18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Psi Nfz

SSatan • 2021-08-05, 23:58
Operacje przeprowadza Dr. j***ny konował pitbull, rekonstrukcja torebki stawowej i kosmetyka mięśnia udowego




Źródło: 4chan thread

Kiler11

2021-08-06, 07:21
Czy Cie k***a poj***lo juz do reszty!? :evil:

dejwid092

2021-08-06, 07:27
janlew napisał/a:

Typowa cecha u gówniaków i zoofilów, tak mają. Ja na ten przykład mam wyj***ne na szczekającego szczura. A tego co go żre, powinni odjebac ale tylko dla tego że jest niebezpieczny dla ludzi.
PS> Właściwie odj***ć powinni nie tylko jego, ale wszystkie groźne psy o ile nie używa się ich w jakiś służbach, czy do pilnowania podwórka na łańcuchu lub w kojcu. Ba, skoro są myśliwi polują, można by odj***ć i wszystkie inne bezużyteczne i groźne dzikie drapieżniki. Można by zostawić 1-5% w rezerwatach czy ZOO, dla rozrywki, badań i zachowania gatunku.



Ale ty musisz być głupi

An...........20

2021-08-06, 07:28
Oszczędza na karmie...
Karmi pitbulla okolicznymi burkami...

Kasztann

2021-08-06, 07:52
madufo napisał/a:

pies do odstrzału, a wlaściciel do komory gazowej



Pies razem z właścicielem do klatki z hienami, one lubią żywcem jeść

baronturbina

2021-08-06, 08:18
To jest jeden wielki ch*j i poj***ne! Mam owczarka belgijskiego, który ma więcej w głowie niż 89 procent ludzi. Za takie sk***ysynstwo powinna być identyczna kara. Można nie lubić psów itp ale żeby się znęcać nad czymś słabszym od siebie trzeba być j***ną ciotą. Pitbulle są pok***ione z natury i na takie psy powinno być pozwolenie.

Gravity_die

2021-08-06, 08:18
Spuszczacie się jak pedały na ryj waszych starych, a żaden ku*as nie zadał istotnego pytania:
Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpie**alany i ani kwiknie do ch*ja?

Jurand350

2021-08-06, 08:19
Mam nadzieje, że odpowiednie służby zakneblują tego sadystę.

nebelwerfer

2021-08-06, 08:59
j***ne k***y rozjeżdżałbym walcem - pasuje jak ulał.

Bobiczek

2021-08-06, 11:45
To jednak prawda możesz dziecko skopać na ulicy i nikt się nie odezwie, a kopnij pieska to cię zjedzą! To widać gołym okiem po waszych komentarzach i w życiu..

srubson22

2021-08-06, 11:55
Gravity_die napisał/a:

Spuszczacie się jak pedały na ryj waszych starych, a żaden ku*as nie zadał istotnego pytania:
Jakim cudem ten pies leży, jest w pełni świadomy, jest wpie**alany i ani kwiknie do ch*ja?



A nie pomyślałeś, że ten mniejszy może być już w tzw. agonii ? Typ który był gdzieś kartele Brazoli cięty z kończyn na kawałki też nie kwiknął ani razu ;)

PS. Niektórym faktycznie nieraz jest żal bardziej zwierząt od ludzi ale to chyba wyłącznie przez to, że zwierzę nie ma własnej woli a jedynie instynkt .

NataliaW

2021-08-06, 12:03
madufo napisał/a:

pies do odstrzału, a wlaściciel do komory gazowej



i tak z odgryziona noga już zdechnie, po co do niego strzelać?
Btw po to są właśnie pitbule, żeby takich szczuro psów było mniej.

MysteryMan

2021-08-06, 12:18
baronturbina napisał/a:

To jest jeden wielki ch*j i poj***ne! Mam owczarka belgijskiego, który ma więcej w głowie niż 89 procent ludzi. Za takie sk***ysynstwo powinna być identyczna kara. Można nie lubić psów itp ale żeby się znęcać nad czymś słabszym od siebie trzeba być j***ną ciotą. Pitbulle są pok***ione z natury i na takie psy powinno być pozwolenie.



Czyli przyznajesz że twój pies jest nawet mądrzejszy od ciebie ? :D Gratuluję samooceny :D

yoyobart

2021-08-06, 12:58
nie dziwię się pitbullowi, sam bym opie**olił takie świeże mięsko, tylko ja dodałbym czosnku i masełka mniammmm, smacznego

Apolityczny

2021-08-06, 14:26
Pies zj***ny tak samo jak jego właściciel :shock:

wolkerthc

2021-08-06, 14:44
Moralizatorzy na sadisticu ...