18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psi patrol

Apolityczny • 2021-08-20, 00:19
Latające luzem pieski rozprawiają się z jelonkiem :-/



Ko...........ah

2021-08-20, 00:27
Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! :) Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^

Halman

2021-08-20, 00:38
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^


ciebie ktoś powinien poszczuć pitbullem...

Tryper

2021-08-20, 00:49
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^



Nie jesteś zbyt inteligentny, hm?

Ko...........ah

2021-08-20, 01:05
Halman napisał/a:

ciebie ktoś powinien poszczuć pitbullem...



Noo ok a ciebie to powinni talibowie zaj***ć :)

Halman

2021-08-20, 01:09
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Noo ok a ciebie to powinni talibowie zaj***ć


nie mieli by pomysłu jak to zrobić...

Ko...........ah

2021-08-20, 01:14
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie jesteś zbyt inteligentny, hm?



Jestem inteligentny na swój sposób. Ty tej inteligencji nie posiadasz z powodu tego że urodziłeś się przez in vitro . I ch*j wie kto jest twoim ojcem, ale ja się domyślam :D na 99,99 % to jakiś ciapak!

Halman napisał/a:

nie mieli by pomysłu jak to zrobić...



Zakują cie w kajdany potem posadzą cie na motor i zablokują manetkę no i k***a jazda z halmanem haha

plastic

2021-08-20, 01:17
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^



gdybym był pisowcem, albo jeszcze lepiej, pracował dla jakichś PR'owców z abw, to zakładałbym właśnie takie konta typu "jebac_pis" itp. i pisałbym takie tanie komentarze, sprowadzające się do szturchania kijem twardogłowej części użytkowników portalu, żeby pokazać, że pis chcą j***ć tacy irytujący troglodyci, którym najlpiej to zrobić na złość i to w trakcie wyborów. budowanie skojarzeń to kopalnia złota, szczególnie za pomocą skrypów....

ale nie jestem pisowcem, więc mogę szczerze przyznać, że tania k***a z ciebie.

ostatnio pojawił się tutaj test mrocznych cech charakteru i tam wyszło, że ze mnie też kawał podstępnej k***y. normalnie, gdybym mógł, to manipulowałbym wami jak kukiełkami, kreował rzeczywistość i tkał waszą przyszłość z szarych szpul kolei losu. byłoby wspaniale

Ko...........ah

2021-08-20, 01:29
plastic napisał/a:

gdybym był pisowcem, albo jeszcze lepiej, pracował dla jakichś PR'owców z abw, to zakładałbym właśnie takie konta typu "jebac_pis" itp. i pisałbym takie tanie komentarze, sprowadzające się do szturchania kijem twardogłowej części użytkowników portalu, żeby pokazać, że pis chcą j***ć tacy irytujący troglodyci, którym najlpiej to zrobić na złość i to w trakcie wyborów. budowanie skojarzeń to kopalnia złota, szczególnie za pomocą skrypów....
ale nie jestem pisowcem, więc mogę szczerze przyznać, że tania k***a z ciebie.
ostatnio pojawił się tutaj test mrocznych cech charakteru i tam wyszło, że ze mnie też kawał podstępnej k***y. normalnie, gdybym mógł, to manipulowałbym wami jak kukiełkami, kreował rzeczywistość i tkał waszą przyszłość z szarych szpul kolei losu. byłoby wspaniale



No no I co jeszcze poj***nego powiesz pojebcu? Pewnie zaraz prezes zatrudni cie do pilnowania kota :D

plastic

2021-08-20, 01:40
Halman napisał/a:

o ty k***a geniuszu zła, fantomasie sadola... konkurencję chciałbyś robić?



4 ostrzeżenia... twoja klęska rychło nadejdzie, a natura nie toleruje próżni.

jeszcze jedna przegrana wojna i pierścień cie opuści







Ko...........ah

2021-08-20, 02:19
plastic napisał/a:

4 ostrzeżenia... twoja klęska rychło nadejdzie, a natura nie toleruje próżni.
jeszcze jedna przegrana wojna i pierścień cie opuści



A ty dziadku i tak pie**olniesz na covida. Dokładnie w 5 fali. Szykuj się

:evil:

Novik

2021-08-20, 06:07
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^



Wystarczy popatrzeć na nick i wszystko jasne

An...........20

2021-08-20, 06:35
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^



Ciebie dla przykładu też powinno coś zjeść... Byłby spokój i jednego idioty mniej.

Zcarg

2021-08-20, 09:06
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^





Halman napisał/a:

ciebie ktoś powinien poszczuć pitbullem...





Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Nie jesteś zbyt inteligentny, hm?





Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Noo ok a ciebie to powinni talibowie zaj***ć





Halman napisał/a:

nie mieli by pomysłu jak to zrobić...





Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jestem inteligentny na swój sposób. Ty tej inteligencji nie posiadasz z powodu tego że urodziłeś się przez in vitro . I ch*j wie kto jest twoim ojcem, ale ja się domyślam na 99,99 % to jakiś ciapak!
Zakują cie w kajdany potem posadzą cie na motor i zablokują manetkę no i k***a jazda z halmanem haha





plastic napisał/a:

gdybym był pisowcem, albo jeszcze lepiej, pracował dla jakichś PR'owców z abw, to zakładałbym właśnie takie konta typu "jebac_pis" itp. i pisałbym takie tanie komentarze, sprowadzające się do szturchania kijem twardogłowej części użytkowników portalu, żeby pokazać, że pis chcą j***ć tacy irytujący troglodyci, którym najlpiej to zrobić na złość i to w trakcie wyborów. budowanie skojarzeń to kopalnia złota, szczególnie za pomocą skrypów....
ale nie jestem pisowcem, więc mogę szczerze przyznać, że tania k***a z ciebie.
ostatnio pojawił się tutaj test mrocznych cech charakteru i tam wyszło, że ze mnie też kawał podstępnej k***y. normalnie, gdybym mógł, to manipulowałbym wami jak kukiełkami, kreował rzeczywistość i tkał waszą przyszłość z szarych szpul kolei losu. byłoby wspaniale





Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

No no I co jeszcze poj***nego powiesz pojebcu? Pewnie zaraz prezes zatrudni cie do pilnowania kota





plastic napisał/a:

4 ostrzeżenia... twoja klęska rychło nadejdzie, a natura nie toleruje próżni.
jeszcze jedna przegrana wojna i pierścień cie opuści



Bóbr europejski[3], a także: bóbr zwyczajny, bóbr rzeczny, bóbr wschodni[4] (Castor fiber) – gatunek ziemno-wodnego gryzonia z rodziny bobrowatych (Castoridae). Uważa się go za największego gryzonia Eurazji: masa ciała dorosłego osobnika dochodzi do 29 kg, a długość ciała do 110 cm. Jest zwierzęciem silnie terytorialnym, rodzinnym i zasadniczo monogamicznym; wiedzie nocny tryb życia. Posiada szereg cech morfologicznych, które ułatwiają mu prowadzenie ziemnowodnego trybu życia – może przebywać pod wodą bez przerwy nawet do 15 minut.

Halman

2021-08-20, 09:19
Zcarg napisał/a:

Bóbr europejski... wiedzie nocny tryb życia


ty, znawco w ząbek czesany zoologii teoretycznej; ja nie prowadzę nocnego trybu życia tylko całodobowy.