18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek we Wrocławiu - Arkady Capitol

Cienió • 2017-07-12, 12:37
We Wrocławiu jeden z przystanków nazywa się "Arkady Capitol". Jadąc komunikacją miejską można usłyszeć, śpiew kobiety, która zapowiada ten przystanek, nawiązując do teatru Capitol, który znajduje się tuż obok.
Jeden z wrocławskich licealistów, postanowił zrobić z tego dźwięku moim zdaniem... arcydzieło!



-wzięte z facebooka-

krz2

2017-07-12, 21:52
Oczywiście zaraz zleciały się brudasy co słuchają tego hałasu gitarowego kręcąc przy tym łbem jak dzikusy. Muzyka elektroniczna to nowa i doskonalsza forma muzyki bo pozbawiona ludzkiego czynnika a tym samym błędu. No sorry ale komputer ci nie zagra na koncercie źle jakiejś nuty bo ma tak wgrane i już a brudas z gitarą co ciągle nawalony jest na koncercie ciągle się myli...

A poza tym ten kawałek to gdyby go porównać do sfery gastronomicznej to taki hamburger z mc donalda...

józekdeluxe

2017-07-12, 21:54
Krak napisał/a:


Napiszę przewrotnie, pokaż sobie znane arcydzieło znajdujące się gdzieś w pobliżu, które uważasz za godne wskazania. Podyskutujemy wtedy o gustach.



Poniżej kilka arcydzieł, tak żebyś w ogóle poznał znaczenie tego słowa.











Sobotman

2017-07-12, 22:22
wez nie pitol...

Fajek

2017-07-13, 02:03
kosioraldo napisał/a:

Jeżeli to jest "techno" to widać jakie k***a obeznanie w danym temacie posiadacie, to koło techno nie leżało no ale co poradzisz jak ktoś zna się przede wszystkim na "Zenek" "Cypis" itd...


:wodka: na taki komentarz czekałem

PanDymsza

2017-07-13, 08:19
Mieć możliwość użycia "pitol" w swoim arcydziele i go nie użyć...

CzarodziejkaLola

2017-07-14, 11:33
Może nie mój typ muzyki ale autor przynajmniej nie siedzi na dupie bezczynnie. Fajna pasja; piwo