18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przytulanie dziczyzny

Mindfuck • 2016-10-09, 20:54
W sumie to nie wiem co tutaj się odj***ło.


samon

2016-10-10, 09:47
@bollol_stern
@mygyry

No to skupcie się, chłopaki, bo będę tłumaczył jak dla debili, włącznie z wyjaśnianiem tekstu pisanego:

-Czyli wnyki i sidła ok? -

"Jesteś głodny - zajeb coś i zjedz, a nie festyn, p*zdy, dzwonki, śpiewy, baloniki." - ten tekst mówi, że nie ma sensu robić festynu i chwalić się zaj***niem zwierząt za pomocą czegoś czego sami nie zrobią. Jest to równie fajne co chwalenie się dziecka zrobieniem kupki na nocniku: wspaniała sprawa ale wyłącznie dla dziecka na nocniku.
A jak jesteś głodny - to upoluj wszelkimi dostępnymi środkami (nawet wnykami) ale się k***a nie chwal tym bo to nich*ja chwalebne.

"Raz w roku robią sobie festyn jak rolnicy dożynki, bo taką mają tradycję i to sięgającą dawnych czasów" - w dawnych czasach robiono zabawne rzeczy jak np. palenie ludzi na stosie i ni ch*ja tej tradycji nie ma dzisiaj. Z różnych innych powodów inne tradycje są także zj***ne (także ta myśliwska) choćby z powodów wymienionych wyżej.

"napisał, bycie w związku myśliwskim to nie tylko odstrzał zwierząt, więc mają raz w roku prawo spotkać się pochwalić i dobrze się przy tym bawić " - jest to debilne jak oczepiny, zj***ne dożynki i cała seria innych k***a jasełek. Możesz się dobrze bawić wyłącznie przy widoku polany zaj***nej trupami zwierząt - masz problem.

mygyry

2016-10-10, 09:53
samon, Ani się przy tym nie bawię, ani w tym nie uczestniczę, po prostu w żaden sposób mi to nie przeszkadza, taką mają tradycje która kultywują, gdy rolnicy mają problem z sarnami czy dzikami to myślisz, że do kogo dzwonią? A no do związku łowieckiego, bo zajmują się regulacją ilości zwierzyny. Ty k***a na święta ubierzesz choinkę i opie**olisz karpia i twoja tradycja jest ok, ale innych ci przeszkadza. Nikt cię nie zmusza przychodzić na to czy w jakikolwiek sposób się tym interesować

samon

2016-10-10, 10:03
@mygyry

Stary, skup się: mówię, o chwaleniu się tym czym ni ch*ja nie ma się powodu chwalić. Nie mówię, o odstrzale, nie pytam do komu się wypłakują zrozpaczeni rolnicy (na szczęście paśników nie wymieniłeś) - Nie, nic k***a o tym nie powiedziałem.
Powiedziałem o zj***nym poczuciu chęci chwalenia się czymś tak bezsensownym jak zrobienie kupki przez dziecko - tylko dziecku mówi się: brawo, zajebiście się postarałeś, super, a na stare homo sapiens patrzy się wtedy z politowaniem.

mygyry

2016-10-10, 10:07
samon, Przecież to najzwyczajniejszy na świecie pretekst, żeby się spotkać pochlać, poopowiadać taki ich sposób na zabawę. Jest to porostu otwarta impreza, nie widzę u nich jakiegoś parcia na obwieszczenie całemu światu jacy są zajebiści, chwalą to się ci ekozjeby, zaśmiecający portale zdjęciami z tych swoich wyczynów na rzecz bycia eko

samon

2016-10-10, 10:09
I precyzując: nie mówię akurat o Tobie. Piszę o ogólnej sytuacji na podstawie słów przez Ciebie wypowiedzianych.

@mygyry - to niech pochlają i poćpają. Jeżeli nie chcą się tym chwalić to po co się tym chwalą?

Stolarz6

2016-10-10, 10:59
Mam znajomą która na swojego Pejsbuka wrzuca różne zdjęcia i filmiki o biednych krówkach i innych zwierztach zabijanych dla mięsa a wpie**ala burgery aż miło... i to utwierdza mnie w przekonaniu że te wszystkie ekoświry to istna karuzela sp***olenia

