18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość narodu

mygyry • 2019-11-20, 17:43
Brak słów.


skwara25

2019-11-20, 20:43
Matt napisał/a:

Mama i tata muszą być dumni coreczki.



Jeżeli mama i tata też są lekarzami to istnieje duże prawdopodobieństwo że skarcą ją za wulgaryzmy, jednak za światopogląd i podkreślenie wyższości zawodu lekarza nad innymi ludźmi w najgorszym wypadku przybiją piątkę , w najlepszym kupią S klasę by nie musiała jeździć z plebsem i biedą.

Emilian89

2019-11-20, 20:49
jestem na lekarskim ? dobrze zrozumialem ?? to juz nie ma lansowania sie studiuje prawo tylko "Jezdem na lekarskim" ??

sens_

2019-11-20, 20:53
Dziewczyna ma racje. Wykształceni ludzie sa w hierarchii wyżej niz niewykształcone robolskie bydło. Tyle w temacie.

Pankracy

2019-11-20, 21:13
Jestem za wolnością wypowiedzi i nie zaciskam zwieraczy jak niektórzy powyżej , to co powiedziala i sposób w jaki to powiedziała (wulgaryzmy) jest odpychające ,a szczytem tego idiotyzmu było nagrywanie samego siebie jak się pie**oli takie głupoty. Dejcie mnie ją na 30 min to ją wyprostuje ....ona potrzebuje ojca :)

marcinn01

2019-11-20, 21:19
Emilian89 napisał/a:

jestem na lekarskim ? dobrze zrozumialem ?? to juz nie ma lansowania sie studiuje prawo tylko "Jezdem na lekarskim" ??



Jako lekarzowi jest mi wstyd, że takie osoby są na tym kierunku studiów. Po pierwsze dlatego, że prezentują taki poziom kultury osobistej. Po drugie (a może właśnie po pierwsze) - trzeba mieć dość niewysoki iloraz inteligencji, żeby nagrywać się podczas wypowiadania tego typu tekstów, a jednak od lekarza oczekuje się zwykle raczej lotnego umysłu.

Musashi_Miyamoto

2019-11-20, 21:25
Ruska prowokacja. Nonstop podrzucają w polską przestrzeń publiczną coś co może poróżnić Polaków i Ukraińców.

Pawehan

2019-11-20, 21:28
Ona jest na keka medycynie , k***a nie chciałbym trafic do takiej lekarki japie**ole .

Sk8

2019-11-20, 21:29
Ale z was sadole

Kadjiel

2019-11-20, 21:35
poligon6 napisał/a:

to



Спасибо. Очень любим украинцы когда нас называют укропами, по польски укроп это koperek ))) .Спасибо за улыбку на лице мне нравится читать такие комментарии. Здоровья тебе физического и духовного. Pozdrawiam ;)

rambo007

2019-11-20, 21:38
to nie może być na prawdę, nie ma przecież aż takich tępaków.

Kadjiel

2019-11-20, 21:39
remi1982 napisał/a:

Zatrudnianie ukropów to nieporozumienie. Zerowa znajomość języka, na niczym się nie znają i pracowitość w ich wypadku wynosi 0. Ukropy to najgorsza swołocz, dziki lud. Jeśli nie ma się z nimi na co dzień do czynienia, to trudno to zrozumieć. Tak, jestem rasistą, ksenofobem, nacjonalistą i w ch*ju mam zdanie poprawnych politycznie cip. Pozdrawiam
P.S. Dla jasności. Tak samo gardzę ciulami z Polski którzy wyjechali za granice do roboty, bez znajomości języka i zachowują się jak bydło.




Спасибо. Очень любим украинцы когда нас называют укропами, по польски укроп это koperek ))) .Спасибо за улыбку на лице мне нравится читать такие комментарии. Здоровья тебе физического и духовного. Pozdrawiam ;)

TorkilKoval

2019-11-20, 22:08
Być śmieciem i jeszcze to w Internet wrzucić... OMG.

Hrabia Drapula

2019-11-20, 22:33
mam nadzieje że nie zostanie lekarzem, a jak rodzice zapłacą że by została to nigdy do niej nie trafię, pie**olona szlachcianka z herbu rozj***nych odbytów

Presty

2019-11-20, 22:47
szydergd napisał/a:

Jest drugi film gdzie przeprasza, a ze studiów ja podobno wywalili



Moja mama mówiła, po latach przyznaję jej rację.

Najgorsza hołota, jak s prostaka się awansuje wyżej ("studiuje na lekarskim" - pewnie strzykawa).
Od drugiego pokolenia już jest lepiej.

Pannica się wyrwała z wiochy i prostactwa, poczuła się "damą" no i jej puściło to, co ze słomy z butów.
Ma 50 proc. szans, że jej dzieci będa normalne.

kamilja

2019-11-20, 23:02
Słabo się uczy, bo mówi rzeczy nielogiczne i sprzeczne.
W normalnym kraju to nagranie doszłoby do uczelni i uczelnia nie miałaby innego wyjścia jak wyj***ć ją ze studiów. Wilczy bilet byłby zbędny, bo wieść rozeszłaby się po mediach społecznościowych i już nigdzie by się nie dostała na studia.