18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypomnienie...

Toney • 2012-12-31, 16:16
Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.




Nathaniel_Demerest

2012-12-31, 18:04
Ja tam wole i tak oryginał: Fu - Dystans, z Futurum (2002).

Ach, tę czasy gdy rapu słuchało się z poczuciem "wyższości", a nie jak dzisiaj jest - upodleniem. Wszystko przez gimbusów i pie**oloną modę, by w grupie zaistnieć, trzeba być takim samym zjebem.

Mimo wszystko piwo, za przypomnienie starych, dobrych czasów..

SkinheadOi

2012-12-31, 19:31
Jakoś nie przepadam za rapem. Wolę cięższe gatunki muzyki (punk, metal, rock itp). Jednak z rapu najbardziej lubię Hansa i AJKSa i LUC'a ale ten kawałek jest bardzo ciekawy i fajny. Piwko.

Mr.Slurrpy

2012-12-31, 20:22
Dobry stuff, dasz link ?

Toney

2012-12-31, 20:28
Wpisz sobie ,,Ten typ mes-Henryk Bista"

Fuuma

2012-12-31, 21:03
I taki rodzaj rapu to rozumiem, a nie bezmyślne nażeknię na wszystko dokoła przez tych co nic nie robią czy napie**alanie na policje przez wielce pokrzywdzoną gówniażerię.

P.S. Piwko 8)

HejterSadola

2013-01-01, 09:56
Toney napisał/a:

Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.



W dzisiejszej telewizji już niczego nie brakuje... zebrali chyba cały syf i pedalstwo jakie się tylko dało...

mi...........dz

2013-01-01, 10:23
Już nacisnąłem 'play' kiedy doczytałem '... w formie rapu' :D

DonSalieri

2013-01-01, 10:41
Teraz tez jest kilku dobrych mlodych aktorow , m.in Bartlomiej Topa ... niestety w dzisiejszych czasach jest polularnosc na zaraz pawia puszcze! cichopki , mroczkow sroczkow , i innych marnych "aktorzyn" za dyche
tez filmy dzisiejsze to durne komedie romantyczne blech! juz o TV nie wspominam gdzie opanowaly takie gnioty jak trudne sprawy przy ktorych nawet M-jak-milosc wydaje sie wybitna produkcja ;P . zastanawiam sie po jaka k***e polsat kreci coraz to nowsze odmiany tych gownianych seriali ?

oj jeszce nie wytrzezwialem sorka za bledy;D

cinoslav

2013-01-01, 11:05
Fajny kawałek, ode mnie też coś o starych dobrych czasach:

Numernabis

2013-01-01, 12:19
Na temat dzisiejszych polskich filmow to nawet nie chce sie wypowiadac. Szczegolnie komedie milosne, sa tak gowniane, ze az sie rzygac chce. Scenografia jest ch*jowa jak tani barszcz, a gra aktorska m foremniak, zj***nego karolaka i tych innych polskich ciotowatych aktorow nie dorasta do piet przedszkolakom na jaselkach. Karolak sie zrobil taka alvaro-gwiazda, ze ch*j, a jest spasiony i brzydki jak pol zulowskiej dupy wyjewajacej sie zza paska ubrudzonych spodni. Nie ukrywam, ze mnie to wk***ia. Sa popularni i owszem ale to nie swiadczy o tym, ze moga sie zachowywac jakby byli na szczycie swiata, a tak sie zachowuja. Graja bez uczucia, bez zaangazowania. Jak ich ogladam to odnosze wrazenie, ze nie graja na tyle dobrze na ile ich stac i podchodza olewatorsko do sprawy a nie tego widz oczekuje, a rezyser im poblaza. Gdybym to ja mial wladze to wypieredolilbym czesc z nich a zostawil tylko tych najlepszych(starszej daty) i rozpoczal polowania na talenty. A gdyby ktos buraczyl i gwiazdozyl to tez bym go wyj***l. Zreszta, jak taki mroczek dzieki tasiemcowi taniej produkcji wbil sie na salony? Zasypali cala kinematografie jakimis gownianymi komediami romantycznymi taniej produkcji, nie wiem o co w tym chodzi, moze chca zmiekczyc Polski butny narod. Wstyd. Dziekuje za uwage.

artiee

2013-01-01, 13:10
Nie gadaj Karolak jest niezły, tylko gra w ch*jowych filmach. Szyc, Karolak i Mecwaldowski, Topa mają talent, niestety filmy w jakich grają są ch*jem śmierdzące.

anonymousm

2013-01-01, 13:14
Nie mylmy tvn-owskiego i polsatowskiego szajsu z polskim kinem. W ostatnich latach było kilka naprawdę wybitnych filmów:
"Róża“ i "Dom zły" Smarzowskiego,
"Obława" Krzyształowicza,
„Rewers“ Lankosza,
„W ciemności“ Holland,
"Essential Killing" Skolimowskiego.

I jak powiedział ten typ mes: Chodźmy do kina na polskie filmy!

snortinCoke

2013-01-01, 13:41
@SkinheadOi Polecam Bisza, spodoba ci sie jego twórczość

YoogiGoogi

2013-01-01, 14:13
z racji, że nie lubię rapu, bo to nie muzyka tylko styl życia, dodam, że telewizji brakuje prawdy. -.-
Dlatego zamiast niej (a nie oglądam jej już parę miesięcy) wybieram sadola :D