18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysługa dla świata

Flodzia • 2023-01-03, 15:17
gruby trans dostał zwiechy podczas transmisji na żywo na instagramie


postpost

2023-01-03, 22:45
Baronessa napisał/a:

Młode to to jeszcze było. Specjalnie połączyło się z kilkoma userami, ale chyba go olali. Depresja, agresja, nerwica, schizofrenia, zaburzenia osobowości leczone hormonami żeńskimi/męskimi zamiast u psychiatry... Coraz więcej chorób psychicznych i ludzi chorujących i w coraz młodszym wieku zaczynamy chorować, a wszystkie te choroby prowadzą zazwyczaj do jednego - samobója lub rozszerzonego samobója. Sami się pozabijamy. Żadne katastrofy klimatyczne, kosmiczne, czy ufo nie jest nam potrzebne.

nie wiem skąd te *My. Uważam, że to WY się powinniście leczyć.

ernie

2023-01-03, 23:11
neo001 napisał/a:

A mam mnie w jakiś sposób ruszać? Ot się powiesił i wisi. Nie on/ono/ona pierwszy i nie ostatni,.



Rusza Cię. I jestem pewien, że gdyby ten film był z dubbingiem, to byś mi inaczej odpowiedział. Flodzia zamieścił film z tytułem, który on sobie wymyślił. Nazwał ofiarę tak, jak chciał i nie podał motywów. Wcześniej o tym pisałem. Znasz te motywy? Chyba są ważniejsze od samego aktu samounicestwienia na widoku publicznym?

Więc ch_j tam - powiesił się, niech wisi, to jest prawo nadane przez dekli waszego pokroju. Grube transy se wiszą przy waszym śniadaniu, dodajemy browara do najbardziej bezrefleksyjnego komentarza. Ch_j wam w jajecznicę.

Aaaa, zapomniałem- nikt wam, ćwoki nie zrobi jajecznicy a sami to macie tylko jajka na miękko.



neo001

2023-01-03, 23:20
ernie napisał/a:

Rusza Cię. I jestem pewien, że gdyby ten film był z dubbingiem, to byś mi inaczej odpowiedział. Flodzia zamieścił film z tytułem, który on sobie wymyślił. Nazwał ofiarę tak, jak chciał i nie podał motywów. Wcześniej o tym pisałem. Znasz te motywy? Chyba są ważniejsze od samego aktu samounicestwienia na widoku publicznym?
Więc ch_j tam - powiesił się, niech wisi, to jest prawo nadane przez dekli waszego pokroju. Grube transy se wiszą przy waszym śniadaniu, dodajemy browara do najbardziej bezrefleksyjnego komentarza. Ch_j wam w jajecznicę.
Aaaa, zapomniałem- nikt wam, ćwoki nie zrobi jajecznicy a sami to macie tylko jajka na miękko.



Jeszcze raz skąd wiesz, że mnie rusza? Widziałem wiele takich filmów i z każdym kolejnym nawet jeśli jestem w stanie wyobrazić sobie ból bliskich i znajomych to mam to w dupie, bliscy i znajomi też zazwyczaj mają to w dupie do momentu samobójstwa/próby. Takie jest życie i tego k***A nie zmienisz.
Polecam zapoznać się z regulaminem, to te twoje ukrywanie wulgaryzmów jest w ch*j tam śmieszne.

Baronessa

2023-01-04, 00:23
petru23 napisał/a:

Ale pie**olisz. Najwyżej wybija się jednostki nieprzystosowane do egzystencji. Selekcja naturalna. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora z popieroleńcani.



Sam pie**olisz. Wspomniałam także o agresji. Nie jeden kacapski przywódca wysokiej rangi wydawać by się mogło zdrowy psychicznie, któremu taki nieprzystosowany do życia nieudacznik, jak ty nie dorasta do pięt, zdechł na misji specjalnej w Ukropinie, bo mu Putler kazał "wyzwalać Ukraińców". Za chwilę być może sam Putler pie**olnie bombę nuklearną na Europę lub Amerykę. Sprawa samozagłady ludzkości jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje, ale twój pusty łeb tego nie ogarnie.

ernie napisał/a:

ten jego akt desperacji był jakimś manifestem. Coś chciał przekazać.


