18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjechali na awanturę bez zabawek

Jesse.Pinkman • 2021-09-15, 19:19
Okazało się, że ci drudzy byli lepiej przygotowani. Według opisu chińczyk w obronie swojego przyjaciela śmiertelnie dźgnął napastnika.

~DMT

2021-09-15, 19:28
Mógł normalnie , po ludzku, im wpie**olić tym kijem zanim jeszcze podeszli, to nie... :nie_znaju:

robsonx79

2021-09-15, 19:32
Od razu widać białorycerzy nakręconych przez laskę.

Jesse.Pinkman

2021-09-15, 19:36
DMT napisał/a:

Mógł normalnie , po ludzku, im wpie**olić tym kijem zanim jeszcze podeszli, to nie...


Wolał dla pewności spuścić z niego trochę krwi.

~DMT

2021-09-15, 19:53
Jesse.Pinkman napisał/a:

Wolał dla pewności spuścić z niego trochę krwi.



Przy okazji, jakieś 5475 kartek z kalendarza...

ra0mir

2021-09-15, 20:10
Moja wiara w ten portal wisi na włosku...
Powiedzcie, że trollujecie...
Chyba nie wierzycie w to słabo ustawione gówno?

JaTylkonaChwile

2021-09-15, 20:59
pie**olone scierwo - jak ja k***a nienawidze podludzi poslugujacych sie nozem podczas bojki :/ k***y najgorszego sortu...

z innej beczki :

chyba kazdy widzial, slyszal, ze milicja "udaremnila ustawke kiboli" zatrzymano w ch*j kiboli, calkiem przypadkowo byla tam ekipa telewizyjna i sfilmowala wszystko. Milicjanci znalezli noze, maczety, siekiery, tasaki a w jednym przypadku nawet pie**olony widelec.

Na zalaczonym obrazku widac jak koncza sie zabawy nozem.
Pytanie : czy polscy kibole to takie zjeby, ze od 30 lat nie potrafili zrobic ustawki z "narzedziami" i za kazdym razem przechwytywala ich milicja?
Czy polscy kibole to takie ślepe niedoroby, ktore na ustawce machaja siekierami, widłami i trójzębami tak, ze nikt nie schodzi z tego świata? Przeciez powinno być słośno o ustawce w ktorej odcieto 2 głowy, wypruto flaki, odrąbano 2 nogi i 4 ręce, znaleziono 7 osob martwych, a do szpitala trafilo 15 z ranami kłótymi, szarpanymi itd. Moze poprostu za kazdym razem to ustawka ale milicjantow - by pokazac spoleczenstwu, ze kibole to zjeby?

Niech ktos mnie oświeci o co chodzi w tych ustawkach na sprzęty :)


~DMT

2021-09-15, 21:07
JaTylkonaChwile, w dużym skrócie: Im mniej żołnierzy, tym mniej wygodnie się leży... 8-)

jawox

2021-09-15, 21:52
A mógł wyciągnąć lewarek :P

Barnellini

2021-09-15, 22:49
ra0mir napisał/a:

Moja wiara w ten portal wisi na włosku...
Powiedzcie, że trollujecie...
Chyba nie wierzycie w to słabo ustawione gówno?



W rzeczy samej- raczej fake. Też mi się wydaje co najmniej podejrzane, że ten co niby umarł przestał się ruszać w mgnieniu oka po ciosie nożem. Przecież to nie jest kulka w łeb, zeby od razu odcinało prąd. Poza tym te potężne sierpowe i piorunujące ciosy ;)

No i żółtki lubują się w takich teatrzykach.

zwierzak30

2021-09-15, 23:09
@JaTylkonaChwile
Co do ustawek to nie pomogę,bo się nie znam.
Ale co do "sprzętu",to w moim przypadku jest to nóż. :)
Od około 11-12 roku życia mam zawsze w kieszeni nóż.Kiedyś scyzoryk do robienia proc,łuków,strzał ,gry podwórkowe itp.Potem jakieś butterfly-e dla zabawy,popisów zręczności.Aż do momenty aż w obcym mieście przydał się do skutecznego odstraszenia właśnie kiboli.Powiedziałem z nożem w ręku,że jeśli mi chcą naj***ć,to niech liczą się że zabiorę któregoś z nich do św,Piotra.Poleciała jakaś butelka,kilka wyzwisk i epitetów.Ale straszak zadziałał.
Pewnie "pomyśleli" że jakiś pie**olnięty psychol i se odpuścili.Potem wojsko i zapoznanie się z nożami bojowymi,profesjonalny trening z technik z użyciem "sprzętu". No i do tej pory zawsze,ale to zawsze noszę nóż w kieszeni.Ostatnio karambit przydał się do wyj***nia paru zębów dla kundla,bo chciał uj***ć żonęmojąjedynąkochaną w nogę. :) A że kundli nie lubię,byłem już przygotowany żeby mu ożenić w żeberka,ale se odpuścił z piskiem.
Także tego. Pamiętaj.Jeśli jesteś dojrzały emocjonalnie,to nóż może być twoim przyjacielem.
Lepiej go mieć jak nie mieć. :-D
Pozdrawiam.

kuzano

2021-09-15, 23:14

Pytanie : czy polscy kibole to takie zjeby, ze od 30 lat nie potrafili zrobic ustawki z "narzedziami" i za kazdym razem przechwytywala ich milicja?
Czy polscy kibole to takie ślepe niedoroby, ktore na ustawce machaja siekierami, widłami i trójzębami tak, ze nikt nie schodzi z tego świata? Przeciez powinno być słośno o ustawce w ktorej odcieto 2 głowy, wypruto flaki, odrąbano 2 nogi i 4 ręce, znaleziono 7 osob martwych, a do szpitala trafilo 15 z ranami kłótymi, szarpanymi itd. Moze poprostu za kazdym razem to ustawka ale milicjantow - by pokazac spoleczenstwu, ze kibole to zjeby?
Niech ktos mnie oświeci o co chodzi w tych ustawkach na sprzęty[/quote]

Odpowiem ci na twoje pytania.
Tak to zjeby, bo zazwyczaj wystarczyło przycisnąć jakiegoś ćpunka kablarza czy koksa pedałka i postraszyć cwe*eniem w celi by dowiedzieć się kiedy co gdzie i jak.
Tak milicja to też zjeby i jak robili ustawkę podszywając się pod kiboli to nigdy nie udało im się nawzajem odj***ć :amused:

Tomecki83

2021-09-16, 00:10
robsonx79 napisał/a:

Od razu widać białorycerzy nakręconych przez laskę.



I tradycyjnie k***ie nic się nie stało, a nakręcone rycerzyki posprzątane

ra0mir

2021-09-16, 00:25
Tomecki83 napisał/a:

I tradycyjnie k***ie nic się nie stało, a nakręcone rycerzyki posprzątane



Nakręcony to jesteś ty zjebie na tego fejka. Ja pie**ole...
Po takim gównie zaczynam rozumieć jak łatwo jest sterować społeczeństwem...

Smoger

2021-09-16, 04:21
Ej tylko mnie wk***ia że żaden z was nie widzi że chłop który jest ze swoim ziomkiem na bilardzie właśnie kosuje swojego koleżke a nie napastników, a nastepnie napastnicy rzucają sie na "koleżke" z nożem?