18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przystanek na żądanie...

~DMT • 2019-05-01, 06:20
Niekoniecznie własne... :amused:


ZajętyPelikan

2019-05-01, 20:14
~DMT napisał/a:

Co Wy sobie wkręciliście, że to kanar?
Nigdzie tak nie napisałem, źródło też nic o tym nie pisze...



haha idealny zachowania ludzi, jak czegoś nie wiedzą, to sami sobie dopowiedzą :D

nidzwiedz

2019-05-01, 22:32
Czy to Wroclaw?!

felippo

2019-05-02, 10:20
Spiderowski napisał/a:

Jakiego partyzanta?? Była dyskusja, było odłożenie telefonu, było podejście, było zaciśnięcie pięści i był atak.
Może Sebiks powinien jeszcze głośno oznajmić że teraz cie uderze prawym prostym??
Czy to kanar, nie kanar to niewiem ale koleś ma zero reakcji autoobronnych. Gdy już dostał pare cepów, drzwi się otwarły, spadł ze schodów to wciąż obiema rękami trzymał się poręczy odsłaniając pięknie morde na soczystego kopa którego dostał.
Nieżal mi go.



Z partyzanta jak nic jak by było normalnie to gość nie założyłby okularów i przygotowałby się a napewno wszedłby na schodki. A seba udał że odchodzi i pyk niespodzianka, bo uczciwie oczywiście by nie ogarmą

JiggyPete

2019-05-02, 12:17
typowy użytkownik bluzy Champion

PieronJasnySzlag

2019-05-05, 12:22
felippo napisał/a:

Z partyzanta jak nic jak by było normalnie to gość nie założyłby okularów i przygotowałby się a napewno wszedłby na schodki. A seba udał że odchodzi i pyk niespodzianka, bo uczciwie oczywiście by nie ogarmą


A może poszkodowany czekał aż Seba go spoliczkuje bawełnią rękawiczką albo wyzwie na pojedynej jutro w południe??
Albo liczył że Seba skompletuje w autobusie skład sędziowski żeby werdykt był sprawiedliwy?
Założył okulary a zamiast gardy to trzymał się autobusu bo jest kretynem.