Chciał przekazać, że gdy dziecko ma zaburzenia osobowości, to zamiast podawać mu żeńskie hormony gdy jest chłopcem, czy tam męskie gdy jest kobietą i zmieniać go w trans pedała, z którego wszyscy robią pośmiewisko, lepiej zaprowadzić dziecko do dobrego psychiatry, bo w przeciwnym wypadku prędzej, czy później i tak się wyhuśta...

Carti

2023-01-04, 00:31
Im więcej samobójców tym mniej samobójców

Igorek95

2023-01-04, 01:52
Słabe czasy kreują twardych ludzi i odwrotnie.. Tak się to koło naszej zj***nej cywilizacji kręci :-)

neo001

2023-01-04, 01:54
Baronessa napisał/a:

Sam pie**olisz. Wspomniałam także o agresji. Nie jeden kacapski przywódca wysokiej rangi wydawać by się mogło zdrowy psychicznie, któremu taki nieprzystosowany do życia nieudacznik, jak ty nie dorasta do pięt, zdechł na misji specjalnej w Ukropinie, bo mu Putler kazał "wyzwalać Ukraińców". Za chwilę być może sam Putler pie**olnie bombę nuklearną na Europę lub Amerykę. Sprawa samozagłady ludzkości jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje, ale twój pusty łeb tego nie ogarnie.



Od samobójstwa dzieciaka przejść do tematu wojny nuklearnej :homer:

Kuczi89

2023-01-04, 02:15
Sorry ale musze skomentowac maly debil

S.Cat

2023-01-04, 06:42
Tylko jedna wytrzymała do końca.Powinna dostać nagrodę.

Leatherface

2023-01-04, 08:19
ernie napisał/a:

Myślę, że do tej śmierci jest dłuższa historia. A ten nadany przez ciebie tytuł filmu, jest tak do dupy jak ty sam, szanowny Flodzia . Wyciąłeś cały sens filmu do tylko aktu autodestrukcji i wstawiłeś swoją nie popartą niczym interpretację.
Chłopak nie powiesił się w domu na ścianie, ale na ekranie akustycznym przy drodze. Nogi miał zaparte o barierę energochłonną przy drodze i ten jego akt desperacji był jakimś manifestem. Coś chciał przekazać. No, ale ch_j- Flodzia mówi, że gruby trans i tyle, no to tylko robaki i smród zostają po dzieciaku.
Żadna "przysługa dla świata", jak żeś to zatytuował, Flodzia. Może ten świat jest jest zbyt zryty, żeby on mógł tu żyć, bo to miejsce dla takich jak ty i połowa sadistica, którzy wypierają uczucie empatii.
Mam przerażającą wiadomość- ono i tak w WAS JEST. Tylko udajecie, że widok wieszającego się późną nocą osamotnionego dzieciaka przy jakiejś jeba_ej drodze, gdzie rankiem będą jechali do szkoły jego znajomi was nie rusza...



Zamanifestuj swój sprzeciw i zrób tak samo, po co się męczyć na tym wypranym z empatii złym świecie? Film zatytułujemy "przysługa dla świata 2" :lol:

Adae

2023-01-04, 13:31
Mordawkubeł napisał/a:

Mówisz o żółtej rasie czy może muzułmanach którzy wiadomo jak podchodzą do życia będąc kompletnie oddanym pracy lub religii?
Każdą cywilizację dopadnie ten bezcel istnienia lub inne gówno prędzej czy później.



Nie, jest to problem kultury zgnilego zachodu, ktory raz po razie prowadzil do upadku cywilizacji. Tym razem jednak sie nie powtorzy, bo nastepuje wymiana etniczna zachodnich europejczykow.

