18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjacielski piesio ..

~McSadol • 2021-12-20, 20:55
.. tą kurewską rasę psów powinno się wytępić ..


Ay...........ya

2021-12-21, 17:59
Sp33CH2k napisał/a:

Pamiętam kiedyś jak mieliśmy jeszcze swój las ,to zawsze przed zimą z ojcem jechaliśmy ciągnikiem po drewno na zimę i jednego roku , gdy cięliśmy już na metry ścięte drzewo ojciec kawałek ode mnie wycinał krzaki , i nagle coś mnie uj***ło w piszczel , jakiś j***ny bezpański owczarek niemiecki albo coś podobnego , ojczulek przybiegł szybko i jakoś piłą spalinową go smyrnał że pies kawałek pies odszedł i zdechł , piszczel miałem szytą i jeszcze jakieś zakażenie się wdarło i z 2 tygodnie w szpitalu wylądowałem. Więc jestem za tym żeby każdego bezpańskiego psa przerabiać na karme dla kotów

Nie tylko bezpańskiego, ale każdego biegającego luzem - chce jakiś pojeb mieć wielkiego psa? To albo go k***a na smyczy prowadza, albo założy kaganiec, albo puszcza na swoim ogrodzonym podwórku, a nie po ulicy czy lasach i jeszcze mają h*je czelność głupio się uśmiechać z tekstem "nie gryzie".

Clairvoyant

2021-12-21, 21:05
Pieskowi i właścicielowi łeb ukręcić, następnie przerobić na paszę. Z chęcią bym takiemu agresywnemu pieskowi odebrał marne życie.

ellsworth

2021-12-21, 21:40
Pomyślcie, np. w naszym kraju NIE MA zwierzęcia, które byłoby bardziej agresywne w stosunku do człowieka niż te j***ne psy! Znajdziecie jakieś? Na pewno nie. Wilki, rysie, kuny, nawet niedźwiedzie starają się za wszelką cenę unikać konfrontacji z człowiekiem, schodzić mu z drogi i atakują tylko w ostateczności, a te pie**olone pchlarze swobodnie sobie atakują. Nic nie mam do psów jako takich, ale KAŻDY, absolutnie KAŻDY pies, który otworzy swą pie**oloną gębę, obnaży swe j***ne kły w kierunku człowieka, powinien być EKSTERMINOWANY.

Pitok

2021-12-21, 21:47
Zapiąć trójkąt i kundla przydusić. Jak już odpłynie, to rzuci go na ziemię i poskakać po głowie aż zdechnie to gówno.

kilof11

2021-12-22, 01:02
Z kurewskiej rasy to ty się ch*jozo wywodzisz, mam takiego psa 11 lat i nigdy nawet nie warknął na nikogo, także zanim położysz te przecwe*one palce ba klawiaturze upewnij się że są podłączone do mózgu.

Suspens

2021-12-22, 02:12
Ścierworasa dla ścierwoludzi. Rzucił się na najmniejszą i bezbronną.

Stacha

2021-12-22, 08:49
kolega co się wypowiada o tej rasie nie ma pojęcia o czym mówi. nie zna się a się wypowiada. (pie**oli kocopoly) jedyna rasa która powinno się wytępić są ludzie. I tak jak człowiek raczej nie rodzi się od razu pojebem tylko wpływ innych kształtuje potem jego psychikę chora, tak samo z psami. z każdego psa można zrobić patusa. tylko tą rasę w szczególności upodobali sobie popie**olency... jak już kogoś masz tępić to ich... a nie sory, pewnie jesteś zajęty waleniem konia w swojej samotni.

mit2

2021-12-22, 22:27
Stacha napisał/a:

jedyna rasa która powinno się wytępić są ludzie


Skoro tak myślisz, to zacznij od siebie.

Wkurwiony_Zygfryd

2021-12-23, 20:53
wszystkie te rasy psów z świńską mordą powinno się zaj***ć.

Zodiak84

2021-12-27, 19:44
Kurewscy to sa ludzie którzy bronią tych psów już jeden pisał taki komentarz a teraz sam w bagnie siedzi znam osobiście to jak jazda po pijaku albo się uda albo nie bo Pies to nie czlowoek a nawet nie małpa w cyrku