18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przypadkiem zarobiła 200 000zł

_B...........r_ • 2016-04-21, 19:30
No tak, przypadki się zdarzaja


Shruikan

2016-04-22, 14:14
Bardzo ładnie jej to wyszło.

Haylash

2016-04-22, 15:00
Shruikan napisał/a:

Bardzo ładnie jej to wyszło.


Bardzo ładnie bym ją wyr*chał za karę.

sycoman

2016-04-22, 16:10
a nikt ie pomyślał że sprzedawczyni może być z nimi, pewnię ją zwolnia ale jak takie 200k to na 3 ładny łup

daredevil12

2016-04-23, 02:11
Wiecie co Wam powiem? Przez ostatnie półtorej roku nauczyłem się, że w Polsce albo na wałku albo na farcie. A gdzie ciężka praca, bla, bla, bla? Chodzi o to, że ze tę samą ciężką pracę, posiadaną wiedzę, doświadczenie za granicą ZAWSZE zarobisz więcej. ZAWSZE I ch*j. Myślę, że takie sklepy, jubilerzy są ubezpieczeni pewnie od włamań czy innych negatywnych czynników.

Kradzież jest zawsze nie fair. ALE... Czy na pewno? Przeciętny Kowalski jest robiony w ch*ja na każdym kroku, na każdym, k***a, na każdym. Najzwyklejsi ludzie, Kowalscy po dupie obrywają najwięcej. ZAWSZE. To tu się wpie**ala szarej masie - zrób to, zrób tamto. NAJWAŻNIEJSZE? Płać podatki. Kup teraz jakiś sprzęt elektroniczny znanej marki, żeby Ci nie pie**olnął w niedługim czasie po gwarancji. Teraz urządzeń elektronicznych nie kupuje się na lata. Najwyżej rok, dwa, trzy po gwarancji i nara.

DLATEGO kupujcie sprzęt elektroniczny z ubezpieczeniem od uszkodzeń mechanicznych, z przedłużoną gwarancją, żeby te ch*je, oligarchowie, nie mieli tak super i żebyście WY SKORZYSTALI za to, za co płacicię.

NIE MA NIC W ZŁEGO W OKRADANIU NAJWIĘKSZYCH MAREK I PRZEDSIĘBIORSTW. Z UCZCIWOŚCIĄ I HONOREM w dzisiejszych czaszach jak z bogiem - KAŻDY O TYM SŁYSZAŁ, NIKT NIE WIDZIAŁ.

A Państwo jaki daje przykład? Opłata abonamentu TV do prądu? Bo co? Mam prąd to mam k***a TV?! No i ch*j. I mam pie**olony telewizor, ale nie oglądam tej pie**olonej błazenady tylko odtwarzam filmy i słucham mp3, i co? To też mam płacić do ch*ja?! A jak mam platforme np. n+, na której są te kanały, za którę już ponoszę opłaty w prądzie, a sama n+ płaci za obecność tych kanałów na platformie, to płacę podwójnie, tak?

JEBAĆ POLSKI USTRÓJ. CZEKAM NA DRUGI REJS TUPOLEWA. POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH TRZEŻWO.