18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość szkolnych strzelanin w USA

~Velture • 2019-02-04, 11:30
Już nigdy więcej problemu pustego magazynka :krejzi:



mygyry

2019-02-04, 11:34
Przyda się im, biorąc pod uwagę analfabetyzm to założę się, że z liczeniem też krucho

LuzaQ

2019-02-04, 11:34
smart guns.. ja pie**ole.. niedlugo bron bedzie miala gps. czytnik na odcisk palca i licznik i le i gdzie wystrzelano amunicju pozniej beda wbudowa selifie cam i bedzie mozna sobie jebnac pozegnalnego selfiaka. mdli mnie,

krasnal_hałabała

2019-02-04, 11:54
@up, "Łoooo! Kurła! Jakże to? z rurki kulka wypada? niedługo to z dupy gównem będziemy strzelać albo z napleta, łuk najlepszy a jak nie łukiem to toporem rąbiesz"- Cieszko, późnośredniowieczny wojak o broni palnej.

camson

2019-02-04, 11:59
Wszystko spoko tylko ciekawe ile wstrząsów od wystrzałów wytrzyma ta elektronika.

jbone

2019-02-04, 12:05
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, "Łoooo! Kurła! Jakże to? z rurki kulka wypada? niedługo to z dupy gównem będziemy strzelać albo z napleta, łuk najlepszy a jak nie łukiem to toporem rąbiesz"- Cieszko, późnośredniowieczny wojak o broni palnej.






fajnych masz k***a idoli.

WIEWIORa

2019-02-04, 12:29
Wypas, taki bajer.



oko cieszy i pożyteczne
z licznikiem strzałów na smartfona z powiadomieniem o przeglądzie u rusznikarza

AN...........or

2019-02-04, 15:54
wow technologia rodem z startrek k***a serio

Rejti

2019-02-04, 15:55
Jak pistolet jest w systemie blowback, a na taki wygląda, to przy dobrym pie**olnięciu powrotnym lufy uszkodzi ekran. Głupi i drogi gadżecik dla gówniarzy z bogatymi tatusiami.

A tak na serio, to przypomina mi to broń z pewnej starej już gierki wyprodukowanej przez TechLand- Chrome. Zamiast niewygodnego interfejsu ilość amunicji była podświetlona na małym wyświetlaczu z tyłu broni. Ah kurła kiedyś to się grało, 15 lat już chyba minęło od premiery tej gierki

ag...........th

2019-02-04, 15:55
Mają już fpsy na ulicach, więc jest zapotrzebowanie na przenośne HUD

Gymnorhinus

2019-02-04, 16:02
k***a jaki wysyp welurów :idzwch*j:

Każdy mądrzejszy od tego co to projektował, a pewnie uszczelki w kranie nie potrafią wymienić :facepalm:

Cryo

2019-02-04, 16:33
Gymnorhinus, Witaj na Sadisticu. Tu każdy gimbus jest weteranem wojny w Wietnamie i specjalistą od wszystkiego. "Ile czasu to wytrzyma? Pęknie od wstrząsów". :homer:
Tak k***a, bo firmy zbrojeniowe czerpią wiedzę z call of duty.

MadDave

2019-02-04, 16:59
Katie napisał/a:

Jak pistolet jest w systemie blowback, a na taki wygląda, to przy dobrym pie**olnięciu powrotnym lufy uszkodzi ekran. Głupi i drogi gadżecik dla gówniarzy z bogatymi tatusiami.
A tak na serio,



Nie wiem czy wiesz, być może nie. Ale skonstruowali ten gadżet ludzie którzy swojej wiedzy o broni nie wynieśli z gier czy asg tylko z życia... być może są inżynierami którzy przewidzieli te przeciążenia, nie wiem. Nie znam się bo nie jestem rusznikarzem czy inżynierem zbrojeniowym. Ale na czystą logikę projektując coś takiego pierwsze pytanie jakie pada to - jak poradzić sobie ze wstrząsami. I myślę że ten problem rozwiązano jako pierwszy.
Ale co ja tam wiem.

Yamare

2019-02-04, 17:21
do tego "StatTrack" by się jeszcze przydał :D

Shephards

2019-02-04, 17:59
Katie napisał/a:

Jak pistolet jest w systemie blowback, a na taki wygląda, to przy dobrym pie**olnięciu powrotnym lufy uszkodzi ekran. Głupi i drogi gadżecik dla gówniarzy z bogatymi tatusiami.



Ale ty głupi jesteś. Widziałeś jakiś pistolet półautomatyczny (z filmu chyba Glock17) lub automatyczny (w przypadku bliźniaka z filmu Glock18) żeby działał bez systemu blowback? Chyba tylko w sklepie z zabawkami.
Chryste panie co za dzban.
W ogóle co za k***a logika, gdzie ma ci ta lufa przypie**olić w ekran skoro jest ona nieruchoma, a jedyny ruch zamka nie jest na tyle silny żeby rozj***ć urządzenie przystosowane do montażu na broni.
Jebnij się capie jeden nim zaczniesz pie**olić głupoty w temacie, w którym nie masz żadnego pojęcia.