18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjacielski piesio ..

~McSadol • 2021-12-20, 20:55
.. tą kurewską rasę psów powinno się wytępić ..


cz...........ek

2021-12-20, 23:21
Marytzaa napisał/a:

Wiadomo co z dziewczynka?


Postanowiła, że jak dorośnie zostanie hyclem

lesku73

2021-12-20, 23:37
Dlatego ja zawsze noszę przy sobie gaz strumień i nóż sprężynowy, pieseł już by był zadziabany i jak bym trafił to i zagazowany, nie mam litości dla takich pchlarzy.

vass

2021-12-21, 00:11
Najlepsi są właściciele którzy puszczają psa luzem i z daleka wołają do mnie, proszę się nie bać on nie gryzie. A mnie to ch*j obchodzi czy gryzie, czy nie. Od razu gaz po oczach i soczysty kop w dupę. Nie mam zamiaru sprawdzać czy gryzie, czy nie.

Sp33CH2k

2021-12-21, 00:12
Pamiętam kiedyś jak mieliśmy jeszcze swój las ,to zawsze przed zimą z ojcem jechaliśmy ciągnikiem po drewno na zimę i jednego roku , gdy cięliśmy już na metry ścięte drzewo ojciec kawałek ode mnie wycinał krzaki , i nagle coś mnie uj***ło w piszczel , jakiś j***ny bezpański owczarek niemiecki albo coś podobnego , ojczulek przybiegł szybko i jakoś piłą spalinową go smyrnał że pies kawałek pies odszedł i zdechł , piszczel miałem szytą i jeszcze jakieś zakażenie się wdarło i z 2 tygodnie w szpitalu wylądowałem. Więc jestem za tym żeby każdego bezpańskiego psa przerabiać na karme dla kotów

Kawior124

2021-12-21, 00:37
Tylko jak w takiej sytuacji się bronić skoro to kurestwo nie chce puścić? Skopać jajca? Zacząć dusić? Zajebac w nos?(to słyszałem ze działa) czy może palec w oko? Serio mnie to interesuje więc jak macie jakieś rady to się podzielcie :-/

sothis

2021-12-21, 00:42
radek225 napisał/a:

To jest teoria, a w praktyce nadgorliwy prokurator będzie tak długo naciskał sąd na posadzenie Ciebie do mamra, że Cie w końcu wsadzi za kraty. W teorii gość, co na Sokratesa w Warszawie za morderstwo faceta z Włocławka na pasach miał iść na 25 lat do ciupy. W praktyce dostał 7 lat odsiadki, wyjdzie po 3 za dobre sprawowanie. Chory kraj. Za wydrukowanie pieniędzy na drukarce dostaniesz 25 lat odsiadki, za morderstwo jadąc w zabudowanym 140km/h pójdziesz w pasiaki na 7 lat. Niejedna osoba w tym kraju mając broń legalnie raniła albo zaj***ła kogoś w obronie własnej oraz swojej rodziny i poszła pierdzieć w pasiaki. Nawet Liroy nawijał o tym w jednym ze swoich kawałków. W tym kraju jest sprawiedliwość pod warunkiem że sam ją sobie wymierzysz.



Ej, spoko, racja. Tylko o jedno się przypie**olę. O to - "w tym kraju". Gdzie indziej myślisz, że jest inaczej? To samo, tzn zaradniejsi i wyżej postawieni r*chają tych gorszych.

SkyDen

2021-12-21, 04:55
Kawior124 napisał/a:

Tylko jak w takiej sytuacji się bronić skoro to kurestwo nie chce puścić? Skopać jajca? Zacząć dusić? Zajebac w nos?(to słyszałem ze działa) czy może palec w oko? Serio mnie to interesuje więc jak macie jakieś rady to się podzielcie



Wsadzasz psu np. pasek od spodni pod szyje i dusisz sk***ysyna - pusci.

ra0mir

2021-12-21, 09:19
maddog77 napisał/a:

Kurewski to jest zjeb który nie potrafi swojego psa upilnować.



Zjeb, który nie potrafi jeździć samochodem.
Zjeb, który nie potrafi pić.
Zjeb, który nie potrafi bawić się dragami.

itp. itd.

A cierpią postronni...