Azjaci mnozyli sie jak kroliki i wciaz to robia w panstwach, ktore nie zostaly skolonizowane przez kulture USA, Afrykanie i Arabowie wciaz mnoza sie jak kroliki, bo ich zdaniem kultura zachodu jest zgnila i gorsza.

To rowniez oznacza, ze jak emigruja na zachod, to zostaja przy i pchaja swoja kulture, dzieki czemu przejmuja tamte panstwa bez rozlewu krwi. Rozmnazajac sie i wychowujac swoje dzieci z zachowaniem podstawowych prawd.

mazga50

2023-01-04, 15:09
Mordawkubeł napisał/a:

Rozumiem o co Ci chodzi jednak wątpię aby chodziło o to w takich przypadkach gdzie człowiek sam odbiera sobie życie.



Nie kolego. To wręcz organiczny przymus wybicia się, pokazania, "wyrażenia siebie". Smoluchy mają to samo - stylizują się na raperów-morderców, na twardzieli, a bez stada albo klamki to są straszne p*zdy i tchórze. Jeden strzał w powietrze i stado pierzcha. Odruch identyczny jak u małp. No chyba, że naćpane.
A że nie ma się czym taki szaraczek wykazać, to symuluje inteligenta-myśliciela, cierpiącego za miliony, niemogącego znieść ucisku patriarchatu nad jakże wrażliwą jednostką. Do tego ścierwa żydolewackie wmawiają im poprawność polityczną, bycie gorszym (dzieciakom w szkole podstawowej! - to powinno być karane, a jest premiowane przez żydków przy władzy w USA), no i jeśli nie zaopiekuje się nim społeczność, to albo strzela w szkole, albo się zabija.
Hitler miał rację w sprawie żydowskiego spisku, a jego działania odsunęły jego realizację w czasie o jakieś 80 lat.

Leatherface

2023-01-04, 15:54
mazga50 napisał/a:

Nie kolego. To wręcz organiczny przymus wybicia się, pokazania, "wyrażenia siebie". Smoluchy mają to samo - stylizują się na raperów-morderców, na twardzieli, a bez stada albo klamki to są straszne p*zdy i tchórze. Jeden strzał w powietrze i stado pierzcha. Odruch identyczny jak u małp. No chyba, że naćpane.
A że nie ma się czym taki szaraczek wykazać, to symuluje inteligenta-myśliciela, cierpiącego za miliony, niemogącego znieść ucisku patriarchatu nad jakże wrażliwą jednostką. Do tego ścierwa żydolewackie wmawiają im poprawność polityczną, bycie gorszym (dzieciakom w szkole podstawowej! - to powinno być karane, a jest premiowane przez żydków przy władzy w USA), no i jeśli nie zaopiekuje się nim społeczność, to albo strzela w szkole, albo się zabija.
Hitler miał rację w sprawie żydowskiego spisku, a jego działania odsunęły jego realizację w czasie o jakieś 80 lat.


Hitler był jedynie częścią planu, aktorem który odegrał swoją rolę. Bez Hitlera nie byłoby obecnej żydowskiej supremacji. Należy zrozumieć, że w historii nie było czegoś takiego jak przypadki. Wszystko co zaplanowano, wdrażane jest na zasadzie małych kroków, jak i kamieni milowych jak np równouprawnienie kobiet. Niestety wiekszość ludzi to idioci i łatwo ich zmanipulować za pomocą tzw podziałów jak pro/anty szczepionkowcy, zwolennicy/przeciwnicy aborcji, lewica/prawica, Rosja/Ukraina, a wszysto to po to zaby ludzi zająć tematem zastępczym i po cichu robić swoje. Dlatego jesteśmy wszyscy w dupie, ponieważ 5% ludzi bystrych skazane jest na wybory podejmowane przeż 95% bezrozumnej tłuszczy...

ysiek94

2023-01-06, 22:04
Nikt nie zauważył że kebsik napie**ala powiadomienia