18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przysnęło się na chwilkę

flaszka • 2018-02-22, 14:59


przysnęło się gościowi za kółkiem na chwilę ale jechał Nissanem Pathfinderem więc nawet bariery betonowe ustąpiły drogi.



"„31.01.Zasnałem na autostradzie z dwulatkiem.Uderzyłem w betonowe zapory przy 97km/h nic nam sie nie stało wyszlismy z samochodu i poszlismy na spacer.Nissan Pathfinder ma tylko 3* w NCAP jednak przy 97 km dał rade bez problemu drzwi sie otworzyly same szyba nie pękła żadna miejsce pasażerów nie tkniete.Sam wezwalem do dziecka i siebie karetke na wszelki wypadek.Dziecko jechało w foteliku znanej firmy dobranym specjalnie do samochodu i oczywiście TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY i BEZ KURTKI.”"

PS. kolejny reupload ;-)

Argeusz

2018-02-22, 15:14
Wczoraj to ktoś wrzucił.

flaszka

2018-02-22, 15:15
Argeusz napisał/a:

Wczoraj to ktoś wrzucił.



ja, tylko temat sie zdupczył i nie był widoczny na forum

krzyks

2018-02-22, 15:16
Argeusz napisał/a:

Wczoraj to ktoś wrzucił.


Flaszka już trzeci raz to wrzuca, więc nie ktoś ;-)

janlew

2018-02-22, 15:33
k***a, zasnąć z 2-letnim dzieckiem... No nic uderzyła się w głowę pewnie, ale i tak od ojca głupsza nie będzie. I tak szczęście że mu się między TIR-ami nie zasnęło.

S.T.U_Cummins

2018-02-22, 15:40
Z AC ci wypłacą czy ni ch*ja ?

Ja to się zastawiam jak zasnął czemu się nie przebudził jak tylko uderzył w te słupki a dopiero przed betoniakami.

I ten głos jak by nim się wujek opiekował za dzieciaka.

~Velture

2018-02-22, 15:41
Lecisz na jakiś rekord czy ki ch*j?
3ci raz to wrzucasz ch*j wie po co skoro został przywrócony twój pierwszy temat z filmikiem z 2 tematu.

krzyks

2018-02-22, 16:05
Velture napisał/a:

Lecisz na jakiś rekord czy ki ch*j?
3ci raz to wrzucasz ch*j wie po co skoro został przywrócony twój pierwszy temat z filmikiem z 2 tematu.



Skoro został przywrócony, to dajesz linka i dubluj :-P

noe82

2018-02-22, 16:16
- j***ny debil, niewyspany wsiada do auta z małym dzieckiem. za takie coś powinni karać jak za jazdę na cyku.

Argeusz

2018-02-22, 17:59
krzyks napisał/a:


Flaszka już trzeci raz to wrzuca, więc nie ktoś ;-)



No sorry k***a, nie patrzę na wszystkie nicki osób umieszczających tematy.

mesjans

2018-02-22, 18:29
janlew napisał/a:

k***a, zasnąć z 2-letnim dzieckiem... No nic uderzyła się w głowę pewnie, ale i tak od ojca głupsza nie będzie. I tak szczęście że mu się między TIR-ami nie zasnęło.


Aha bo inteligentom spać się nie chce, nie trzeba być niewyspanym by oczy się zamknęły można być też zmęczony i zasnąć jak i wrócić z zimna i posiedzieć w ciepłym aucie. Uwierz nawet nie wiesz kiedy zasypiasz.

ExtraPower

2018-02-22, 18:57
Zasypiasz jak jesteś zmęczony. Ale nie zasypiasz jak jedziesz z dzieckiem. A po zderzeniu idziecie sobie na spacer. to raczej już zmęczony nie był.

Nattsjel

2018-02-22, 20:30
To jakaś reklama przepraszam? Dziecko w foteliku znanej marki, oczywiście tyłem do kierunku jazdy i bez kurtki? Może zapomniał dodać jeszcze, że on i jego cała radzina to weganie i pies do tego? Gościu opowiada o tym tak spokojnie. Ja miałam lekką stłuczkę ze swoim dwuletnim dzieckiem i ze strachu o mało nie srałam tym bardziej, jak zobaczyłam krew z buzi córki. Okazało się, że tylko nadgryzła sobie wargę no ale k***a...

ellsworth

2018-02-22, 20:31
Przecież ta barierka waży ze 250 kg. Tyle co dwóch rosłych facetów. Nie ma żadnego umocowania w podłożu. Dziwne byłoby gdyby coś poważnego się stało, a chłop pisze tak jakby przebił na wylot podporę wiaduktu.

_Netrunner_

2018-02-22, 20:49
Nie chwaliłbym się tym zdarzeniem..