Kidl3r

2021-12-21, 09:22
Rozjebie napisał/a:

Pewnie ze tak, ale co to niby zmienia? Od początku świata w naszej populacji są idioci którzy nie potrafią tego czy tamtego.
Jedynym realnym wyjściem jest eksterminacja zj***nej rasy



Homo sapiens?

7wporzondku

2021-12-21, 10:00
Odkopalem komentarz janlewa uwazam, ze w punkt

janlew • 2018-04-04, 15:01
Pies poza swoim łańcuchem na podwórku pana, czyli znajdujący się w strefie publicznej, powinien być z automatu odj***ny przez pierwszego napotkanego obywatela posiadającego broń (którym powinien być każdy niekarany obywatel).
I nie powinno być żadnych j***nych nastolatków czy starych bab z amstafami na smyczy w parku między dziećmi. Bez kagańca a często i bez smyczy. Żadnych kundli w blokach srających po trawnikach. Chcesz psa kup podwórko, łańcuch i używaj zgodnie z przeznaczeniem. A jak ci ucieknie, odpowiadasz za każdą ranę tak jakbyś ją nożem zadał.
Wyjątki: psy towarzyszące niewidomym, policyjne, opcjonalnie rasy wielkości kota w stylu York (i niech srają w mieszkaniu w bloku jak i kot).

beeveer

2021-12-21, 10:03
mam nadzieję że biedna psinka ma pocięte jelitka i zdechnie w mękach gdzieś na poboczu.

janlew

2021-12-21, 10:25
maddog77 napisał/a:

Kurewski to jest zjeb który nie potrafi swojego psa upilnować.

To że ten pies to urodzony morderca, a mają go najczęściej debile. Nie ma mowy o żadnym upilowywaniu. Sebixy puszczają te psy po parkach, chodzą z nimi bez kagańców.
Dla tego nie wiem czy jedynym rozwiązaniem nie jest całkowite zakazanie/wytępienie, tych ras.
PS. Nie rozumiem k***a jak można w zgodzie z prawem mieć takiego psa, którego wystarczy spuścić z oczu i zabija. A nie wolno mieć pistoletu by się przed tym bronić, mimo że pistolet nie zabija gdy się go spuści z oczu.

psykop

2021-12-21, 10:35
Dzisiaj napisał/a:

powtarzac to mozesz ale ortografie. Noz w kieszeni to kurestwo a frajerzy noszacy noze to k***y. Noz przydaje sie 1 na 20 lat. Zazwyczaj ktos, gdzies wyciaga noz i w zwyklej bojce ktos zostaje powaznie ranny lub pada martwy, zazwyczaj jest to kretyn, ktory ten noz wyciagnal.
Noz zawsze moze sie przydac? Moze jeszcze srubokret? Zszywacz? Tasma klejąca...
Z bronia jest inaczej - jakies testy trzeba przejsc itd a noz to byle k***a kupi na targu.



A butem możesz komuś zdeptać twarz. A samochodem możesz kogoś rozjechać. A swoją głupotą zatruwasz środowisko...

KFCnigget

2021-12-21, 12:01
Zawulon napisał/a:

Tę rasę jak i pitbulla od innych pod względem niebezpieczeństwa różni tylko potencjał. A trzeba się naprawdę postarać, żeby z tej przyjacielskiej rasy zrobić pojeba.
To jak z BMW, jedyne co sprawia, że kojarzy się z gównem to właściciel. Problemem jest tępa dresiarnia której ten pies imponuje, dlatego jak już jakiegoś psa uczą agresji to jest to amstaf/pitbul/american bully a nie ratlerek.
Wina leży tylko po stronie właściciela.
Ale jedno jest prawdą, tak zj***ny pies już jest nie do naprawienia. Utylizacja



wiadomo, tak jak z ludźmi, nie rasa tylko charakter :) ale jednak wolałbym nie mieszkać pod jednym dachem z jakimś pitbullem, bo jeszcze w nocy mu się przyśni jakiś koszmar w którym Ty go katujesz i uzna Ciebie za zagrożenie i postanowi się Ciebie pozbyć bo w jego główce już będziesz napastnikiem przed którym ma się bronić :)

BambiPMT

2021-12-21, 14:54
Psia k***a prosto na najsłabszego się rzuciła.
Zaj***ł bym najpierw kundla, później właściciela.