18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przysługa dla świata

Flodzia • 2023-01-03, 15:17
gruby trans dostał zwiechy podczas transmisji na żywo na instagramie


Córka_Spawacza

2023-01-03, 18:42
Budrys2000 napisał/a:

k***a, cały dzień dzisiaj jestem senny



Mam dzisiaj to samo. Cały dzień senny.

tfujdiler

2023-01-03, 19:00
Baronessa napisał/a:

Młode to to jeszcze było. Specjalnie połączyło się z kilkoma userami, ale chyba go olali. Depresja, agresja, nerwica, schizofrenia, zaburzenia osobowości leczone hormonami żeńskimi/męskimi zamiast u psychiatry... Coraz więcej chorób psychicznych i ludzi chorujących i w coraz młodszym wieku zaczynamy chorować, a wszystkie te choroby prowadzą zazwyczaj do jednego - samobója lub rozszerzonego samobója. Sami się pozabijamy. Żadne katastrofy klimatyczne, kosmiczne, czy ufo nie jest nam potrzebne.



Bezstresowe wychowanie bąbelków, w efekcie rosną żywe warzywa

Raider

2023-01-03, 19:09
Ogórek napisał/a:

A czemu dywan na ścianie??.



Masz rację to ściema

Zombiekiller

2023-01-03, 19:24
Co prawda takich problemów jak ten biedaczyna nie posiadam, ale jak się kiedyś zdecyduję opuścić ten łez padół to może tu zostawię link do livestreama, będzie chociaż dla potomnych.

p47

2023-01-03, 19:25
ehh nie masz z dżwiękiem?

kinio7777

2023-01-03, 19:38
Napewno to miał zj***ny beret

OdbytBiskupa

2023-01-03, 19:54
Baronessa napisał/a:

Młode to to jeszcze było. Specjalnie połączyło się z kilkoma userami, ale chyba go olali. Depresja, agresja, nerwica, schizofrenia, zaburzenia osobowości leczone hormonami żeńskimi/męskimi zamiast u psychiatry... Coraz więcej chorób psychicznych i ludzi chorujących i w coraz młodszym wieku zaczynamy chorować, a wszystkie te choroby prowadzą zazwyczaj do jednego - samobója lub rozszerzonego samobója. Sami się pozabijamy. Żadne katastrofy klimatyczne, kosmiczne, czy ufo nie jest nam potrzebne.



E, tam, nie dorabiajmy sobie ideologii. Samobójstwa wśród młodzieży zawsze były, tylko dawniej nie transmitowano ich online. Młodzi zabijali się po cichu, zostawiając najwyżej list.

turor

2023-01-03, 20:43
Baronessa napisał/a:

Młode to to jeszcze było. Specjalnie połączyło się z kilkoma userami, ale chyba go olali. Depresja, agresja, nerwica, schizofrenia, zaburzenia osobowości leczone hormonami żeńskimi/męskimi zamiast u psychiatry... Coraz więcej chorób psychicznych i ludzi chorujących i w coraz młodszym wieku zaczynamy chorować, a wszystkie te choroby prowadzą zazwyczaj do jednego - samobója lub rozszerzonego samobója. Sami się pozabijamy. Żadne katastrofy klimatyczne, kosmiczne, czy ufo nie jest nam potrzebne.



pie**olenie.

Za dobrze za wygodnie się zrobiło. Trzeba coś wymyśleć, jakiś powód z dupy wyciągnięty jak to ja mam przesrane.

Mordawkubeł

2023-01-03, 20:43
mazga50 napisał/a:

Wmawianie sobie chorób umysłowych, bo to nobilituje, wywyższa ich na tle szarej masy. I oto efekt - uwierzył w to, co sobie wmawiał.



Rozumiem o co Ci chodzi jednak wątpię aby chodziło o to w takich przypadkach gdzie człowiek sam odbiera sobie życie.

Leatherface

2023-01-03, 20:43
Podjął pierwszy raz dobrą decyzję w swoim bezwartościowym życiu.

Mordawkubeł

2023-01-03, 20:47
Adae napisał/a:

Najwiekszy przyrost naturalny jest w kulturach, ktorych te problemy nie dotycza. To sa problemy zgnilego, wymierajacego zachodu.



Mówisz o żółtej rasie czy może muzułmanach którzy wiadomo jak podchodzą do życia będąc kompletnie oddanym pracy lub religii?
Każdą cywilizację dopadnie ten bezcel istnienia lub inne gówno prędzej czy później.

ernie

2023-01-03, 21:09
Myślę, że do tej śmierci jest dłuższa historia. A ten nadany przez ciebie tytuł filmu, jest tak do dupy jak ty sam, szanowny Flodzia . Wyciąłeś cały sens filmu do tylko aktu autodestrukcji i wstawiłeś swoją nie popartą niczym interpretację.

Chłopak nie powiesił się w domu na ścianie, ale na ekranie akustycznym przy drodze. Nogi miał zaparte o barierę energochłonną przy drodze i ten jego akt desperacji był jakimś manifestem. Coś chciał przekazać. No, ale ch_j- Flodzia mówi, że gruby trans i tyle, no to tylko robaki i smród zostają po dzieciaku.

Żadna "przysługa dla świata", jak żeś to zatytuował, Flodzia. Może ten świat jest jest zbyt zryty, żeby on mógł tu żyć, bo to miejsce dla takich jak ty i połowa sadistica, którzy wypierają uczucie empatii.
Mam przerażającą wiadomość- ono i tak w WAS JEST. Tylko udajecie, że widok wieszającego się późną nocą osamotnionego dzieciaka przy jakiejś jeba_ej drodze, gdzie rankiem będą jechali do szkoły jego znajomi was nie rusza...

petru23

2023-01-03, 21:17
Baronessa napisał/a:

Młode to to jeszcze było. Specjalnie połączyło się z kilkoma userami, ale chyba go olali. Depresja, agresja, nerwica, schizofrenia, zaburzenia osobowości leczone hormonami żeńskimi/męskimi zamiast u psychiatry... Coraz więcej chorób psychicznych i ludzi chorujących i w coraz młodszym wieku zaczynamy chorować, a wszystkie te choroby prowadzą zazwyczaj do jednego - samobója lub rozszerzonego samobója. Sami się pozabijamy. Żadne katastrofy klimatyczne, kosmiczne, czy ufo nie jest nam potrzebne.



Ale pie**olisz. Najwyżej wybija się jednostki nieprzystosowane do egzystencji. Selekcja naturalna. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora z popieroleńcani.

neo001

2023-01-03, 22:01
ernie napisał/a:

Mam przerażającą wiadomość- ono i tak w WAS JEST. Tylko udajecie, że widok wieszającego się późną nocą osamotnionego dzieciaka przy jakiejś jeba_ej drodze, gdzie rankiem będą jechali do szkoły jego znajomi was nie rusza...



A mam mnie w jakiś sposób ruszać? Ot się powiesił i wisi. Nie on/ono/ona pierwszy i nie ostatni, ale fakt faktem że z młodymi jest coraz gorzej, niby są psycholodzy/pedagodzy/kliniki/telefony zaufania a i tak tych słabych psychicznie jednostek przybywa.
Chuchajmy i dmuchajmy dalej na dzieci i wpajajmy im puste frazesy o równości i tolerancji gdzie w prawdziwym życiu nigdy równości nie było, a tolerancja jest wymuszana na społeczeństwie.