18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przymusowe wszczepianie czipów RFID na Filipinach

Hauer88 • 2012-10-09, 21:46


Na Filipinach prowadzona jest kampania wszczepiania czipów RFID w ciała ludzi. Kampania ta prowadzona jest w odległych, zapadłych wsiach i osadach, na tyle odległych, że są nieznane dla szerszej opinii publicznej. Ludzi chwyta się i zatrzymuje na ulicach, dokonuje się, przemocą, wtargnięć do domów i wszczepia się w ciała ludzi czipy RFID.

Na video widać dwóch Filipińczyków z takich osad, którzy składają świadectwo dotyczące tego faktu, opisują ten czip (o rozmiarze ziarnka ryżu) i mówią także o tym, że u zaczopowanych ludzi jest coś takiego w rodzaju tatuażu na czole w kształcie trzech szóstek.

Mówią także o tym, że zaczopowani ludzie tracą swoją wolę i stają się całkowicie sterowalni (bezwolni) i zależni od „panów” (właścicieli). Z tego powodu, próbując uniknąć implantacji czipów, uciekali w góry ukrywając się tam. W ogóle to mamy już czasy apokaliptyczne i widzimy spełnianie się proroctw duchownych ludzi, zwłaszcza o „przymusowym wszczepianiu czipów” mówił starzec Nikołaj Rogozin. Na razie te technologie są testowane i wypróbowywane na niewielkich grupach ludzi ale sądzę, że bardzo szybko my wszyscy będziemy musieli z tym się zmierzyć.

.3lite

2012-10-11, 23:33
@szponiasty

Niesamowity pro programisto to ile wreszcie zarabiasz?

kmieciuz

2012-10-11, 23:38
szponiasty napisał/a:



To się nazarabiasz jak niedługo banki i instytucje finansowe padną :D I nie - to nie ja, nie interesują mnie szmaty z dużym przebiegiem ;)



Niedługo banki padną? Instytucje finansowe? A co ja mam z nimi wspólnego?

Poza tym widać, że swoim informatycznym rozumkiem ogarniasz co najwyżej dwa lata historii wstecz. Banki upadały, instytucje też i wszystko wracało do normy. Kolejny wyjątkowy, który myśli, że żyje w wyjątkowych czasach.

W sumie czytając o szmatach z dużym przebiegłem pomyślałem o twojej matce, ale w sumie taka argumentacja jest zbyt banalna. Poza tym przebieg nie przebieg - kto wybrzydza - ten nie r*cha. A w szczególności wśród informatyków.

szponiasty

2012-10-12, 00:07
kmieciuz napisał/a:



Niedługo banki padną? Instytucje finansowe? A co ja mam z nimi wspólnego?

Poza tym widać, że swoim informatycznym rozumkiem ogarniasz co najwyżej dwa lata historii wstecz. Banki upadały, instytucje też i wszystko wracało do normy. Kolejny wyjątkowy, który myśli, że żyje w wyjątkowych czasach.

W sumie czytając o szmatach z dużym przebiegłem pomyślałem o twojej matce, ale w sumie taka argumentacja jest zbyt banalna. Poza tym przebieg nie przebieg - kto wybrzydza - ten nie r*cha. A w szczególności wśród informatyków.



Gdybym wybiegał dwa lata wstecz, to tak jakbym patrząc w dane wybiegał 200 rekordów wstecz spośród 5000000. To ty ze swoim móżdżkiem potrafisz latać od wyborów do wyborów i pamiętasz co najwyżej okres między ostatnimi wyborami do dzisiaj. Banki upadały, kryzysy przychodziły, cyklicznie. Po nich były wojny światowe. A pożyteczni idioci jak ty dalej głosują i wierzą w swoich panów, myśląc że to "niewidzialna ręka rynku" sprawiła te upadki (Bóg? :mrgreen: ). I oddają im swoją przyszłość. "Demokracja". Demokracja korporacyjna i bankowa. Doucz się idioto. Liźnij trochę makroekonomii. Zobacz jak wygląda cykl życia pieniądza. Ale tego twój móżdżek może nie ogarnąć. Bo jak to tak, że pieniądz powstaje z powietrza, za pomocą kredytu bankowego, z dołączonym procentem?! No jak to tak?! Oszukują nas? Nie możliwe! Banki i rządy nigdy nie oszukują. To ostoja demokracji i sprawiedliwości. Naiwny idioto... :D

Wyzywaj mnie i informatyków, programistów ile chcesz. Wiedz jedno: system opiera się na nas i my możemy z nim zrobić co chcemy. I zrobimy. Właściwie to już zrobiliśmy...



Niby taki stary i tak dużo zarabia (na jeździe na czyimś grzbiecie - pan wielki biznesmen utrzymujący się ze ściągania wirtualnych "długów") a argumentacja gimbusiarska. Zniżę się raz do twojego poziomu: twoja stara klaszcze u rubika :D

.3lite napisał/a:

@szponiasty

Niesamowity pro programisto to ile wreszcie zarabiasz?



Douczyłeś się już? Czy nadal RFID w twoim świecie ma zasięg 20cm?