18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przypomnienie...

Toney • 2012-12-31, 16:16
Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.




def1

2013-01-01, 15:08
Piwko!
Uwielbiam słuchać tego co się zwie Ten typ mes.
Jego płyty to coś innego niż tylko rap ;)

PsychoDEEF

2013-01-01, 18:56
Ten Typ Mes zawsze na propsie. Jeden z najlepszych na polskiej scenie. Świetne flow, piwko leci! :)

rusofil

2013-01-01, 19:14
Toney napisał/a:

Przypomnienie o tym co się dzieje i czego brakuje w dzisiejszej telewizji... W formie rapu.




Wszystko zj***łeś. Karny ku*as ci za to.

hogg

2013-01-01, 22:50
Nie rozumiem, jak ta murzyńska muzyka zagnieździła i rozpleniła się w całej Polsce.

Vanex

2013-01-01, 23:26
@hogg
Ja tak samo nie wiem jak muzka brudasow rozprzestrzeniła sie w Polsce.

Iperyt

2013-01-02, 10:05
nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.

Nathaniel_Demerest

2013-01-02, 14:38
pawel1q napisał/a:

nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.




I przez takich k***a baranów, potem ludzie w komentarzach próbują sobie skakać do gardeł - z powodu odmiennej preferencji muzycznej.
Idź lepiej k***a do dresów pod blokiem, im to powiedz. Przynajmniej dostaniesz trochę piw za zdjęcie mordy, najpewniej w dziale Hard.

Admin powinien zrobić przepis, dzięki któremu ujdaczy i kretynów, można byłoby banować.

Toney

2013-01-02, 17:52
pawel1q napisał/a:

nie zesrajcie się z tym rapem, w ogóle to powinno być w klopie w odpowiednim dziale bo rzygać mi się chce jak widzę takich pedałów po chemioterapii na głównej.




Hmm powiem ci tak... Nie będe się spinał na ciebie bo pewnie i tak poszedłeś na kolacje wj***ć jakiegoś kota i posłuchać heavy shitu...
Ogólnie to mam wyj***ne na gust muzyczny każdy słucha co mu się podoba ale jak widzę takich matołów którzy piszą takie głupoty to kończy mi się cierpliwość... Nie podoba ci się? Nie dawaj piwa i scrolluj dalej.

ksztodrwysz

2013-01-07, 18:57
Cytat:

Admin powinien zrobić przepis, dzięki któremu ujdaczy i kretynów, można byłoby banować.



Cenzura powiadasz ci sie marzy ?

Polskie kino kuleje celowo.
Im mocniejsza kultura tym mocniejszy naród - a komu to potrzebne ?? Władzy na pewno nie !!
Kto nie popiera władzy do kosza- patrz Rywiński(świetny aktor-cisza o nim), Kukiz...
A najlepszy typ człowieka wdłg panujacych to Bierny Ale Wierny !!!
Karolaki, Muchy i reszta tałatajstwa. Myślicie, że czemu grają pierwszoplanowe ?
Bo w czasie kampanii wspierali jedynie słuszną linię politycznej poprawności. Pi Oł
Na salonach rąsia rąsie myje.
A cenzura już i tak sie cichaczem wkrada...