18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przywitanie rosyjskiego pilota

ta...........95 • 2015-11-24, 19:28
Tak "witano" opadających na spadochronach rosyjskich pilotów.
Śmierć jednego została potwierdzona.
Los drugiego szerszej opinii publicznej nie jest znany.

Nie brakuje ALOHA SNACKBARÓW


Zajumane z FB

skacikpl

2015-11-24, 19:30
O ile wiem w konwencji Genewskiej jest zapis o zakazie strzelania do jednostek opadających na spadochronie.
Jaka ironia, że ani ZSRR/Ruscy ani ciapate nigdy tego papierka nie podpisali.

Jedni nie chcieli, drudzy nie umieją czytać ani pisać.

mygyry

2015-11-24, 19:33
Putina coraz bardziej będzie swędziała ręka co by "czerwony" guzik wcisnąć

33301

2015-11-24, 19:34
Juz lepiej samemu strzelic sobie do lba podczas ladowania ze spadochronem, wiedzac jaki komitet powitalny czeka na dole...

Montechris

2015-11-24, 19:45
a ja sądzę że kałachem to na taka odległość można sobie dla wiwatu postrzelać, pewnie zabili go już na ziemi

saves

2015-11-24, 19:47
To co zrobiła Turcja, to kurestwo. Widać po której stronie stoi Edrogan. I te k***y chciały do UE wejść????? Niech sobie lepiej kręcą te swoje pedalsko-cukierkowe "Stulecie Stulejmana", a nie zawracają dupę wejściem do UE.

BurakCebulak

2015-11-24, 19:49
skacikpl napisał/a:

O ile wiem w konwencji Genewskiej jest zapis o zakazie strzelania do jednostek opadających na spadochronie.
Jaka ironia, że ani ZSRR/Ruscy ani ciapate nigdy tego papierka nie podpisali.

Jedni nie chcieli, drudzy nie umieją czytać ani pisać.



A te parchate szczury czegokolwiek poza swoją durnowatą religią przestrzegają? Putin powiedział kiedyś Yardimowi(tureckiemu ambasadorowi w FR) kilka słodkich słów, a teraz Turcy jak widać czyhali na okazję i się odegrali, chcąc udawać wielkie mocarstwo. Mam nadzieję, że Putin odwdzięczy się za to w formie obecności zestawów S-400 w okolicy.

Bejker

2015-11-24, 19:54
Skoro go zestrzelili w Turcji to czemu strzelają ciapaki?

baltor2004

2015-11-24, 20:00
@up

Piloci spadli na Syryjską stronę.
Btw. A w Turcji, to kto żyje ? Aryjczycy, k***a ?!

ozarimielin

2015-11-24, 20:18
ale k***a debile, strzelają na taką odległość...prędzej kura albo struś go trafi niż te gówniaki

mateusos

2015-11-24, 20:25
Kiedys jak bylem dzieciak, strzelalo sie patykami. Podobny efekt jak na filmie.

bleblebator1

2015-11-24, 21:00
Myślę, że w okolice cieśniny bosfor płyną już jakieś boomery. Może dla postrachu floty NATO wyciągną z muzeum też alfy.

Juzeff

2015-11-24, 21:21
To tylko świadczy o dziczy tych sk***iałych kozojebców..Powinni ustawić sobie rosyjską flagę na fejsie.

tranzystor

2015-11-24, 21:37
tazer95 napisał/a:

Tak "witano" opadających na spadochronach rosyjskich pilotów.



To jest szczyt tureckiej bezczelności. Wspierają oficjalnie terrorystów, którzy nagrywają łamanie wszelkich konwencji międzynarodowych. Ale czego się spodziewać po wyznawcach sekty mahometa. W odwecie powinno się strzelać do pontonów z czarną szarańczą z Afryki na Morzu Śródziemnym.

wudun

2015-11-24, 21:49
TAkim działaniem turkmeni dali wolną rękę ruskim;D. Teraz tylko fosfor bo żaden kraj który podpisał konwencję genewska nie ma prawa stanąć w obronie strzelających;D Turcy zestrzeliwując samolot ruskim skazali turkmenów na wyginięcie w ogniu białego fosforu;D