18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapana na gorącym uczynku...

Halman • 2023-07-08, 01:12

azjatycki turysta pacyfikuje cygańską złodziejkę we włoszech..

Bul_od_bytu

2023-07-08, 14:04
Cygańska ambasada już wystosowała protest


Wojtek76

2023-07-08, 15:16
Dupaky napisał/a:

W latach 90tych widziałem na własne oczy jak typ polamal kieszonkowcowi rękę na krawenzniku



kieszonkowiec, którego dorwałem w tam tych latach miał więcej szczęścia, bo
podduszając go, oddałem straży miejskiej,
nie wiem co było dalej, ale pewnie ch*j zrobili

0dbytBiskupa

2023-07-08, 15:25
Adae napisał/a:

Tak ci wmowily jakies c**y zebys bal sie bronic. Raz, ze nie w grupach, dwa nawet jesli to cyganie to gigantyczne, wyglodzone, slabe fizycznie c**y.
Jak bedziesz do cyganskich zlodziei (nie wszystkich cyganow, znam wielu cyganskich prawilniakow ktorzy chca udowodnic, ze cygan tez moze byc czlowiekiem przy odpowiednim wychowaniu) traktowal jak podludzi to beda sie ciebie bali i czasami za darmoszke jakies fanty od nich zgarniesz.


Niezłe wirtualne kozaki tu siedzą, jak widzę. Każdy mocny w internecie, taki kozak-online.
Cyganie oj***li mi kiedyś auto, nie był to jeden na pewno. Zorganizowana akcja. Miałem sprawę w pewnej instytucji i czekałem na swoją kolej, a w pewnym momencie stanęła koło mnie Cyganka i gapiła się w telewizor. Myślałem, ki ch*j? Portfel bezpieczny, innych nie widać, tłoku nie robią? Postała tak 5 minut i poszła. Gdy wyszedłem na parking zrozumiałem, że stała na czatach. Szyba rozj***na, fanty ukradzione. To nie było w Polsce, ale co za różnica.
Później słyszałem, że w tej samej okolicy, w podobnej sytuacji jakiś gostek dostał kosą bo wybiegł, przyłapał sk***ysynów w trakcie i się rzucał.
Więc z Cyganami może być nieciekawie, wyobraźcie to sobie.

mazga50

2023-07-08, 19:41
kwaite09 napisał/a:

k***a!!! Na czym??



To komuna prawie, to nie wiadomo co oni tam kładli.

Cymesowy

2023-07-08, 21:29
Attenzione pickpocket!!!! borseggiatrici !!! :-D :-D

Adae

2023-07-08, 22:43
Bambrych napisał/a:

No to chyba ty z p*zdami przystajesz. Zawsze chłopy pilnują i wcale nie są takie chude i kaprawe. Do 10 minut jest odsiecz.
Za darmo od cyganów dostajesz fanty bo się ciebie boją? Powiem tak. Kiła to nie jest fajny fant.





:lol:

Nie uwierzysz ale sa miejsca w Polsce nie zdominowane przez cipeuszy. Zapraszam na polnocny zachod i znajdz panoszacych sie cyganow

:lol:

Co prawda jak wyczuja lamusa na nielokalnych tablicach to moga byc odwazniejsi.

Mindfuck

2023-07-09, 01:47
0dbytBiskupa napisał/a:

Niezłe wirtualne kozaki tu siedzą, jak widzę. Każdy mocny w internecie, taki kozak-online.
Cyganie oj***li mi kiedyś auto, nie był to jeden na pewno. Zorganizowana akcja. Miałem sprawę w pewnej instytucji i czekałem na swoją kolej, a w pewnym momencie stanęła koło mnie Cyganka i gapiła się w telewizor. Myślałem, ki ch*j? Portfel bezpieczny, innych nie widać, tłoku nie robią? Postała tak 5 minut i poszła. Gdy wyszedłem na parking zrozumiałem, że stała na czatach. Szyba rozj***na, fanty ukradzione. To nie było w Polsce, ale co za różnica.
Później słyszałem, że w tej samej okolicy, w podobnej sytuacji jakiś gostek dostał kosą bo wybiegł, przyłapał sk***ysynów w trakcie i się rzucał.
Więc z Cyganami może być nieciekawie, wyobraźcie to sobie.



Ja znowu na widok tych moresów j***nych zmierzających w moją stronę na parkingu pod castoramą czy innym pie**olniku od razu z daleka krzycze "nawet k***o nie podchodź"
Potem myślę czy mi ch*j auta nie rozjebie, ale jeszcze o dziwo nie rozj***li

baksz

2023-07-09, 14:15
Że też nie brzydził się tego dotknąć.

Nocturno

2023-07-11, 23:40
Zamknąć ich, k***a, w getcie, postawić śmietnik na środku, żeby mieli w czym grzebać i ch*j z nimi. Tak mówił mój kumpel. Ja uważam tak: oddać brudom tabory i niech sp***alają z zakazem wjazdu do kraju.

Tak, są normalni cyganie, ale to PROMIL, k***a. Swego czasu robiłem w kantynie w pierdlu i przyszła raz rodzinka do jednego osadzonego śniadego księcia. Miały podpisać papiery, że kupiły mu jakieś fajki i inne gówno.
Żona nie potrafiła się podpisać. Córka tego debila nie potrafiła się podpisać. Jego matka też, nawet drukowanymi, a była już stara. Rozumiecie to, k***a? Trzy pokolenia analfabetów stracone, a potem wchodzę na jakieś grupki i czytam, że wystarczy do nich wyciągnąć dłoń i się zasymilują. Zesrają, a nie zasymilują.

I tak, dokładnie. To ja dałem ci 666 piwo. Ave.