18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psi patrol

Apolityczny • 2021-08-20, 00:19
Latające luzem pieski rozprawiają się z jelonkiem :-/



cedrikk

2021-08-20, 10:14
Mam nadzieję że Pieski najadly się do syta.
Piwko za materiał :-o

matysek_alf

2021-08-20, 11:02
Nie wiem czemu ale zwierząt mi zawsze szkoda... Niby prawo natury itd. Ludzi pies j***ł, ale zwierząt mi szkoda i ch*j :D

ruddie

2021-08-20, 20:38
plastic napisał/a:

gdybym był pisowcem, albo jeszcze lepiej, pracował dla jakichś PR'owców z abw, to zakładałbym właśnie takie konta typu "jebac_pis" itp. i pisałbym takie tanie komentarze, sprowadzające się do szturchania kijem twardogłowej części użytkowników portalu, żeby pokazać, że pis chcą j***ć tacy irytujący troglodyci, którym najlpiej to zrobić na złość i to w trakcie wyborów. budowanie skojarzeń to kopalnia złota, szczególnie za pomocą skrypów....
ale nie jestem pisowcem, więc mogę szczerze przyznać, że tania k***a z ciebie.
ostatnio pojawił się tutaj test mrocznych cech charakteru i tam wyszło, że ze mnie też kawał podstępnej k***y. normalnie, gdybym mógł, to manipulowałbym wami jak kukiełkami, kreował rzeczywistość i tkał waszą przyszłość z szarych szpul kolei losu. byłoby wspaniale



Albo pisałbym takie komentarze, jak wyżej.

djpyza

2021-08-20, 20:43
plastic napisał/a:

gdybym był pisowcem, albo jeszcze lepiej, pracował dla jakichś PR'owców z abw, to zakładałbym właśnie takie konta typu "jebac_pis" itp. i pisałbym takie tanie komentarze, sprowadzające się do szturchania kijem twardogłowej części użytkowników portalu, żeby pokazać, że pis chcą j***ć tacy irytujący troglodyci, którym najlpiej to zrobić na złość i to w trakcie wyborów. budowanie skojarzeń to kopalnia złota, szczególnie za pomocą skrypów....
ale nie jestem pisowcem, więc mogę szczerze przyznać, że tania k***a z ciebie.
ostatnio pojawił się tutaj test mrocznych cech charakteru i tam wyszło, że ze mnie też kawał podstępnej k***y. normalnie, gdybym mógł, to manipulowałbym wami jak kukiełkami, kreował rzeczywistość i tkał waszą przyszłość z szarych szpul kolei losu. byłoby wspaniale



jak nie jesteś z pis to jesteś nadzwyczajnie sprzedajna k***ą j***nym platfusem a piszesz tu o sprzedawaniu xD sam się zaorałeś . i nie to że jestem za pis,po,sram na nich wszystkich :D jedno i to samo.

jawox

2021-08-20, 23:03
Ybać_pis_forever_ziomek napisał/a:

Jeden wygląda jak mój Pieseł. ♥♥♥♥♥
Bierz go!!! Kota! bierz go!!!! Łap kota! I wtedy pieseł dostaję pie**olca, lata i szuka randomowego kota lub.... ^^



że też stara nie wyskrobała cie zawczasu :P

Ks...........aw

2021-08-20, 23:50
zapewne tresowane przez jankesów

Ko...........ah

2021-08-21, 08:33
jawox napisał/a:

że też stara nie wyskrobała cie zawczasu



Miała laga

:mrgreen:

Ciebie to stara szpadlem biła i umarła. I dobrze do k***y nędzy
:->

Kajter

2021-08-21, 21:05
To nie jelonek, tylko samiec sarny czyli koziołek. Jeleńze względu na swój rozmiar i wagę najprawdopodobniej przegoniłby kundle.

sammy77

2021-08-21, 23:29
co za gnoje, karma wraca xd