18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psu spacer się należy...

Halman • 2022-08-10, 09:58

załóżmy ze nie wiadomo kto za faierą...

Tadzik_Na_Górę

2022-08-10, 10:01
Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.

Love_is_Love

2022-08-10, 10:08
I to jeszcze Golden Retriever - trudno o bardziej kochanego pieska...

Halman

2022-08-10, 10:10
Love_is_Love napisał/a:

I to jeszcze Golden Retriever - trudno o bardziej kochanego pieska...


a jednak stało się coś że przegiął pałę..

Ca...........on

2022-08-10, 10:13
Tutaj to widać premedytację, ale nie zawsze tak jest. Znajomemu zdarzyło się coś podobnego. Zaparkował tyłem do chodnika, przeszedł na drugą stronę ulicy do sklepu (sklepy są po obu stronach ulicy, co ważne dla historii), po chwili wrócił i odjechał. Dwa skrzyżowania dalej ktoś zaczął na niego trąbić. Zatrzymał się i zorientował, że ma przyczepionego do haka na smyczy poobijanego i poobdrapywanego buldoga. Właściciel wszedł na chwilę do sklepu po tej samej stronie co hak i zaczepił na nim psa, który ułożył się w cieniu i nie dało się go zobaczyć. Na szczęście skończyło się na drobnych obtarciach i zwierzak wrócił do właściciela, który ze wstydu prawie zemdlał.

onucek

2022-08-10, 10:15
Może to był zły piesek.

MalcolmX

2022-08-10, 11:00
Dopiero co ruszyli. Jeszcze nie ma czerwonej smugi...

baronturbina

2022-08-10, 11:01
Caramon napisał/a:

Tutaj to widać premedytację, ale nie zawsze tak jest. Znajomemu zdarzyło się coś podobnego. Zaparkował tyłem do chodnika, przeszedł na drugą stronę ulicy do sklepu (sklepy są po obu stronach ulicy, co ważne dla historii), po chwili wrócił i odjechał. Dwa skrzyżowania dalej ktoś zaczął na niego trąbić. Zatrzymał się i zorientował, że ma przyczepionego do haka na smyczy poobijanego i poobdrapywanego buldoga. Właściciel wszedł na chwilę do sklepu po tej samej stronie co hak i zaczepił na nim psa, który ułożył się w cieniu i nie dało się go zobaczyć. Na szczęście skończyło się na drobnych obtarciach i zwierzak wrócił do właściciela, który ze wstydu prawie zemdlał.


k***a pies, za taki akt głupoty, powinien temu właścicielowi jaja odgryźć.

A znęcanie się nad zwierzętami jest oznaką słabości i bycia ciotą.

PIs

2022-08-10, 11:29
Co Wam pchlarza szkoda? :-D

Usztafik

2022-08-10, 11:55
PIs napisał/a:

Co Wam pchlarza szkoda?



Ciebie też chętnie tak przewiozę, a potem napiszę - Co Wam p*zdy z neta szkoda? :D

psotna_cipka

2022-08-10, 12:47
Sk***iel męczy zwierzę, zamiast kundla na smalec przetopić

Zenonn

2022-08-10, 13:07
Król Albanii

TRQPL

2022-08-10, 15:18
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.




Zgadzam się z tobą, weźmy jako przykład wujka Adolfa.
W 1933 roku Hitler podpisuje ustawę o ochronie praw zwierząt (Tierschutzgesetz). Na mocy przepisów zakazuje uboju rytualnego, Hitler zakazuje wiwisekcji, zabrania eksperymentów na zwierzętach, wprowadza ograniczenia dla myśliwych. W USA zostaje odznaczony za zasługi dla "mniejszych braci"
Z drugiej strony wysłał miliony ludzi na śmierć i nawet brewka mu nie drgnęła :)

chorym

2022-08-10, 16:53
Usztafik napisał/a:

Ciebie też chętnie tak przewiozę, a potem napiszę - Co Wam p*zdy z neta szkoda?



daj znać gdzie to jeszcze szkłem posypie :D