18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy w krajach muzułmańskich

H88tman • 2013-09-06, 17:34
Czyli jak cywilizowani ludzie traktują psy, a jak islamska dzicz w krajach czwartego albo piątego świata.

ko...........ca

2013-09-06, 18:01
to już rozumiem dlaczego muslimy nie żrą hot-dogów 8-)

Trimeresurus

2013-09-06, 18:06
W islamie (w sumie nie tylko) pies oraz świnia to zwierzęta ,,nieczyste", stąd ich nienawiść do nich. Dotknięcie świni bądź psa skutkuje banem na kozie dziewice po śmierci oraz allahuakhbarowy raj. Stąd polanie takiego szmatogłowca krwią świni lub psa (z czego krew psia wywołałaby w naszej kulturze srogie kontrowersje, bo to nie są zwierzęta na ubój - i słusznie) odbiera mu jego raj po śmierci. Chociaż o ile wiem, chyba mają jakiś rytuał, żeby mgli się złego uroku pozbyć. Na szczęście jeśli poleje się takiego świńską krwią pośmiertnie (np. przy zamachu) to nie por*cha. Stąd żydkom się udało ich ogarnąć w Izraelu.

Calatin

2013-09-06, 18:09
Walka o nisze ekologiczną, zajmują o jedną niżej od psów.

kroplowa

2013-09-06, 18:17
@trimeresurus, czytałem o tej akcji Żydów. Mieli problem z allachakbarami co to lubili "bombowe happeningi", a żeby temu zapobiec stawiali w miejscach publicznych specjalne beczki ze świńską krwią, albo tłuszczem. W razie zamachu mieli polewać, zawartością tej beczki, ciało zamachowcy. Mało tego. Takie ciało następnie zabierali do krematoriów i je spalali. Nie jestem pewien, ale chyba nie oddawali prochu rodzinom za karę. Kremowanie ciała to też ujma na honorze ich duszy. Liczba samobójczych zamachów spadła do zera.

Zlosiejek

2013-09-06, 18:22
Kiedyś zasypiajac, standardowo marzyłem o wygranej w totka, Jednak po kilku chwilach zacząłem zastanawiać się, co bym mógł zrobić mając dużo pieniedzy... Me myśli krążyły to w jedna, to w drugą stronę aż w końcu wpadłem na pewien pomysł.
Wiadomo że islamiści często protestują, wychodzą na ulice czy też maja te swoje wielkie zbiórki,
gdyby tak wynająć samolot gaśniczy, przelecieć nad miejscem ich zgrupowania lecz zamiast wody, wylać na nich całe tony zmielonych w roztwór świń, w którym mozna by dojrzeć ich łby i flaki...

ach te marzenia...

BrunerOvned

2013-09-06, 18:37
Zlosiejek, niezła fantazja. Od dzisiaj to mój fetysz!

Lexus23K

2013-09-06, 18:45
nie chce bronic tych sk***ysynow, ale my zabijemy np. krowy, ktore oni szanuja...ale i tak ch*j im w dupe

farenc

2013-09-06, 18:57
Lexus23K, to fajnie masz u siebie na wiosce, całą rodzinką napie**alacie krowę kijami i rzucacie w nią kamieniami?

~Angel

2013-09-06, 18:58
H88tman napisał/a:

Czyli jak cywilizowani ludzie traktują psy, a jak islamska dzicz w krajach czwartego albo piątego świata.



pie**olenie o szopenie. Bo w Polsce czy innych krajach ludzie nie znęcają się nad psami, nie ma walk psów, nie robą "leczniczego" smalcu itp. Ciągle słychać o kolejnych aktach znęcania i niehumanitarnego zabijania zwierząt w schroniskach, hodowlach o wsiach to już lepiej nie wspominać.

Wejdź sobie na strony schronisk czy różnych fundacji pomagających zwierzętom to właśnie zobaczysz jak
Cytat:

cywilizowani ludzie traktują psy

.

W islamie psy uważane są za zwierzęta nieczyste ale to nie znaczy, że na widok psa wszyscy rzucają się na niego z badylem.
W tej całej nagonce na islam trzeba czasem użyć głowy bo tak samo można punktować takie zachowania "w cywilizowanych" krajach jak i w islamskich.

Może nie lubią psów ale za to kochają kozy

Ace7

2013-09-06, 18:59
Tera sobie pomyślcie że mówi się że lepiej traktują psy niż dziewczyny/kobiety , to jak muszą traktować płeć piękną.

EudezetReprezent

2013-09-06, 19:08
przydaloby sie AK-47 i powybijac wszystkich sk***ysynow co zle traktuja zwierzaki

panchamityle

2013-09-06, 19:15
Jebie mnie to jak traktują psy, nie wiem na ch*j istnieją jakieś schroniska dla zwierząt - brak właściciela = uśpić.

La...........vo

2013-09-06, 19:17
Tak jak komuniści oni mordują inteligencję swojego kraju :amused: