18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapana na gorącym uczynku...

Halman • 2023-07-08, 01:12

azjatycki turysta pacyfikuje cygańską złodziejkę we włoszech..

0dbytBiskupa

2023-07-08, 01:15
Dziwne, że nikt mu nie wpie**olił, Cyganie zwykle działają w grupach.

Adae

2023-07-08, 01:46
0dbytBiskupa napisał/a:

Dziwne, że nikt mu nie wpie**olił, Cyganie zwykle działają w grupach.

Tak ci wmowily jakies c**y zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie c**y.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.


SraliBaby_W_Rowie

2023-07-08, 03:27
Adae napisał/a:

Tak ci wmowily jakies c**y zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie c**y.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.



To ty chyba z cyganami w Polsce nie miałeś styczności, z partyzanta taki u nas dostałby w czapę i sekunda pusto

Dupaky

2023-07-08, 03:56
W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku

35i

2023-07-08, 05:16
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Takie rzeczy powinno się wykonywać z urzędu, publicznie.

Cipczan

2023-07-08, 06:30
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Na tym samym czymś, bo ch*j wie co to jest, powinni rozgnieść Ci ten pusty łeb!
j***ny analny fabeta.

żmij

2023-07-08, 07:18
Cipczan napisał/a:

Na tym samym czymś, bo ch*j wie co to jest, powinni rozgnieść Ci ten pusty łeb!
j***ny analny fabeta.


Taki kawał był, o milicjancie/policjancie, który opisuje sytuację po śmiertelnym potrąceniu pieszego:


Noga na krawęrz...
Noga na krawenrz
Noga na krawenż...
A ch*j (jeb z kopa), noga na jezdni.

kwaite09

2023-07-08, 09:15
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



k***a!!! Na czym??

Budrys2000

2023-07-08, 09:44
35i napisał/a:

Takie rzeczy powinno się wykonywać z urzędu, publicznie.



I jeszcze brać na to dotacje z UE w ramach programu "Kapitał ludzki".

;-)

habiTEK

2023-07-08, 10:58
Złodziejce 5 kopów na ryj za darcie pidy kolejne 10, a tej obrończyni co leci ratować to 25 kopów na ryj.
Nie wie o co chodzi i się wtrąca.

SkoPio1

2023-07-08, 11:12
Adae napisał/a:

cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu



Pokaż no to palcem takiego.
Że Cygan, ale człowiek...

spoiler


Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



Niemożliwe.
Ani nie istnieją lata dziewięćdziesiąttych, ani nie istnieją krawENżniki.
;>

420710247365

2023-07-08, 11:37
0dbytBiskupa napisał/a:

12



Przecież widać jak druga cyganka przybiega ją wyrwać z rąk opresora. 0:23 - charakterystyczne farbowanie włosów na blond, +10 do kamuflażu, ale -5 za odrosty

BambiPMT

2023-07-08, 13:44
Adae napisał/a:

Tak ci wmowily jakies c**y zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie c**y.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.



No to chyba ty z p*zdami przystajesz. Zawsze chłopy pilnują i wcale nie są takie chude i kaprawe. Do 10 minut jest odsiecz.
Za darmo od cyganów dostajesz fanty bo się ciebie boją? Powiem tak. Kiła to nie jest fajny fant.