18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psu spacer się należy...

Halman • 2022-08-10, 09:58

załóżmy ze nie wiadomo kto za faierą...

Sraj1

2022-08-10, 17:26
To Albania - Indie Europy.

Nie ma co się dziwić.

zbynekmaslanka

2022-08-10, 17:57
TRQPL napisał/a:

Zgadzam się z tobą, weźmy jako przykład wujka Adolfa.
W 1933 roku Hitler podpisuje ustawę o ochronie praw zwierząt (Tierschutzgesetz). Na mocy przepisów zakazuje uboju rytualnego, Hitler zakazuje wiwisekcji, zabrania eksperymentów na zwierzętach, wprowadza ograniczenia dla myśliwych. W USA zostaje odznaczony za zasługi dla "mniejszych braci"
Z drugiej strony wysłał miliony ludzi na śmierć i nawet brewka mu nie drgnęła



On nic nie wiedział o tym ... nie ma dowodów.

alucard321

2022-08-10, 18:12
zbynekmaslanka napisał/a:

On nic nie wiedział o tym ... nie ma dowodów.



Potwierdzam. Wujek jeszcze przed śmiercią zaprzeczał

:mrgreen:

kris1978

2022-08-10, 18:28
Co wy tu pie**olicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry ch*j wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.

Zbysław

2022-08-10, 18:36
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Bo człowiek to k***a ludzka

baronturbina

2022-08-10, 19:10
Zbysław napisał/a:

Bo człowiek to k***a ludzka


Zbysław. Mimo twoich homoseksualnych zapędów masz racje.! Daje ci piwo prosto z czeskiego browaru Bernard !

bartas6662

2022-08-10, 21:14
kris1978 napisał/a:

Co wy tu pie**olicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry ch*j wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.



ale sie zesrałeś laluś

Bladziochreturn

2022-08-10, 21:14
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Fakt. Psiarze to dziwne istoty.

Justynka99

2022-08-10, 23:17
kris1978 napisał/a:

Co wy tu pie**olicie. To jest "zwykłe" wyjście na spacer. Tylko że zarówno właściciel jak i pies są leniwi. Właściciel skorzystał z samochodu, jechał powoli aby pies mógł swobodnie biec, ale że pies też leniwy, to wyszło jak wyszło. Czy nikt nie zwrócił uwagi że auto jedzie bardzo powoli?
A, i z góry ch*j wam wszystkim w dupę, za negowanie mojej opinii. Pies został stworzony aby pilnować domu a nie siedzieć w chałupie i aby go wyprowadzać.



Ale kto tu neguje twoją opinię? Na jej podstawie można ocenić, że jesteś idiotą, ale faktu, że taką opinię masz nie da się podważyć.

NataliaW

2022-08-10, 23:47
Aż się łezka w dupie kręci

Atdomcienl

2022-08-11, 02:31
załóżmy ze nie wiadomo kto za faierą... Flodzia??

Gromm

2022-08-11, 08:31
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Bo jesteś zj***ny

cavern69

2022-08-11, 08:37
Nie kłóćcie się dziewczyny. Obie jesteście ładne.

...a kierowca Mitsubishi jedzie zdecydowanie za wolno jak na Sadistic'a.


madrus666

2022-08-11, 10:53
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

Człowiek to dziwna istota, oglądam harda, obcinanie łbów itd. a takiego psa mi szkoda aż wyłączyć chciałem.



Teardym tsza być a nie mientkim.