18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psi Nfz

SSatan • 2021-08-05, 23:58
Operacje przeprowadza Dr. j***ny konował pitbull, rekonstrukcja torebki stawowej i kosmetyka mięśnia udowego




Źródło: 4chan thread

Rick_Sanchez

2021-08-06, 15:57
janlew napisał/a:

można by odj***ć i wszystkie inne bezużyteczne i groźne dzikie drapieżniki.



Czyli ludzi też trzeba by odj***ć, bo jesteśmy groźni dla otoczenia i do tego bezużyteczni.

Gravity_die napisał/a:

Spuszczacie się jak pedały na ryj waszych starych, a żaden ku*as nie zadał istotnego pytania:
Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpie**alany i ani kwiknie do ch*ja?



Ze strachu, z powodu bycia zdominowanym itp. Wielu ludzi, którzy byli gwałceni też w pewnym momencie się przestało bronić widząc, że nie ma to sensu.

BezNazwy napisał/a:

Czyli przyznajesz że twój pies jest nawet mądrzejszy od ciebie ? Gratuluję samooceny



Ja za to gratuluję procesu myślowego

rzepek1

2021-08-06, 17:12
Pies musiał zostać nauczony przez właściciela, że może sobie na to pozwolić. Właściciel do więzienia za znęcanie się nad zwierzętami, a ten pies z poj***nej rasy do klatki i na walki z innym - rasa ta sama.

Rich

2021-08-06, 20:20
Co za chory na mózg to z radością nagrywał. Zamienił bym go miejscami z poszkodowanym psem. :!: :!: :!:

spoon17

2021-08-06, 20:42
madufo napisał/a:

pies do odstrzału, a wlaściciel do komory gazowej



a pittbull do schroniska XD

cziko_

2021-08-06, 23:50
Właściciel z psem śmierć głodowa. Ciekawe kto kogo by zjadł przed śmiercią

mocarzkamil

2021-08-06, 23:54
ana oko wiadac ze jakies arabskie scierwo

baronturbina

2021-08-07, 08:08
BezNazwy napisał/a:

Czyli przyznajesz że twój pies jest nawet mądrzejszy od ciebie ? Gratuluję samooceny


Dokładnie tak! Pies nie robi głupot jak ludzie i ma większość rzeczy w dupie.

Skromny.Sadysta

2021-08-07, 08:31
Nie wiem o co wam chodzi ludzie pies zabił psa bo był głodny to tak samo ludzie zabijają zwierzęta żeby się najeść. A nagrywający poprostu nagrywał i nie przeszkadzał w Konsumpcji.

Teuwil

2021-08-07, 10:56
Gravity_die napisał/a:

Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpie**alany i ani kwiknie do ch*ja?


Bo ma przegryzione rdzeń i poniżej uszkodzenia nic nie czuje.


maciejpp

2021-08-11, 22:22
Ja pie**ole wzrok zjadanego psa..a idz ty w hooy