18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psy w krajach muzułmańskich

H88tman • 2013-09-06, 17:34
Czyli jak cywilizowani ludzie traktują psy, a jak islamska dzicz w krajach czwartego albo piątego świata.

konował

2013-09-06, 19:18
k***a, aż marzy mi się ponowne otwarcie paru obozów koncentracyjnych dla tych sk***ielów.

PoMaluchu

2013-09-06, 19:23
@kroplowa, mało tego, w armii żydowskiej czyt izraelskiej służy dużo kobiet. Why? Dla ciapatego, byc zabitym przez kobietę , to straszna hańba i error przy wejściu do allahowej krainy.

go...........et

2013-09-06, 19:25
(1)Ciapaci nie lubią psów
(2)Hameryka jest "policją świata"

Czyżby rozwiązała się zagadka czemu entuzjaści okrzyku "allahu akbar" mieli taki a nie inny stosunek do (wspierających ich) US&A?

Trimeresurus

2013-09-06, 19:41
@kroplowa- no też wiem jak to tam mieli, tylko pisać mi się nie chciało :P

@Angel - fakt, generalnie szyicka część islamu jest spoko, tylko jest ich mniej w stosunku do pogrzanych fanatyków - stąd takie jazdy po islamie.

Co do traktowania zwierząt - od zawsze jestem na tym polu za zasadą ,,oko za oko", jak ktoś urywa łby psom przyczepiając je liną do auta - zrobić dokładnie to samo.

Nie do końca się to tyczy tzw. ,,karmówki" - zwierzęta na ubój to niech idą na ubój, byle humanitarnie a potem widzimy się na patelni.

;)

MacGregor

2013-09-06, 19:41
pie**olicie o nieczystych zwierzętach. To spisek mohameda. Tak jak w hitlerjugend zabijali od małego małe zwierzątka, tak im każe się zabijać psy. Potem nie ma oporu przy zabiciu człowieka, albo jest on zmniejszony, bo jest taki kozojebca od małego oswojony z przemocą.

Rozwikłałem zagadkę, jestem wielki.

si...........19

2013-09-06, 20:03
Pokazac jeden obrazek i juz antyislamski front wali konia....

Moga miec psa, tylko ze ten pies nie moze mieszkac tam gdzie ludzie, czyli na przyklad nie ma problemu na wsiach czy na jakichs zadupiach. Gadalem z jednym Muhammadem i sam nie do konca to rozumie, kota mozna trzymac w domu a psa juz nie.

Tutaj macie inne propagandowe foto ciapich ze swoimi przyjaciolami.




Mc6

2013-09-06, 20:13
@up
na tych fotkach wyżej pokazujesz tureckich ciapatych, a u nich jest inaczej..,
btw dla ciekawskich, ten duży piesek to Kangal.

MateuszMmz

2013-09-06, 20:25
konował napisał/a:

k***a, aż marzy mi się ponowne otwarcie paru obozów koncentracyjnych dla tych sk***ielów.

Wystarczy jeden człowiek. JEDEN. Tak jak to miało miejsce w latach 30-tych

Ramasjang

2013-09-06, 20:26
Zgadzam się z Mc6, tureccy ciapaci są trochę - ale tylko trochę - bardziej ogarnięci niż reszta, tzn da się z nimi po ludzku (czasem) pogadać i dużo z nich ma głęboko w dupie te zakazy, jedzą świnie i nie świętują żadnego Ramadanu... Ale to oczywiście nie zmienia faktu że dalej są obrzydliwymi ciapatymi.

Br...........ki

2013-09-06, 20:48
Akurat w krajach jak Arabia Saudyjska to po prostu nie traktuja psów tak jak my - trzymanie w domu, chodzenie z nimi.
Ale to nie znaczy że ich mordują... Tylko w europie im tak odbija