18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psów walka brutalna i oburzenie właściciela

fantastico • 2017-08-09, 11:21
Psy postanowiły wyjaśnić sobie niesnaskę o kość zakopaną w ogródku jednego z właścicieli przez co dochodzi do gryzienia siebie, a w ostateczności atak jednego właściciela na drugiego wykonany w oburzeniu pięścią w buzię.


my...........69

2017-08-09, 14:16
a gdyby to było wasze dziecko ? powinna być surowa kara dla własciciela za brak kagańca
kim są właściciele tych psów ? hmm chyba wiecie że to same sebixy uposledzone cwaniaki tchórze co bez stada są niczym

Cz...........as

2017-08-09, 16:22
Zajebiste. Rzut psem i typa od razu w pysk za to że idiota nie potrafi nawet zwierza upilnować.

biala20

2017-08-09, 18:54
Za szpica w jaja psiarza zawsze piwo!

mi...........ek

2017-08-09, 19:39
Spójrzcie na tego małego rudego kozaka jak podgryza dupę pitbullowi :D

black_fucker

2017-08-09, 22:13
Juz mialem To napisac wczesniej, jestes moim mistrzem opisow :lol:

szopen427

2017-08-09, 22:15
Kiedyś idę sobie ulicą i widzę że z naprzeciwka idzie jakiś pustak z wilczurem, widząc sytuację i zachowanie psa zszedłem na trawę. Właścicielka z uśmiechem "nie gryzie". 0,01s potem skoczył na mnie i parę cm przed moim nosem klapnęła jego szczęka. Właścicielka zjarała buraka i poszła. Spodnie prawie wypełniły się gównem.
Taki sam siarczysty bat jak z filmu należałby się co niektórym właścicielom.

mam_racje

2017-08-09, 23:07
Cholerne psiarze, powinien był zatłuc!

Smogu93

2017-08-09, 23:16
Moi współlokatorzy mieli Owczarka Niemieckiego super pies nikogo nigdy nie ugryzł lubił dzieci i wgl. Ale jak inny pies był w pobliżu to jakby diabeł w niego wstępował wiec na spacer tylko w kolczatce. Kiedyś sobie z nim ide zza rogu wychodzi lala na oko z 50kg wagi z takim samym wilczurem na szelkach. Ja natychmiast psa na krótko i odciągam tamten owczarek też się już zapienił i się jej wyrwał dostał kopa aż go podrzuciło a szmata z ryjem do mnie że mój pies prowokuje.

vindy

2017-08-09, 23:36
Fantastico nie wiem jakie jest źródło Twoich filmików ale wrzucaj je dalej :D

josscelin

2017-08-10, 00:04
Prawidłowa reakcja.
Choć opisów Fantastico już nawet nie czytam. A jak widze, że film od niego to w 90% pomijam. Szkoda czasu ..

fantastico

2017-08-10, 00:20
josscelin napisał/a:

Prawidłowa reakcja.
Choć opisów Fantastico już nawet nie czytam. A jak widze, że film od niego to w 90% pomijam. Szkoda czasu ..



Coś na zasadzie na złość Babci odmrożę sobie uszy ;]

Konikmamy

2017-08-10, 01:18
Tak sie postepuje z tymi bydlakami napie**alac bydlaka az padnie o sciane o bruk dorosly chlop zawsze wygra z lzejszym psem

RastaMan

2017-08-10, 03:26
Wszystkie pitbulle i mieszanki pitbulli jakie jak na filmiku powinny być eksterminowane, albo hodowla tej rasy powinna być ograniczona i możliwa jedynie za zezwoleniem po udowodnieniu, iż właściciel jest na tyle sprawny mentalnie aby wziąć odpowiedzialność za takiego psa, nie żeby taki dindunoffin głupszy od czworonoga mógł się z nim bujać po ulicy bez smyczy o kagańcu nie wspominając...