18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapali go z 6-latką...

Jesse.Pinkman • 2022-03-06, 21:33
...więc nie było litości. Matka też włączyła się w wymierzanie sprawiedliwości.

Arathnmor

2022-03-06, 21:37
Prostowanie kręgosłupa moralnego.

Jesse.Pinkman

2022-03-06, 21:40
Arathnmor napisał/a:

Prostowanie kręgosłupa moralnego.


Takiego to pewnie nigdy nie naprostują - wypuszczą to bydle poleci szukać następnej ofiary.

Arathnmor

2022-03-06, 21:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Takiego to pewnie nigdy nie naprostują - wypuszczą to bydle poleci szukać następnej ofiary.



Trzeba liczyć że operacja się udała. A że pacjent zmarł.. :P

Znawca_Cipek

2022-03-06, 22:08
Chyba na grze w chinczyka. Inaczej nie umiem wytlumaczyc tego masażyku.

martika

2022-03-06, 23:31
No i to jest kara a nie wygodna cela z tv i 3 darmowe posiłki

Dzisiaj

2022-03-06, 23:34
Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.

Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby sk***iel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym ch*ja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...

sard

2022-03-06, 23:47
Każdemu takiemu trzeba ku*asa wraz z jądrami na cegłę i drugą w to pie**olnąć - nie będzie sprzętu, ochota opadnie.

Rozchędażacz

2022-03-07, 00:46
Dzisiaj napisał/a:

Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.
Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby sk***iel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym ch*ja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...



Tak szczerze mówiąc to byś się zesrał. Nie obudziłby się w tobie morderca z zimą w krwią. A jeśli tak, to znaczy, że w głębi siebie już nim byłeś.

Halik

2022-03-07, 01:26
martika napisał/a:

No i to jest kara a nie wygodna cela z tv i 3 darmowe posiłki



W brazylijskim wiezieniu to raczej 1 posiłek wpie**ol 3 razy dziennie od wspólwieżniów

:mrgreen:

keisats

2022-03-07, 05:30
zbyt delikatni.

grexik

2022-03-07, 05:43
Takiego gnoja to powinni po jajach ta deska lać ... Co by mu z jaj miazgę zrobić .

brylant1412

2022-03-07, 06:02
matka widać że szła na zakupy bo portfel trzyma

19_91

2022-03-07, 06:42
Skopać jak ścierwo, przeciągnąć za autem powiesić i podpalić