18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyłapali go z 6-latką...

Jesse.Pinkman • 2022-03-06, 21:33
...więc nie było litości. Matka też włączyła się w wymierzanie sprawiedliwości.

Szataniekogut

2022-03-07, 08:24
Ciekawe czy Ta Gówniara też dostała takie srogie Wpie**ol...
W końcu to ona go sprowokowała

szejset66

2022-03-07, 08:40
Abp Michalik o pedofilii: Dziecko lgnie, drugiego człowieka wciąga

DoublePop

2022-03-07, 09:58
Nie było grubszej deski? :/

htp

2022-03-07, 13:06
szejset66 napisał/a:

Abp Michalik o pedofilii: Dziecko lgnie, drugiego człowieka wciąga



Tylko u nas nie ma tradycji deskoterapii. Chyba, że na sztachetoterapia zabawie wiejskiej - ale tam Apb nie chodzi.

kris1978

2022-03-07, 13:09
Halik napisał/a:

W brazylijskim wiezieniu to raczej 1 posiłek wpie**ol 3 razy dziennie od wspólwieżniów



Zapomniałeś jeszcze o codziennej dawce seksu


:mrgreen:

Hentai666

2022-03-07, 13:19
Czemu takim k***ą nie odetną po prostu rąk???

Silverface

2022-03-07, 17:39
Gościa do wora, wór do jeziora i niema potwora.

Kolo_taki

2022-03-07, 21:31
Ej , ej , ej, mam nadzieję że to się tak nie skończyło. Gdzie dalszy ciąg filmu gdzie gościowi upie**alają łeb przy samej dupie ??

bamboocha

2022-03-07, 22:23
Rozchędażacz napisał/a:

Tak szczerze mówiąc to byś się zesrał. Nie obudziłby się w tobie morderca z zimą w krwią. A jeśli tak, to znaczy, że w głębi siebie już nim byłeś.



Nie masz dzieci/dziecka co? Bo pie**olisz farmazony, w dupie miałbym czy mnie posadzą na krzesło czy dadzą szpryce, nie odpaliłbym k***y na raz. Trzymałbym w ziemiance piwnicy ch*j wie gdzie ale nie od razu by k***a zdechła.

Pofkeeeee

2022-03-08, 21:06
k***a masaż darmowy mu robią a ten kwiczy

Joseph_Fritzl

2022-03-08, 21:36
Dzisiaj napisał/a:

Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.
Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby sk***iel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym ch*ja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...



Co Ty k***a chcesz?

Dzisiaj napisał/a:

Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.
Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby sk***iel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym ch*ja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...



Co Ty k***a chcesz ode mnie?

Dzisiaj

2022-03-08, 22:31
Rozchędażacz napisał/a:

Tak szczerze mówiąc to byś się zesrał. Nie obudziłby się w tobie morderca z zimą w krwią. A jeśli tak, to znaczy, że w głębi siebie już nim byłeś.



mylisz sie... jaki morderca? przeciez napisalem, ze koles by zyl. Umarlby ze starosci. Pewnie bym go nawet kiedys wypuscil. Wypuscilbym moze wtedy jakby oszalał lub przywyklby do tortur na tyle, ze bol cielesny przestalby go ruszac. Stary - co to robili japonczycy podczas wojny to ch*j. Oni robili to w jakims celu badawczym. Ja bym sie nie zastanawial nad jakimis porzytecznymi aspektami mojej "pracy" Ja bym studiowal podreczniki medyczne, przygotowalbym antybiotyki, apteczki i widzialbym jak uratowac nieboraka :) Wiedzialbym wszystko o zakazeniach, spesie... co podac w razie tego czy tamtego. Ja bym go chcial utrzymac przy zyciu tak dlugo ile sie da. Karmilbym go dozylnie w razie potrzeby, mył, doglądał ran... bandażowal itd. Koles opuszczajac moje sanatorium zapewne nikomu by nie powiedzial co sie stalo - nie mialby jezyka... nie napisalby na papierze - bez rak ciezko pisac. Nawet galkami ocznymi by nic nie wskazal - bez galek ocznych ciezko nimi ruszac. Nie, nie zesralbym sie. Zabic bym nie zabil - za szybka kara i szczerze - nie wiem czy potrafilbym odebrac komus zycie.

Rotberg

2022-03-09, 14:05
Ścierwo calową gazrurką prosto w czachę i delektować się bryzgającą krwią i fragmentami mózgu. Powtórzyć aż do uzyskania jednolitej krwistej masy. Szczury, sępy i bezpańskie psy bd zadowolone. Ew zamówić śmieciarkę na koszt rodziny tego sk***ysyna. Elo mordeczki z fartem :evil:

Laci

2022-03-13, 09:54
I tak go łagodnie napieprzali, zamiast z całej siły tłuc żeby kolana zginały się w drugą stronę i na koniec przetrącić kręgosłup to oni się z nim jak z jajkiem obchodzą.

to...........10

2022-03-25, 00:08
Dzisiaj napisał/a:

Majac okazje dorwac pedofila, w szczegolnosci takiego, ktory wykorzystal kilkumiesieczne dziecko - mysle, ze jakbym nie poniosl konsekwencji prawnych, to potrafilbym wymierzyc taka kare, ze filmy z serii "Piła" bylyby niczym dobranocka dla maluszkow puszczana w celu uspokojenia przed snem. Teksanska masakra pila mechaniczna polaczona z filmami typu "zły zaręt" to nic w porownaniu z tym co bym zrobil takiemu typowi.
Wiem, ze nigdy to sie nie wydarzy i nie bede w takiej sytuacji... mam nadzieje. Jakby sk***iel skrzywdzil moje dzieci - nie zabilbym, trzymalbym ch*ja gdzie w piwnicy niczym Josef Fritzel (czy jak mu tam) a w dzwiekoszczelnej piwnycy cierpialby takie meczarnie, ze sam błagałby o smierc. Po malej sesji tortur wracalbym z usmiechem do zony i z czystym sumieniem jadłbym obiadek...



No, chyba, że ten pedofil miałby sutannę. Wtedy włączyłyby się wpojone zachowania i trzeba by paść na kolana i się łasić :D