18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość narodu

mygyry • 2019-11-20, 17:43
Brak słów.


shortgarlic32

2019-11-20, 23:12
sens_ napisał/a:

Dziewczyna ma racje. Wykształceni ludzie sa w hierarchii wyżej niz niewykształcone robolskie bydło. Tyle w temacie.



Ma rację, natomiast sposobem swojej wypowiedzi i stosunkiem do drugiej osoby zaświadczyła, niestety, że jest na tym samym - jak nie niższym - poziomie. Przyszłego lekarza powinna cechować empatia, której jej bardzo brakuje.

Solve

2019-11-20, 23:17
remi1982 napisał/a:

Zatrudnianie ukropów to nieporozumienie. Zerowa znajomość języka, na niczym się nie znają i pracowitość w ich wypadku wynosi 0. Ukropy to najgorsza swołocz, dziki lud. Jeśli nie ma się z nimi na co dzień do czynienia, to trudno to zrozumieć. Tak, jestem rasistą, ksenofobem, nacjonalistą i w ch*ju mam zdanie poprawnych politycznie cip. Pozdrawiam
P.S. Dla jasności. Tak samo gardzę ciulami z Polski którzy wyjechali za granice do roboty, bez znajomości języka i zachowują się jak bydło.



Skończ pie**olić, bo robię z Ukraińcami i są bardziej pracowici, niż niektórzy Polacy i chętni do pomocy. Co do języka, to szybko się uczą i nawet starają się mówić po polsku. Wołyń? Cóż nie wolno zapomnieć, trzeba wybaczyć. Ja np. do tej pory się zastanawiam, czy wybaczyć Szwedom potop, a Niemcom wojnę. Tobie tez wybaczam. Niech Światowit ci sprzyja.

Tr...........ty

2019-11-20, 23:23
Jak ona jest na kierunku lekarskim, to chyba zaczynam rozumieć orędzie premiera, w którym mówił, że coraz więcej lekarzy kształci się w Polsce. Po tym filmie można wywnioskować jak udało się zwiększyć tą liczbę.

Adrian92

2019-11-21, 01:37
Te przeprosiny to poniżej godności człowieka. Trzeba być konsekwentnym :) Jak ich jebiesz to jebiesz do końca a nie teraz płacz :)

misiopysio123

2019-11-21, 03:59
Nie jestem za aborcją.. przeważnie.

JubeL

2019-11-21, 05:31
Fajna suka facial byłby super :mrgreen: i te usta ssaka :roll:

Nie żartuję k***a jego mać :krejzi:

bloodwar

2019-11-21, 08:04
Jak bardzo musiał sie obniżyć poziom na lekarskich kierunkach skoro biorą ludzi na tyle mądrych, że ogarnęli oddychanie, wiązanie butów i nagrywanie filmików na youtube a nie ogarnęli czegoś takiego jak statut uczelni i tego, że za rasistowski filmik mozna być z tej szkoły wyj***nym na zbity pysk...

orelikon

2019-11-21, 08:14
Fajna dupa r*chalbym

MajsterCF

2019-11-21, 08:28
Rodzice muszą być z niej dumni.

Kurde26

2019-11-21, 09:01
Mały poj***ny lachociąg. Wkrótce będzie obciągała za torebkę Gucio srucio i mówiła że jest przedsiębiorcza. Sucha szmata

martinkane

2019-11-21, 10:08
eskimoska prowokatorka, oni potrafią "Judzić"

klasz

2019-11-21, 10:45
Polaczki najlepiej potrafią biadolić najbardziej Ci którym słoma wystaje z drewniaków.

ManiacGregor

2019-11-21, 11:04
Hierarhia? Jak juz I tym mowa, to powinnas dupe lizac ordynatorowi, co byś mogla prace dostać ty k***o pie**olona.
HEH ponioslo mnie, ale jak słysze takie wywłoki, bez wychowania I jakich kolwiek wartosci to az mnie trzęsie.

htp

2019-11-21, 11:46
szydergd napisał/a:

Jest drugi film gdzie przeprasza, a ze studiów ja podobno wywalili



Ukraińcy ją dojechali, to i zgrzeczniałą?