, to chodzą i obrzydzają ludzi.

Rozumiem jeszcze osoby starsze, po 50/60, z cukrzycą czy innymi tam wymysłami - im może się już po prostu nie chcieć i mają wyj***ne. Ale młode, kobietopodobne stwory ważące po 100kilogramów przed trzydziestką zamiast wziąć dupę w troki to wpie**alają makdonaldy i płaczą, że tarczyca. Tfu.


Dokładnie miałem to napisać.
Biali rycerze bronią nawet wieprzów :roll:

InsanityMotion

2018-04-24, 15:40
bocianoff napisał/a:

@up

Od samej choroby się nie spasiesz, jedynie dużo bardziej trzeba uważać na żarcie, bo tyje się łatwiej. A że się tłuściochom nie chce ani ruszyć dupy, ani trzymać diety, to chodzą i obrzydzają ludzi.

Rozumiem jeszcze osoby starsze, po 50/60, z cukrzycą czy innymi tam wymysłami - im może się już po prostu nie chcieć i mają wyj***ne. Ale młode, kobietopodobne stwory ważące po 100kilogramów przed trzydziestką zamiast wziąć dupę w troki to wpie**alają makdonaldy i płaczą, że tarczyca. Tfu.



Nie bronię tych co siedzą na dupie i mają wyj***ne. Jak komuś sie NIE CHCE ruszać/patrzeć na jedzenie to jego wina. Są po prostu inne czynniki niż sam pokarm i wpie**alanie, bo wiele czynników wpływa na to jak organizm, trawi, przyswaja itp. To są tylko możliwości, nie chce się zagłębiać, gość ujął jakby winą otyłości było wyłącznie obżarstwo co jest pie**oleniem, bluzgając przy tym na lewo i prawo.

Pimplepooper

2018-04-24, 15:56
Do 70 kg mozna jeszcze jakos wytlumaczyc? Przypominam, ze waga zalezy rowniez od wzrostu i typu sylwetki... Ja mam 1.82 cm, jestem niedzieciata i ponizej 70 wygladam jak kosciotrup, juz nie wspominajac o tym, ze jak przyjdzie co do czego to od tylu mozna sie o kosci z dupska poobijac. Waga kolo 60 czy 50 kg jest ok, ale tylko jak ktos jest kurduplem.

HalfGod

2018-04-24, 18:00
Psy chciały uratować to denne przedstawienie :D