18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Przytulanie dziczyzny

Mindfuck • 2016-10-09, 20:54
W sumie to nie wiem co tutaj się odj***ło.


mygyry

2016-10-09, 20:57
Trzeba mieć nadzieje, że zieloni trochę kleszczy nałapią :D

wodzwioski

2016-10-09, 21:06
Rozumiem, że trzeba dbać o środowisko i mieć pewien szacunek do zwierząt, ale taki manifest jaki właśnie oglądamy jest zwyczajnie głupi i przez to ludzie mają coraz mniejszy szacunek do tych nadmiernie "szanujących" zwierzęta.

A i ci ludzie sprawiają swoim zachowaniem wrażenie nie do końca świadomych tego co robią.

Moby_Dick

2016-10-09, 21:08
Bambi :dead: Jednego moda mniej.

Kosa92

2016-10-09, 21:09
Fajna sprawa. Nie dość że sobie nekro-zoofil poużywa to jeszcze przy akompaniamencie.
Ode mnie piwo.

Jo...........23

2016-10-09, 21:17
Tak mi się przypomniało

Po polowaniu na polanie leży pokotem ułożona zwierzyna - lisy, zające, sarny, jelenie łosie i dziki.
Mniej pijany od pozostałych myśliwych - szef koła łowieckiego oraz leśniczy przechadzają się dumni z efektów polowania.
W pewnym momencie ze zdumieniem i zgrozą ujrzeli leżące między jeleniami ciało ubrane w khaki z dubeltówką na ramieniu.
Momentalnie wytrzeźwieli.
Szybki telefon na pogotowie i policję.
.
.
.
Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że postrzał nie był śmiertelny, ale denat zmarł z powodu... wypatroszenia.

crixxu

2016-10-10, 00:11
dzięki Sadolu, ledwo wszedłem już zakończyłem dzień!
dobranoc! :D

krzywycfx

2016-10-10, 00:19
Ciekawe jak by wyglądała podobna akcja na zwieńczenie polowania na bezglutenowe pierożki :D

mazga50

2016-10-10, 01:15
Jod123 napisał/a:

Tak mi się przypomniało

Po polowaniu na polanie leży pokotem ułożona zwierzyna - lisy, zające, sarny, jelenie łosie i dziki.
Mniej pijany od pozostałych myśliwych - szef koła łowieckiego oraz leśniczy przechadzają się dumni z efektów polowania.
W pewnym momencie ze zdumieniem i zgrozą ujrzeli leżące między jeleniami ciało ubrane w khaki z dubeltówką na ramieniu.
Momentalnie wytrzeźwieli.
Szybki telefon na pogotowie i policję.
.
.
.
Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że postrzał nie był śmiertelny, ale denat zmarł z powodu... wypatroszenia.



no i już nieprawda, bo pokot nie jest patroszony jeszcze. zwyczajnie, upolowana zwierzyna leży wg hierarchii, grany jest sygnał "koniec polowania" i "Darz bór". czasem wybiera się króla polowania, czasem nie. ale pokot nie jest patroszony...

urfis

2016-10-10, 01:58
Jestem myśliwym, człowiek się urobi po pachy żeby zwierzęta miały bezpieczne środowisko do życia. Dokarmianie, usuwanie wnyków, planowanie odstrzałów żeby zwierzęta, których jest za dużo, np z powodu braku wrogów naturalnych (patrz lisy i dziki). Współpraca z weterynarzem przy chorych zwierzętach, budowanie paśników, alarmowanie służb o zaśmiecaniu/zanieczyszczaniu lasów, sprzątanie itd...
I słowo daje, jak mi przyjdzie taka zielona p*zda i zacznie te swoje mądrości o zabijaniu biednych zwierzątek dla mięsa i futra pod płaszczykiem pomocy dla nich to literalnie zaczynam być za eutanazją.
pozdrawiam

wormgoro

2016-10-10, 07:46
0:23 to nie ten typ od krzyża, palikota gejów i innych wydarzeń?
Sk***iel jest wszędzie.

samon

2016-10-10, 08:21
Jedni i drudzy popie**oleni i to w ten sam sposób.
Jesteś głodny - zajeb coś i zjedz, a nie festyn, p*zdy, dzwonki, śpiewy, baloniki. Fiuty wywalić i demonstrować, który większy zamiast chwalić się zabiciem zwierząt sprzętem którego nawet sami zbudować nie potrafią. Ale muszą się pochwalić jak te ch*jki co robią zdjęcia wszystkiemu na talerzu.
A drudzy - taka sama pokazówka tylko innego typu sp***olenia.

Ale piwo oczywiście jest - za pokaz dwóch grup szarpiących się świrów.

bollol_stern

2016-10-10, 08:47
Zielone p*zdy, las widziały w broszurkach a są najmądrzejsze. Zadymę zrobić to tak, ale do lasu się wybrać to nie, bo zimno, mokro, wifi nie ma. Zero wiedzy o przyrodzie ale łeb pełen eko haseł. Od paru lat mam działkę pod lasem i obserwuje "co w trawie piszczy" i moim głównym spostrzeżeniem jest to jak mało wiem o całym ekosystemie, poszczególnych gatunkach itd. tylko śmieci i darcie mordy w lesie wk***ia mnie tak samo.

samon napisał/a:

zamiast chwalić się zabiciem zwierząt sprzętem którego nawet sami zbudować nie potrafią.



Czyli wnyki i sidła ok?

mygyry

2016-10-10, 09:29
samon, Raz w roku robią sobie festyn jak rolnicy dożynki, bo taką mają tradycję i to sięgającą dawnych czasów, poza tym nic z tego mięsa się nie zmarnuję, więc nie wiem o ch*j ci chodzi. Tak jak wyżej ci urfis, napisał, bycie w związku myśliwskim to nie tylko odstrzał zwierząt, więc mają raz w roku prawo spotkać się pochwalić i dobrze się przy tym bawić