RicoSb

2016-10-10, 11:36
Ja rozumie, że planowany odstrzał zwierząt jest potrzebny, bo niektórych jest za dużo, ale mam dwa pytania:
1. czy planowanych odstrzałów nie może przeprowadzać wojsko?
2. czy opieka nad zwierzętami realizowana przez ich dokarmianie nie powoduje, że jest ich więcej i jest do czego strzelać?
3. każdy zjazd myśliwych na odstrzał powinien odbywać się pod kontrolą policji, która na start i na koniec robi testy alko wszystkim. Skoro nie można prowadzić samochodu po spożyciu to nie powinno się też strzelać
4. czy to normalne, że myśliwy może sobie biegać po twoim prywatnym terenie i to mimo, że sobie tego nie życzysz, a mało tego będzie mógł cię wyprosić?
5. że o strzelaniu do psów nie wspomnę i to nie raz słyszało się, że strzelali do psów na prywatnej posesji

maciupek123

2016-10-10, 11:41
@samon

Ja pie**ole. Zauwaz ze raczej oni sie tym nie chwala. Tak cie poslady pieka jakbys Ty i cala twoja rodzina dostali zaproszenia gdzie glownym tekstem jest ,,Zobacz jacy mysliwi sa zajebisci". Robia to w miejscu publicznym bo gdzie k***a maja zrobic? W wynajetej duzej hali? Zebys k***a nie mial problemu ? Chcesz to idziesz nie chcesz to nie idziesz. Przeszkadza ci czyjas kultura, a zapewne marszy pedalow sa dla ciebie ok.

bollol_stern

2016-10-10, 12:04
@samon

Możesz wyjaśnić co zrobić np. z bobrami, niszczą groble, niszczą drzewostan a jest ich od zaj***nia (była ochrona bo były na wyginięciu ale sytuacja się zmieniła diametralnie) dziki niszczą uprawy etc. i masę innych szkodników. Pogłowie trzeba regulować a do tego jest tradycja tzw. łowiecka.

W sumie to mogą bobrów nie ruszać dopóki płacą odszkodowania, szkoda tylko, że takie niskie ;D

RicoSb napisał/a:

Ja rozumie, że planowany odstrzał zwierząt jest potrzebny, bo niektórych jest za dużo, ale mam dwa pytania:
1. czy planowanych odstrzałów nie może przeprowadzać wojsko?
2. czy opieka nad zwierzętami realizowana przez ich dokarmianie nie powoduje, że jest ich więcej i jest do czego strzelać?
3. każdy zjazd myśliwych na odstrzał powinien odbywać się pod kontrolą policji, która na start i na koniec robi testy alko wszystkim. Skoro nie można prowadzić samochodu po spożyciu to nie powinno się też strzelać
4. czy to normalne, że myśliwy może sobie biegać po twoim prywatnym terenie i to mimo, że sobie tego nie życzysz, a mało tego będzie mógł cię wyprosić?
5. że o strzelaniu do psów nie wspomnę i to nie raz słyszało się, że strzelali do psów na prywatnej posesji



Tak wszystko powinno być, uregulowane, policja powinna wszystko kontrolować i sprawdzać każdego i wszędzie i zawsze. I jeszcze zapytać użytkownika sadistic, samon'a czy to ma sens czy nie ma.

Z tym terenem prywatnym to się zgodzę.

Natomiast odstrzał bezpańskich psów ktoś musi robić bo to szkody i zagrożenie.

Nie rozumiem dlaczego wszystkim przeszkadza łowiectwo a myśliwych uważają za jakąś zarazę.

kampton

2016-10-10, 12:09
@mazga50
Zwierzyna na pokocie jest już wypatroszona .

@urfis popieram Kolegę , tyle ile myśliwi robią dla przyrody żaden z tych ekozjebów nigdy nie zrobił .


Radzę najpierw zapoznać się z tematem gospodarki łowieckiej a później dyskutować , bo patrząc po wypowiedziach , większość nie ma bladego pojęcia na temat łowiectwa oraz gospodarki łowieckiej , albo mają takie pojęcie jak Ci co się przytulali do zwierzyny . Wszystkim się wydaje ,że myśliwi tylko strzelają ....

A zresztą co ja się będę produkował .

Pozdrawiam.
Darz Bór .

elakchaoui

2016-10-10, 14:11
Aż mi się ich szkoda przez chwile zrobiło ! :D
(do pierwszego kabanosa i potrawki)

exculibrus

2016-10-10, 15:37
Czy tylko mi przeszkadza sposób w jaki policja musi pie**olić się z tymi delikwentami? Do policji powinno mieć się szacunek. Podchodzi pan funkcjonariusz i mówi: wstawaj; ty wstajesz. Nie chcesz? Wykręca rączkę i podnosi do góry, sam wstaniesz aby nie mieć jej złamanej, albo chociaż aby ulżyć bólowi. Zaczniesz stawiać opór szarpiąc się? gazem albo paralizatorem i jazda. A nie jakieś przeciąganie k***a.

JohnyNieznany

2016-10-11, 19:49
Przeciąganie tych zielonych owszem. Ale za włosy :D To co teraz jest, to jest właśnie oddanie honoru zwierzynie.