18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyszłość! Kobieta złamała swojego penisa podczas...

~Velture • 2017-04-18, 10:53
Witam. Zanim wam wrzucę jeden z największych debilizmów świata to chciałbym wam tylko przypomnieć jak 50 lat temu wyobrażali sobie ludzie przyszłość i lata 2000:


Także tego... Zapinamy pasy i startujemy:

Transpłciowa kobieta, która złamała swojego penisa w trakcie gdy jej kochanek miał zawał serca i ZMARŁ podczas seksu, pozywa jego żonę za straty.



Jennifer, która jest transformatorem i nadal ma swoje męskie genitalia zarzuca, że Sylvia zatrudniła ją aby przespała się z jej mężem, Miguelem, na jego 60 urodziny.
Jednak podczas rypania go w kakao, Miguel dostał zawału i zmarł.
Jennifer pozwała Sylvię na 16tyś funtów twierdząc, że Miguel złamał jej penisa kiedy umarł.
Powiedziała, że nadal była w nim kiedy się osunął i zmarł.


Widownię programu zamurowało kiedy dowiedzieli się czemu 'kobieta' pozywa żonę zmarłego kochanka.

Podczas jednego z odcinków Caso Corrado - co oznacza "Sprawa zamknięta" -Jennifer, która jest transformersem z pozostawionymi jajami i parówą, twierdzi, że mąż pozwanej Sylvii, Miguel, złamał jej penisa kiedy zmarł na zawał podczas r*chania go w czekoladowego pana.

Cytat:

Jego prawdziwą fantazją było abym spenetrowała mu dupsko. Więc się r*chaliśmy a jemu się podobało. Myślę, że to nie był jego pierwszy raz



Powiedziała, że myślała iż Miguel dobrze się bawi ale okazało się, że miał zawał serca i zmarł kiedy miała swojego penisa w jego odbycie.

Anna Maria (prowadząca program) zapytała: Czemu nie wstałaś i nie odeszłaś?
Jennifer odpowiedziała: Ponieważ utknęłam w jego dupie swoim penisem.

Koniec końców obie panie, czy tam państwo, doszli do ugody i żona zapłaciła 5tyś tej pani/panu.


Tłumaczone jak zawsze na luzie. Więcej info w źródle.
Źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4416074/Transgender-woman-sues-dead-lover-s-wife-broken-penis.html

Jak kogoś interesuje filmik:



janlew

2017-04-18, 11:00
Ale o co chodzi? Polska dziś nie wygląda podobnie? Co takiego jest na tym obrazku?
Dziś wielu ludzi lata do pracy, każdy ma komórkę która w zasadzie jest już przenośnym komputerem a nie tym "walkie talkie" z obrazka.
Tak jak na obrazku wszyscy są biali, a dzieciak ma pieska.
Różnica jest może taka że większość ludzi co wybiera auta, bo mały samolocik choć jest w podobnej cenie co nowe Audi, jest cholernie niebezpieczny. Ale wszędzie latają drony, gadamy do telewizora co ma robić, większość rzeczy w domu robią automaty, a jak ktoś chce kupić robota to też nie ma problemu, tylko nie wiem po ch*j.
...Gorzej jest na zachodzie Europy i w USA, gdzie choć mają nawet więcej pieniędzy, to wymyślili sobie teraz neobolszewizm i multikulturalną międzynarodowkę, ale to już ich sprawa. Chcą żyć jak na Bliskim Wschodzie, wolna wola. Oni staczają się w dół i skończą jak bolszewicy albo Arabia Saudyjska, my powolutku rozwijamy dalej naszą cywilizację. Obecnie mijamy się po drodze i zobaczymy czy im lewacki tok myślenia, nie wyjdzie bokiem i czy nie będą szukać w katolickiej konserwatywnej Polsce azylu.

~Velture

2017-04-18, 11:02
@up
No jak o co chodzi? O nowoczesny świat.

nowynick

2017-04-18, 11:07
niech już się rozpocznie ta trzecia wojna światowa, niechaj będzie atomowa i wyniszczająca, ci inteligentni i na tyle silni żeby przetrwać może spróbują zbudować to wszystko od nowa... z głową k***a jakoś...

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-18, 11:08
Może jakaś wojenka... W ubiegłym wieku dawały całkiem dobry impuls do rozwoju...

Niezwyciężony, pewnikiem ściema, ale kiedy człowieka z każdej strony sp***olenie otacza, nawet mnie nie zdziwiłoby specjalnie, gdyby gdzieś taka sytuacja faktyczne miała miejsce.

Ni...........ny

2017-04-18, 11:13
Ja pie**ole, wy na prawdę budujecie sobie obraz świata w oparciu o programy dla debili typu rozmowy w toku ?
k***a, wrzucacie jakieś hiszpańskojęzyczne trudne sprawy i rozkręca się dyskusja jak by te brednie to była prawda przenajświętsza, co za ludzie :facepalm3:

JohnMadafaka

2017-04-18, 13:44
Myślałem, że zszedł jak pindola zobaczył i mi się go trochę szkoda zrobiło, ale na szczęście dalsza treść artykułu szybko rozwiała mój smutek i teraz w zasadzie mnie to cieszy, że jednego pojeba mniej.

voidinfinity

2017-04-18, 13:52
Trudne sprawy i ku*as w dupie. Temat dobrze przyjmie się na sadolu :krejzi:

cys23

2017-04-18, 13:57
Jednego pedała mniej.

kalijanek

2017-04-18, 16:28
jak można złamać ku*asa? On miał tam kość co co?

jebiewdupelewaka

2017-04-18, 18:03
janlew
Czytam od dawna Twoje komentarze, mądrze prawisz, piweczko

voidinfinity, Niezwyciężony
chyba lubicie ku*asy , tak że tego,
krytykujcie dalej

Ni...........ny

2017-04-18, 18:49
jebiewdupelewaka napisał/a:

janlew
Czytam od dawna Twoje komentarze, mądrze prawisz, piweczko...



Piweczko, wódeczka, lodzik, i w dupkę
I jeszcze ten nick "jebiewdupelewaka" no j***na ciota :amused:



@janlew ty uważaj, ten kryptopederasta cię podrywa ;-)


Insaner

2017-04-18, 19:07
Tak prawdziwe jak historie bohaterów Rozmów w Toku, ale w dzisiejszych czasach jak najbardziej taka sytuacja mogłaby mieć miejsce

W............R.

2017-04-18, 19:08
Niezwyciężony... :D Ja pie**olę, do Twojego punktu widzenia mi daleko, ale forma... O, mistrzu! :D