18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjechali na awanturę bez zabawek

Jesse.Pinkman • 2021-09-15, 19:19
Okazało się, że ci drudzy byli lepiej przygotowani. Według opisu chińczyk w obronie swojego przyjaciela śmiertelnie dźgnął napastnika.

Pan_Cernik

2021-09-16, 08:39
zwierzak30 napisał/a:

...wyj***nia paru zębów dla kundla...



Lubuskie?


FeeGiee

2021-09-16, 09:26
JaTylkonaChwile napisał/a:

pie**olone scierwo - jak ja k***a nienawidze podludzi poslugujacych sie nozem podczas bojki :/ k***y najgorszego sortu...
z innej beczki :
chyba kazdy widzial, slyszal, ze milicja "udaremnila ustawke kiboli" zatrzymano w ch*j kiboli, calkiem przypadkowo byla tam ekipa telewizyjna i sfilmowala wszystko. Milicjanci znalezli noze, maczety, siekiery, tasaki a w jednym przypadku nawet pie**olony widelec.
Na zalaczonym obrazku widac jak koncza sie zabawy nozem.
Pytanie : czy polscy kibole to takie zjeby, ze od 30 lat nie potrafili zrobic ustawki z "narzedziami" i za kazdym razem przechwytywala ich milicja?
Czy polscy kibole to takie ślepe niedoroby, ktore na ustawce machaja siekierami, widłami i trójzębami tak, ze nikt nie schodzi z tego świata? Przeciez powinno być słośno o ustawce w ktorej odcieto 2 głowy, wypruto flaki, odrąbano 2 nogi i 4 ręce, znaleziono 7 osob martwych, a do szpitala trafilo 15 z ranami kłótymi, szarpanymi itd. Moze poprostu za kazdym razem to ustawka ale milicjantow - by pokazac spoleczenstwu, ze kibole to zjeby?
Niech ktos mnie oświeci o co chodzi w tych ustawkach na sprzęty



samoobrona - mówi to tobie coś?

airwalk

2021-09-16, 09:59
Ustawione gówno...

dadar123

2021-09-16, 10:25
Smoger napisał/a:

Ej tylko mnie wk***ia że żaden z was nie widzi że chłop który jest ze swoim ziomkiem na bilardzie właśnie kosuje swojego koleżke a nie napastników, a nastepnie napastnicy rzucają sie na "koleżke" z nożem?



Masz coś ze wzrokiem?

Rick_Sanchez

2021-09-16, 19:12
Jak znam życie to pewnie laska coś nagadała, że ten zaatakowany to powiedział, że jest brzydka czy inne gówno i się dwa chłopaczki nakręciły. Szkoda tylko tego kolegi, bo niepotrzebnie dźgał i teraz będzie miał problem.

dadar123 napisał/a:

Masz coś ze wzrokiem?



Nie, to po prostu Azjaci i każdy do siebie podobny.